Mężczyzna twierdzi, że zrobił sobie selfie z sobą samym z przyszłości

Kategorie: 

Rzekome selfie z samym sobą - Źródło: YouTube

Historia ta wydarzyła się w 2006 roku i została opisana na jednym ze szwedzkojęzycznych blogów. Mężczyzna, Håkan Nordkvist, twierdził, że wpadł do czegoś w rodzaju tunelu czasoprzestrzennego, który powstał w jego domu. Na skutek tego miał się znaleźć w alternatywnej rzeczywistości. Jako dowód mężczyzna pokazał nagranie z sobą samym z przyszłości.

 

Jakkolwiek paranoicznie to brzmi Håkan Nordkvist przedstawia krótki film wykonany rzekomo jego smartfonem. Widać na nim starszego mężczyznę, który rzeczywiście jest do niego nieco podobny. Na dowód, że to on sam porównują swój tatuaż na ręce, który jest identyczny.

 

Håkan opisuje jak znalazł się w tym innym świecie i przypomina to sposób, w jaki dostawano się do bajkowej Narni. Mężczyzna twierdzi, że myślał, iż ma przeciek w kuchni, ale wpełzając do szafki wszedł do nowego świata.

Wiadomość o rzekomej podróży w czasie spowodowała, że blog Håkana Nordqvist stał się bardzo popularny. Dzisiaj jest już nieaktywny, ale pozostało nagranie, które widziało ponad 460 tysięcy osób. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to po prostu zabawna i skuteczna kampania marketingowa obliczona na to, aby blog Hakana stał się bardzo popularny.

 

Docelowo miał to być podobno element nowatorskiej kampanii reklamowej jednego z ubezpieczycieli, którzy chcieli promować dodatkowe produkty emerytalne. W końcu do jej realizacji nie doszło i tak powstała kolejna legenda miejska o Hakanie, który ma selfie sam ze sobą.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika raaaaav44

Tatuaże, jeśli w ogóle są to

Tatuaże, jeśli w ogóle są to tatuaże, wyglądają na świeżo zrobione. U starszego Pana tatuaż nie powinien być tak intensywnie czarny jeśli nie był poprawiany. Poza tym jest różnica w rozmiarze obydwu tatuaży jak już ktoś zauważył. Dodam jeszcze, że artykuł nie godny przeczytania. 

Portret użytkownika Dżolka

Na bank oglądał film

Na bank oglądał film "świąteczna zamiana" tyle, że tam kobitka cudowne przejście miała przez pralkę, a nie szafkę kuchenną. Kuźwa, może jednak warto spróbować? Bo podobno w każdej bajce jest ziarnko prawdy.

Portret użytkownika Hathor

W tej zagadce są dwa błędy

W tej zagadce są dwa błędy logiczne :
_
1. Zacznijmy od tego, że byki nie dają mleka, ale jak się uprzemy to - patrz punkt 2.
2. Albo tych byków jest 5 albo 10? Poprawnie - Gdyby Andrzej miał 10 byków ile by one dały litrów mleka w 15h? 

Strony

Skomentuj