Mężczyzna twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie, co potwierdził wykrywacz kłamstw

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Niedawno na kanale na YouTubie o nazwie Apex TV, który publikuje materiały o zjawiskach paranormalnych, pojawił się wywiad z Jamesem Oliverem – mężczyzną, który podaje się za podróżnika w czasie z 6491 roku. Co ciekawe, podczas rozmowy człowiek był podłączony do wykrywacza kłamstw, który potwierdził autentyczność jego zeznań.

 

James Oliver twierdzi, że oprócz bycia podróżnikiem w czasie, jest także podróżnikiem międzygalaktycznym, który zaprzyjaźnił się z kosmitami. Co więcej, Oliver dodaje, że jego najlepszy przyjaciel pochodzi z innej galaktyki.

 

Mężczyzna wyjaśnia, że utknął w naszym prymitywnym świecie z 2018 roku, ponieważ zepsuł się jego statek kosmiczny. Zapytany, gdzie w takim razie znajduje się jego wehikuł, stwierdził jednak, że nie może odpowiedzieć na to pytanie. Podobnie wymijająco potraktował pytania na temat przyszłości, która czeka ludzkość.

 

Wykrywacz kłamstw nie zdołał zanegować wiarygodności wypowiedzi mężczyzny, jednak istnieje kilka znaków ostrzegawczych, które sugerują, że człowiek nie jest tym, za kogo się podaje. Przemawia za tym na przykład zaskakująco dobry język angielski i perfekcyjny akcent, którym posługuje się Oliver – trochę nieadekwatny do bycia obywatelem międzygalaktycznej cywilizacji.

 

Nagranie wywołało także spore wątpliwości względem wiary w wyniki badań wariografem. Do dziś stosuje się tę metodę w pracy na przykład organów ścigania, jednak czy jest ona wystarczająco wiarygodna?

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ŚZWWWej+++b

0.58...Miałem nie pisać,ale

0.58...Miałem nie pisać,ale KODaje ZYNK: RRdg...RR to oczywiście BryGADA...Ryzykownego RatunkuQ: taki film-bajka...ALE:

                            Czym wobec tego są...PRZEPOWIEDNIE?

 KTO?Ś musiał TAM być...aby TU je zapodać! A nawet jeszcze wcześniej!

Taki np.NOSSS..."Kłamca"? No nie wiem: ze dwa dni temu w TeleEXpresie pokazano KROWĘ...co to granice państw UNI se bez papierów ...przekrowiła...i na smrtb skazaną była,ale...ludkowie(śniaki?) się sprzeciwiły więc OCALAŁA!Sęk w tym,że NOSSSZapodał:

 73.Stoją w obliczu...ŚMIERCI!

A UNa, ta Krowa miała nr.na kolczykuQ: XX10...73!!!

Powiecie:PRZYPADEK!Tak,ale dlaczego KRACH...naftoWYpadł...w 1973 r???????????????????

A dlaczego w W-wie(le latemu) ...PIORUN spalił wsio...w d.nr.73!!!...?????????????????????

W niezbyt lubianej TU ...Biblii...mamy zapodane JAK ON TO ROBI:

 Np.OTO WYDARZENIA...PRZYSZŁE,KTÓRE JUŻ SIĘ DOKONAŁY!

Albo: CO ZAPOWIADAM...NIEZWŁOCZNIE CZYNIĘ ! Ze 100% pewNOSSScią...

???????????????????????????????????????????????????????????

   Świat jest...cośkolwiek INNY...niż się wam...ŚLEPYCHYM(OC nyM)ENom wydaje:...

Portret użytkownika H.R.

Tego sprzętu od dawna już się

Tego sprzętu od dawna już się nie stosuje. Nie uznaje się go również jako dowód w sądach. Tym się jedyniefascynuja korporacyjne firmy w celu zastraszenia swych glupawych pracowników w krawatach po śmiesznych studiach z wykształceniem najwyższym. Dla tego pacany z sektora prywatno-oszolomskiego ,,badaly" tego jegomoscia prehistoryczną maszyną nie dającą żadnych miarodajnych wyników .

Portret użytkownika Q...

Ewidentnie jestem

Ewidentnie jestem podróżnikiem w czasie, nie tylko w czasie wakacji. Przeskoczyłem ponad rok niebytu na tej stronce ale tematy nadal z .... rękawa wzięte. Może choć na chwilę zaczniecie pisać o czymś sensownym? "Koniec Internetu jaki znamy! Głosowanie w czerwcu!"   https://youtu.be/K_DCiRypiBY 

Portret użytkownika Mikołaj Rej

Kiedy czytam staropolskie

Kiedy czytam staropolskie teksty, sprzed około pięciuset lat, nie jestem w stanie od razu zrozumieć tekstu. Masa w nim archaizmów, które dawno wyszły z użycia. Chyba nic tak szybko nie ewoluuje, jak ludzkie komunikaty. Rozumiem, że powyższa zasada nie dotyczy angielszczyzny, zwłaszcza tej przyszłej. Śmieszne. Fake.

Portret użytkownika b@ron

zepsuty statek, to pewnie ten

zepsuty statek, to pewnie ten wrak w kształcie penisa w Australii ... mało tego, zadawane mu były głupie pytania , które ignorował i nie ma się co dziwić, bo jak można pytać co czeka ludzkość ... skoro przybył z 6tyśktóregośtamroku, to chyba logiczne że koniec świata nam nie grozi, tylko rozwój, który spowoduje, że bedziemy mieć przyjaciół w innych galaktykach ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika arof

Ostatnio gość był kucharzem w

Ostatnio gość był kucharzem w BBC:). Co do wariografu, są sposoby na oszukiwanie tego ustrojstwa. Są nawet tacy, którzy w żaden sposób nie muszą starać się wpływać na tą maszynkę, żeby potwierdziła wszystko, co chcą.

Portret użytkownika Kmieciu

Ja pier*** z tymi tanimi

Ja pier*** z tymi tanimi sensacjami na InneMedium Sad ... "Wykrywacz potwierdził", a w tekście "wykrywacz nie zanegował", a to różnica, a nawet "pojawiły się wątpliwości" - zdecydujta się! Jak już musita wrzucać nieudolnych kłamców to wrzućta coniebądź o Jezusie z Opola vel Romuald S., to choć pośmiać się będzie z czego Wink

 

Portret użytkownika pleban

Raczej odwrotnie to

Raczej odwrotnie to psychicznie chorzy ludzie wierzą w to co inny psychiczny wymyślił i jeszcze rozgłaszają to całemu światu i psychiczni się tego uczą i trzymaja kurczowo ,jeśli ktoś wie więcej i zna prawdę najlepiej zrobić z niego debila schizofremika itp

Portret użytkownika Kmieciu

W Tworkach co drugi "zna

W Tworkach co drugi "zna prawdę", a siedzi tu bo "ONI" go dorwali (głos świra w tle: - Pan też jesteś jednym z nich!) Blum 3 ... Tę "prawdę" powiedział mu oczywiście sam Bóg (głos drugiego świra w tle: - Panie doktorze, ja naprawdę mu tego nie mówiłem!) Blum 3

 

 

Skomentuj