Mężczyzna nagrał za pomocą kamery termowizyjnej tajemniczy NOL na niebie nad Bukaresztem

Kategorie: 

Źródło: Mihai Daniel Dragu - archiwum prywatne

15 lipca 2017 roku, Mihai Daniel Dragu sfilmował za pomocą kamery termowizyjnej NOL w kształcie litery V. Obiekt nie był widoczny gołym okiem, ujawnił go jedynie film nakręcony specjalną technologią, która wychwytuje zmiany temperatury.

Mężczyzna powiedział: „To moje trzecie podejście do sfilmowania cylindrycznego NOLa, którego widziałem, lecz zamiast tego, zobaczyłem coś zdecydowanie bardziej tajemniczego. Byłem zaskoczony, ponieważ na filmie dostrzegłem symetryczny obiekt w kształcie litery „V”. Najbardziej interesujące było to, że nie był on widoczny gołym okiem, ujawnił się ponieważ użyłem kamery termowizyjnej.”

V shaped UFO over Bucharest in thermal spectrum

Mogła to być pewnego rodzaju anomalia lub zwykły ruch powietrza o innej temperaturze. Nagranie pokazuje jednak symetryczny i bardzo szybko poruszający się kształt.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Glosrozsadku

Bo NATO na rozkaz rzadu

Bo NATO na rozkaz rzadu światowego rozpoczęło kolejny etap planowanej zagłady 5 miliardów ludzi na przeludnionej planecie w celu zahamowania efektu cieplarnianego. Najpierw rozpuszczane były chemtrails zawierające jony metali, a teraz magnetycznie będą wymuszać ich krystalizację i przejmować kontrolę nad umysłami. Pierwsze testy prowadzą w Europie wschodniej, ponieważ tutaj łatwiej wszystko zatuszować. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Najbardziej popularny kanał

Najbardziej popularny kanał video o ufo na youtube, którego video autor tekstu "B" tu omawia, został zaatakowany przez MiBy albo członków bractwa NWO, które jak wiemy kontaktuje się z ufonautami i dokonują na polecenia Nachasza mordów na ludzkości. Tym razem zaczęli nachodzić autora kanału "secureTeam10" ! Jak pamiętacie dyrektor MUFON-u mówił że te istoty są demoniczne i potrafią zrobić komuś krzywdę. Robią to za pomocą NWO i innych satanistów. Joe Jordan mówił też że jedyną ochroną i ratunkiem przed nimi jest Jezus Chrystus. Ludzie którzy się zwrócili do Jezusa podczas ataków ufonautów zostali uratowani !

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Możliwe że część ufonautów to jakieś inne cywilizacje które zostały zamienione w ufonautów przez Nachasza ?! Poddały się zmianom genetycznym i łączeniu z technologią "singularitarną" by stać się ufonautami z możliwościami przypominającymi moce anielskie... podobnie chcą zrobić na Ziemi, ich słudzy od NWO robią z nami to samo prowadząc głęboką psychomanipulację na ludzkich umysłach ! Będą czipować ludzi podobnie jak ufonauci !

MIB Are Outside Watching My Home 8/5/17

https://www.youtube.com/watch?v=VS-u0DWRHQg

Na ziemi chce się zrobić z ludzi ufonautów, są plany że dzięki genetyce mają stać się nieśmiertelni ! Ostoja ludzkiej cywilizacji i człowieczeństwa, a jest nią chrześcijaństwo, po takiej rewolucji zaakceptuje prawdopodobnie nowe twory biologiczne, z ich dziwaczną, a może i straszliwą nieznaną dotąd psychiką ? Otóż wielu porwanych przez ufonautów doznało psychicznego uszczerbku w kontakcie z cywilizacją tzw. kosmitów (gnomów, elfów i innych GMO krasnoludów), skarżyli się że te istoty, a właściwie „to coś” ich poniewierało, było pozbawione człowieczeństwa, nie liczyło się z człowieczeństwem ! 

Wchodzimy w straszną erę GMO o której prawdopodobnie mówił Jezus Zbawiciel ludzkości:

"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego."  Ewangelia Mateusza 24:37

Musimy walczyć o Polskę by się uratować przed atakiem zła globalistów. W tym celu powinniśmy organizować grupy Chrystusa...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Maniek

Początek filmu na którym

Początek filmu na którym ukazuje sie obiekt. Cokolwiek to jest, to mnie się wydaje jakby było to światło puszczone z dołu na chmury a nie obiekt ponad chmurami.On jest widoczny tylko na tle chmur a tam gdzie niema chmur, tam nie widać również obiektu.

Skomentuj