Mężczyzna pojawił się nagle znikąd na drodze. Teleportacja czy sztuczka?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wiele osób wierzy w to, że na poniższym nagraniu uchwycono moment czegoś co jest teleportacją. To tłumaczyłoby pojawienie się osoby znikąd na samym środku drogi.

 

Zdarzenie miało miejsce 9 lutego 2019 r. Dziwne nagranie został nakręcone w chińskiej prowincji Jilin. Widzimy na nim białego SUVa, który spokojnie jedzie po drodze. Nagle obok samochodu pojawia się człowiek. 

Widać, że nagle samochód gwałtownie skręca tak jakby kierowca nagle zauważył pieszego, który pojawił się na drodze. Samochód zwalnia i unika kolizji, a potrącony szybko podnosi się z asfaltu i biegnie w innymi kierunku. 

Sceptycy sugerują, że nie była to żadna teleportacja tylko mężczyzna wyskoczył z tylnego siedzenia tego białego samochodu. Jednak kierowca wydaje się być bardzo zaaferowany sytuacją, co może sugerować, że ta osoba rzeczywiście pojawiła się nagle na drodze i cudem udało się uniknąć poważnego w skutkach wypadku.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Albo miał go na masce, albo

Albo miał go na masce, albo ktoś wyciął część drogi z przejściem dla pieszych i samym pieszym. I wkleił drogę bez gościa którego potrącił. No chyba że mu wisiał na lusterku. A to nie nogi widać w 0.58 tylko obraz kół tak się rozmazuję. Tak czy siak fake i tyle.

kolo21

Portret użytkownika Kmieciu

Chinolowi jakiś srak naptakał

Chinolowi jakiś srak naptakał na szybę i cieknące g*** nałożone na obraz drogi sprawia wrażenie ruchu... Albo to ch*jamorficzny UFOdiaboł z szóstyj gynstości i innej wymiary poluje na Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszą Panienkę Blum 3 . Sami zdecydujcie Wink

 

Portret użytkownika KRNABRNY

Ciekawa sprawa, zobaczcie

Ciekawa sprawa, zobaczcie moment kiedy jeszcze faceta nie widac, ale widac jego nogi w szczelinie miedzy podwoziem a droga, pojawia sie na wysokosci przedniego kola i jest przy samej ziemi bo widac cień, dopiero pozniej podskakuje.

Portret użytkownika d3xt3r

Według mnie gościu wybiegł z

Według mnie gościu wybiegł z lewej strony w momencie kiedy akurat samochód zasłonił lewą część jezdni. Praktycznie od samego początku facet zjeżdża samochodem w prawą stronę czyli widzi że koleś biegnie mu pod samochód i chce go wyminąć.

Portret użytkownika hyh

Pierwszy samochod po lewej

Pierwszy samochod po lewej sie zatrzymal  by goscia przepuscic i gosc wybiegl za niego w tym czasie drugi nadjechal i chcial go ominac w prawo no i gosc upadl na przejsciu dla pieszych a samochod pierdyknal w bok.

Portret użytkownika r5r

nie znamy szczegółów .wydaje

nie znamy szczegółów .wydaje mi sie ze osoba ta była na masce pojazdu cały czas. dlatego kierowca auta wykonał dziwny manewr ,jak by chciał strącić tego jegomoscia. i dla tego wjechał w pobocze.  moze chciał mu ukraść auto wczesniej i wziął go na maske i jechał z nim . nie wiadomo za mało szczegółów z przeszłosci zdarzenia

Skomentuj