Mężczyzna przebrany za obcego oskarżony o porwanie i zgwałcenie 79 osób

Kategorie: 

Źródło: FBI

W Teksasie aresztowano mężczyznę, który jest oskarżony o porywanie ludzi i wykorzystywanie ich seksualne w kostiumie obcego. Uprawiał swój proceder od ponad 40 lat i skrzywdził w tym czasie przynajmniej 79 osób mieszkających w Kalifornii, Nevadzie, Nowym Meksyku i w Teksasie.

 

Porwania ludzi przez obcych mają miejsce przynajmniej przez kilka ostatnich dekad. Wiele osób jest przekonanych że znalazła się na pokładzie statku kosmicznego i dokonywano na nich jakichś dziwnych eksperymentów. Może się okazać że przynajmniej część takich doniesień ma bardzo przyziemne wytłumaczenie.

 

Oskarżony to 73 letni Arnold White, który został aresztowany po dochodzeniu przeprowadzonym przez FBI. Śledczy zdobyli dowody na cztery przestępstwa popełnione przez mężczyznę, ale były kierowca ciężarówki wyznał, że w sumie dokonał aż 79 porwań w ciągu 40 lat swej pracy.

 

Wyjaśnił, że używał narkotyków zawierających LSD i PCP, co pozwalało odurzyć ofiary przed przeniesieniem ich do ciężarówki gdzie dokonywał napaści. Aby ostatecznie ogłupić ofiary, swoich przestępstw dokonywał w kostiumie obcego, a wnętrze swojej ciężarówki charakteryzował na pojazd UFO.

Zdaniem agentów FBI napastnik często penetrował ofiary. Tworzył również własne seks zabawki, które wyglądały tak jak mogłyby wyglądać instrumenty medyczne obcych.  Najwięcej ofiar udało mu się wykorzystać w okolicach słynnej strefy 51 i w pobliżu rzekomej katastrofy UFO w Roswell.

 

W sumie Arnold White ma postawione aż 347 zarzutów kryminalnych w tym wiele w postaci porwań, wykorzystania seksualnego po podaniu narkotyków i wiele innych. Grozi mu w sumie 382 lata więzienia!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eccehomo

Co prawda nie ma w tym nic

Co prawda nie ma w tym nic śmiesznego... ale nie sposób się nie uśmiechnąć. Najwięcej porwań przez "obcych" ma miejsce w Stnaach Zjednoczonych. Spójrzcie też na teren działania pana Arnolda - to stany na południu, te pustynne, gdzie w głównej mierze są bazy wojskowe. Osobiście uważam, że to totalna bzdura. I tak, jak wierzę w niemieckich naukowców, którzy po II wojnie zostali zatrzymani przez Amerykanów w Stanach Zjednoczonych, oraz w to, że kontynuowali oni badania rozpoczęte pierowtnie jako projekt Wunderwaffe pod protektoratem nazistowskich Niemiec, jak również w to, że cały ten bajzel związany z UFO to wyłącznie tajne projekty rządowe (lub wojskowe), to tak samo mocno nie wierzę w UFO. Arnlod White jest idealnym przykładem, jak okres lat 50-tych, 60-tych, 70-tych a nawet i częściowo 80-tych to kosmiczna mainstreamowa papka dla idiotów. Nie ma obcych i porwań. Nie ma i nigdy nie było żadnych eksperymentów, chyba, że mówimy o sytuacji, której przykładem jest działalność Arnolda Whitea. Idąc w myśl Z. Nałkowskiej, przytoczę cytat "ludzie ludziom zgotowali ten los". Jeżeli nie był to Arnold, to byli to z pewnością... zwyczajni ludzie.

Roswell, Area 51, tajemnicze dyski, światła na niebie, super szybkie pojazdy kosmiczne - to wszystko Amerykanie i projekty zapoczątkowane przez niemieckich naukowców...

Słowo dodatkowe:

W przypadku wejścia w życie projektu Blue Beam, albo czegoś bliźniaczego, czego projekt BB był zalążkiem, wyobraźcie sobie proszę jak bardzo pomocny będzie cały ten bałagan informacyjny z UFO... ta dziwaczna mitologia. Ludzie naprawdę uwierzą w inwazję istot pozaziemskich tak samo mocno jak trudno im odzwyczaić się od Coca-Coli, past do zębów, wizyt w MacDonaldzie oraz bycia osobami uznawanymi za typowych przedstawicieli średniej społecznej... Wiara wiarą, ale w pewnych kwestiach racjonalne dowody tak bardzo kłują oczy, że nie sposób ich nie zauważyć.

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Noooo, sądząc po

Noooo, sądząc po długowieczności obcych ten akurat młodzieniaszek ma szansę śmieszny wyrok odbębnić od deski do deski, wyjść - i niekoniecznie na Ziemi  kontynuować proceder przez kolejne 25-30 000 lat bo w takim wieku ONI przechodzą na emerytury, dopada ich plemniimpotencja i głównie z tego powodu już kierowcami nie są...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Leszek Ostoja-Owsiany

To tak jak z tymi dwoma od

To tak jak z tymi dwoma od deski co się przyznali do robienia piktoli i potem wszystkie wrzucono do jednego worka "podróby" i tyle. Wygodne ale dla kogo? Pewnie i takie perełki w temacie porwań też bywają jednak wszystkich przypadków to nie wyjaśni.

 

Portret użytkownika Kmieciu

He he, i gdzie te

He he, i gdzie te hylemorficzne UFO od Szatana, co Homo nas nimi tak straszy, bo mu "Najświętsza Panienka przewidziała przyszłość" Blum 3 ? Nima NWO i GMO, jest tylko stary zbok. "UFOseksualista" - te wszystkie tęczowe zboki w Polsce, co się domagają 700 płci i plują na polskość jak się da, niech mu pomnik z gumowego kutasa postawią, bo to "męczennik LGBT", aresztujo go za "wyrażanie siebie", i inne takie pedalskie brednie Wink

 

Portret użytkownika zibi1973

Może ten dziadek wygląda jak

Może ten dziadek wygląda jak Freddy Krueger ale przypisywanie mu tyle tego wszystkiego to trochę pocieszne,no chyba że z pomocą demona tak długo się mu udawało działać,myślę że miał pomocników  i to z samego piekła,słyszałem że niedługo strefa 51 będzie oblężona 4 miliony ludzi chce ją sforsować,ufo ma coraz to większe grono zainteresowanych,ale to daleko do ponad 7 mil zaślepionych,nie mam pojęcia co może ich obudzić z tej fantazji w której żyją

Strony

Skomentuj