Mężczyzna twierdzi, że miał kontakt seksualny z obcym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkaniec Nowego Jorku David Huggins twierdzi, że w wieku 17 lat miał kontakt seksualny z „kosmitką uwodzicielką”, albo jak kto woli „kosmitką nimfomanką” i na podstawie tego, co się stało, rysuje obrazy. O sprawie informuje między innymi The Mirror.

 

Według artysty, wynikiem jego kontaktu z cywilizacją pozaziemską były „tuziny dzieci". Obecnie 74-letni Huggins wspomina, że po raz pierwszy spotkał kosmitów w wieku ośmiu lat. Kolejny kontakt nastąpił „niespodziewanie" dziewięć lat później.

 

Amerykanin jest przekonany, że spłodził co najmniej 60 stworów, których nazywa hybrydami człowieka i kosmitów. „Któregoś dnia zabrano mnie do pokoju pełnego dzieci i musiałem dotknąć każdego z nich" – twierdzi Huggins.

 

Swoje pierwsze doświadczenia seksualne opisuje następująco: „spotkałem nieznaną kobietę w lesie, która podeszła do mnie, a potem rozpoczął się akt seksualny. Stworzenie przypominało niewiastę o długich nogach, o bladej twarzy i dużych oczach, które promieniowały seksualnością. Jedynym dowodem tych spotkań są moje autorskie obrazy. Organizuję wystawy, na których opowiadam o każdym epizodzie moich spotkań z kosmitami”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Portret użytkownika error1175

Dawać tu kosmitki im więcej

Dawać tu kosmitki im więcej tym lepiej

Będziemy z kosmitkami robić śliczne hybrydy

ja spłodze 120 hybryd i więcej

będe wydajniejszy od Huggins

zapraszm wszystkie kosmitki

zawsze aktualne

 

 

 

 

 

Skomentuj