Mężczyzna twierdzi, że przybył z 2028 roku! Podróżnik w czasie opublikował szokujące ostrzeżenie!

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mężczyzna imieniem Noah, oświadczył że cofnął się w czasie o ponad 10 lat i ryzykował życie, by ostrzec ludzkość na temat przyszłości. Całą swoją wypowiedź nagrał w szokującym filmie, który zamieścił w sieci.

W transmisji wideo na kanale YouTube Paranormal Elite, anoniomwy mężczyzna, który przedstawił się jedynie jako Noah, twierdzi że ryzykował życie aby cofnąć się w czasie i ostrzec ludzi przed tą technologią.

„Nie próbuję nikogo oszukać, moim jedynym celem jest udowodnienie, że podróż w czasie istnieje i że ja sam podróżuję w czasie. Podróże w czasie stały się możliwe w roku 2003, są wykorzystywane wyłącznie przez ściśle tajne organizacje. Możliwość tych podróży nie zostanie udostępniona publicznie aż do 2028 r.” - powiedział Noah

Stwierdził też, że z powodu lat podróży w czasie cierpi na anoreksję i depresję. Powiedział, że zażywał leki, które przywróciły mu młodzieńczy wygląd, jednak w rzeczywistości ma 50 lat. Podróżnik w czasie, zdradził też kilka przepowiedni na temat przyszłych zdarzeń.

„W 2020 roku Donald Trump zostanie wybrany na drugą kadencję na prezydenta USA. W 2021 roku pojawi się naprawdę popularne urządzenie, coś jak Google Glass, które będzie wyglądać jak normalna para okularów, ale będzie miało moc obliczeniową dzisiejszych komputerów. W 2028 r. rząd przyzna, że podróże w czasie są prawdziwe, a następnie staną się one możliwe dla wszystkich.”

Organizacje zajmujące się badaniem zjawisk paranormalnych zorganizowały nawet zbiórkę pieniędzy, aby pomóc Noah dostosowanie się do życia w 2017 roku.

Podróże w czasie są możliwe i wiadomo to od dawna. W pracy astrofizyków Johna i Mary Gribbin, dowiedziono, że nie istnieją prawa fizyki, które zapobiegają możliwości podróżowania w czasie. Może to być niezwykle trudne do zrealizowania, ale jest to możliwe. Z badań pani Gribbin wynika, że ​​obecnie potrzebne do tego jest lepsze zrozumienie ogólnej teorii względności Alberta Einsteina oraz teorię czarnych dziur.

„Możliwość podróżowania wymaga użycia najbardziej ekstremalnych obiektów, czyli czarnych dziur, a ponieważ teoria Einsteina jest teorią czasu i przestrzeni, nie powinno dziwić, że czarne dziury oferują sposób podróżowania nie tylko w przestrzeni, ale również w czasie.” - twierdzą Gribbinowie

Ponieważ rozróżnienie czasu i przestrzeni otaczającej czarną dziurę jest niemal niemożliwe, eksperci uważają, że te tajemnicze byty mogą być kluczem do podróży w czasie. Drobiazg polega na tym, że jeden z jego końców trzeba by było ropędzić do prędkości światłla, a nie jest to takie proste. Istotnym problemem jest też to, że wszystko, co zbliża się do czarnej dziury znika w niej. Jednak w pewnych warunkach czarna dziura, może stanowić portal czasu.

Czy to możliwe, że odpowiednia technologia do skoków w czasie będzie dostępna już za 10 lat i Noah jest jednym z jej użytkowników? Niestety o wiele łatwiej stwierdzić, że może mieć on ze sobą jakieś problemy, co zresztą przyznaje on sam, niż potwierdzić że to rzeczywiście wynik "podróży w czasie" .

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika fx

Dobra, to teraz jedno

Dobra, to teraz jedno spostrzezenie... Udostepnili mozliwosc podrozy w czasie wszystkim, a on ryzykowal zyciem. Eeee, to udostepnili czy nie?:P I czemu w taim razie nikt poza nim nie przylecial? Podpisali jakas umowe przy zakupie sprzetu?:>

Portret użytkownika pilippek

 

 

logika zmian na ziemi:

coś naukowcy powiedzą co nie jest wygodne naszym paranojom - krzyczymy i wyzywamy nałókoffcooow i w ogole nic nie wiedzą, typowy uzytkownik znz wie wiecej od nich.

ale wszyscy wierzymy w bajki internetowe i opowieści jakichś ludzi, jak nie dzieckorusek z marsa to podróznik w czasie xD 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

dziwne durny philiipku jest

dziwne durny philiipku jest to, że wogóle kometujesz ten bzdet.. U mnie wywołał on jedynie głupawy uśmieszek... Przyznaj durny filipku, że "może a jednak?" w nocy ci spać nie daje?? Smile

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj