Mężczyzna twierdzi, że dzięki obserwacji zdjęć satelitarnych odkrył na Antarktydzie ogromną nieznaną dotychczas piramidę

Kategorie: 

Rzekome piramidy Antarktydy w porównaniu z egipskimi

Według wirtualnego archeologa, Vicente Fuentesa, pod ogromną warstwą lodu na Antarktydzie skrywa się co najmniej jedna wielka piramida. Jego zdaniem zdjęcia satelitarne mogą dostarczyć rozstrzygających dowodów potwierdzających istnienie struktury przypominającej piramidę zlokalizowaną na Antarktydzie.

 

Przedstawiane przez niego fotografie mogą świadczyć o tym, że w odległej przeszłości Antarktyda była zupełnie innym kontynentem niż obecnie. Funkcjonującą tam starożytna cywilizacja mogła rozwinąć się na obecnie zimnym kontynencie, pozostawiając na jego powierzchni nieodkryte do dzisiaj wspaniałości. Współrzędne odkrytej przez niego hipotetycznej piramidy to 79°58'39.25″S i 81°57'32.21″W

 

Możliwe, że te nowe znaleziska są w stanie opowiedzieć więcej o swoim czasie i dzięki temu poszerzyć naszą wiedzę o okresie gdy nasza planeta była zamieszkana przez nieznane nam cywilizacje. Okres ten jest obecnie skutecznie pomijany przez wiodących historyków. Tymczasem pod pokrywą lodową Antarktydy mogą się znajdować piramidy i inne budowle, które ostatecznie potwierdzą te historie.

 

Pomysł, że na Antarktydzie mogą się znajdować piramidy nie jest nowy i jest znany od przynajmniej kilku dziesięcioleci. W tym czasie pokazywano już wiele poświadczających to zdjęć satelitarnych. Jednak sceptycy dotychczas sugerowali, że struktury te są tylko formacjami naturalnymi, a świadectwa ludzi, którzy twierdzą, że dotarli w te miejsca, nie są nic warte.

 

Jednak coraz więcej ludzi uważa, że lodowy obecnie kontynent nie zawsze był tak zimny, jak to jest obecnie. Co ciekawe, badania przeprowadzone w ostatnich latach zdają się dowodzić, że Antarktyda była kiedyś znacznie przyjaznym kontynentem. Gdyby teraz naukowcy zdołali udowodnić, że znajdują się tam piramidy i bez wątpienia są to sztuczne konstrukcje, byłoby to odkrycie, które mogłoby doprowadzić do ogromnej rewizji znanej nam historii ludzkości.

 

Należy zauważyć, że mity i spekulacje na temat lądu zwanego przez wieki Terra Australis, sięgają czasów starożytnych. Ludzie wierzyli w przeszłości, że obszar o tej nazwie po prostu musi istnieć. Olbrzymi kontynent miał być położony w południowej części planety, aby zapewnić "równowagę" północnym ziemiom Europy, Azji i Afryki Północnej. Pomysł ten pojawił się od czasów Ptolemeusza już w pierwszym wieku naszej ery.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mezzerschmitt

Jak mawiał Mulder: "I want to

Jak mawiał Mulder: "I want to believe", ale spójrzcie na układ formacji skalnych. Dajmy na to -79.909493, -82.026971. Wszystkie są zorientowane w tych samych kierunkach  i posiadają ostre brzegi. Więc raczej tozasługa wiatrów i lodowców... 

Portret użytkownika Pyra tez czlowiek

Nawet jest kilka zdjęć na

Nawet jest kilka zdjęć na guglach. Piękna piramidka Wink
 
https://www.google.pl/maps/place/79%C2%B058'39.2%22S+81%C2%B057'32.2%22W/@-79.977231,-81.9616131,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s117455295!2e1!3e10!6s%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fproxy%2FGbDExqwNtYB00OoH8H66pEBiM5weD8HpfWEzO483tvTgEp6QM3A265pYrsQHOYobKMIc3fCWZYNamvzL48aKckP-wBi1wvo%3Dw203-h152!7i640!8i480!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Portret użytkownika Rafalek

Obczailem podane koordynaty

Obczailem podane koordynaty na "Google Earth" i faktycznie wyglada to na piramide. Nawet wiecej: jak sie odpowiednio ustawi os polnoc-poludnie, mozna zauwazyc ze po lewej i prawej znajduja sie dwie kolejne (jedna mniejwiecej taka sama, druga troche mniejsza). Ponadto sa  w stosunku do siebie tak samo ustawione jak te w Egipcie (odzwierdziedlajac "Pas Oriona") !!!!!!

Portret użytkownika pilipp

co jest dziwnego ze koles

co jest dziwnego ze koles je... jedzenie?:) to juz ciekawszym tematem są ludzie zajadający sie np plastikiem mydłem piaskiem lub szkłem. chyba nawet jeszcze emitują program o takich swirach ;p 

Portret użytkownika tomasz26

Hhhmmm to podobieństwo

Hhhmmm to podobieństwo nazewnictwa Antarktyda Atlantyda ..Wszyscy są zgodni ze została zatopiona może być ze po zatopieniu została zamrożona i mamy tego efekt pod gruba warstwą lodu znajduje się cud .Zarówno bogactwa technologiczne jak i naturalne . Przypadkowo mimo zmarzliny wielkie mocarstwa mają już ten tren podzielony !Dziwie się ze tak Eu nie ma tam swojego kawałka..znaczy się nie jest mocarstwem ?

Portret użytkownika tomasz26

ostatnio przeliczyłem

ostatnio przeliczyłem piramidę i jak bym nie liczył wychodzi mi 2220 (pomocna klawiatura k ) o czym tez Nostradamus wspominał. a swoją drogą była to na ówczesne czasy min.niezła forteca skoro długo swoją bronią nie mogli jej podbić .

Portret użytkownika Israfel

Mężczyzna może sobie

Mężczyzna może sobie twierdzić co chce. Jedyne co "odkrył", to nunataki w Górach Elsswortha. A właściwie, to on ich nawet nie odkrył.
 
Wystarczy mały wirtualny rekonesans po okolicy, żeby zorientować się, że jest tam mnóstwo formacji skalnych przeróżnej wielkości, posiadających ostre krawędzie i są wynikiem erozji w specyficznych panujących tam warunkach.

Strony

Skomentuj