Mężczyzna twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie, co potwierdził wykrywacz kłamstw

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Niedawno na kanale na YouTubie o nazwie Apex TV, który publikuje materiały o zjawiskach paranormalnych, pojawił się wywiad z Jamesem Oliverem – mężczyzną, który podaje się za podróżnika w czasie z 6491 roku. Co ciekawe, podczas rozmowy człowiek był podłączony do wykrywacza kłamstw, który potwierdził autentyczność jego zeznań.

 

James Oliver twierdzi, że oprócz bycia podróżnikiem w czasie, jest także podróżnikiem międzygalaktycznym, który zaprzyjaźnił się z kosmitami. Co więcej, Oliver dodaje, że jego najlepszy przyjaciel pochodzi z innej galaktyki.

 

Mężczyzna wyjaśnia, że utknął w naszym prymitywnym świecie z 2018 roku, ponieważ zepsuł się jego statek kosmiczny. Zapytany, gdzie w takim razie znajduje się jego wehikuł, stwierdził jednak, że nie może odpowiedzieć na to pytanie. Podobnie wymijająco potraktował pytania na temat przyszłości, która czeka ludzkość.

 

Wykrywacz kłamstw nie zdołał zanegować wiarygodności wypowiedzi mężczyzny, jednak istnieje kilka znaków ostrzegawczych, które sugerują, że człowiek nie jest tym, za kogo się podaje. Przemawia za tym na przykład zaskakująco dobry język angielski i perfekcyjny akcent, którym posługuje się Oliver – trochę nieadekwatny do bycia obywatelem międzygalaktycznej cywilizacji.

 

Nagranie wywołało także spore wątpliwości względem wiary w wyniki badań wariografem. Do dziś stosuje się tę metodę w pracy na przykład organów ścigania, jednak czy jest ona wystarczająco wiarygodna?

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZWWWej+++b

0.58...Miałem nie pisać,ale

0.58...Miałem nie pisać,ale KODaje ZYNK: RRdg...RR to oczywiście BryGADA...Ryzykownego RatunkuQ: taki film-bajka...ALE:

                            Czym wobec tego są...PRZEPOWIEDNIE?

 KTO?Ś musiał TAM być...aby TU je zapodać! A nawet jeszcze wcześniej!

Taki np.NOSSS..."Kłamca"? No nie wiem: ze dwa dni temu w TeleEXpresie pokazano KROWĘ...co to granice państw UNI se bez papierów ...przekrowiła...i na smrtb skazaną była,ale...ludkowie(śniaki?) się sprzeciwiły więc OCALAŁA!Sęk w tym,że NOSSSZapodał:

 73.Stoją w obliczu...ŚMIERCI!

A UNa, ta Krowa miała nr.na kolczykuQ: XX10...73!!!

Powiecie:PRZYPADEK!Tak,ale dlaczego KRACH...naftoWYpadł...w 1973 r???????????????????

A dlaczego w W-wie(le latemu) ...PIORUN spalił wsio...w d.nr.73!!!...?????????????????????

W niezbyt lubianej TU ...Biblii...mamy zapodane JAK ON TO ROBI:

 Np.OTO WYDARZENIA...PRZYSZŁE,KTÓRE JUŻ SIĘ DOKONAŁY!

Albo: CO ZAPOWIADAM...NIEZWŁOCZNIE CZYNIĘ ! Ze 100% pewNOSSScią...

???????????????????????????????????????????????????????????

   Świat jest...cośkolwiek INNY...niż się wam...ŚLEPYCHYM(OC nyM)ENom wydaje:...

Portret użytkownika H.R.

Tego sprzętu od dawna już się

Tego sprzętu od dawna już się nie stosuje. Nie uznaje się go również jako dowód w sądach. Tym się jedyniefascynuja korporacyjne firmy w celu zastraszenia swych glupawych pracowników w krawatach po śmiesznych studiach z wykształceniem najwyższym. Dla tego pacany z sektora prywatno-oszolomskiego ,,badaly" tego jegomoscia prehistoryczną maszyną nie dającą żadnych miarodajnych wyników .

Strony

Skomentuj