Mężczyzna w przebraniu Chrystusa zahaczył krzyżem o sufit w metrze i zablokował się na schodach ruchomych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W kolońskim metrze nieznany mężczyzna, naśladujący Chrystusa, zablokował się na ruchomych schodach, po tym, jak niesiony przez niego krzyż wbił się w sufit. Film opublikowano 28 lutego br. na youtubowym kanale Last FilmStar.

 

 

W nagraniu widać, jak człowiek z drewnianym krzyżem jedzie na ruchomych schodach. Wielki krucyfiks utkwił jednak niespodziewanie w suficie i przyblokował samozwańczego proroka. „Jezusy”, noszące drewniane krzyże w Kolonii, wiązać należy z obchodami karnawału tzw. Fastnacht.

 

Przypadkowi świadkowie zareagowali na zdarzenie gromkim śmiechem. Przebieraniec sam zdołał uwolnić się z eskalatora, wyszarpując zblokowany krzyż. W opisie do filmu napisano, że „karnawał przyniósł mu ogromne cierpienie”.

 

Fastnacht to doroczne święto przed Wielkim Postem, obchodzone przez mieszkańców miasta od 1823 roku. W 2017 roku obchody odbywały się od 23 lutego do 1 marca. Podobne imprezy organizowane są także w innych miastach w południowo-zachodniej części Niemiec.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ajwaj

Jedne religijne świry

Jedne religijne świry odwalają numery, inne religijne świry odwalają inne numery, a normalni tylko stoją w zadziwieniu pośród tego bagna i patrzą co odpie#alają jedni i drudzy.

Portret użytkownika b@ron

co ta technologia dzisiejsza

co ta technologia dzisiejsza potrafi to szok ... jezus sprzed 2000lat musiał podobno na nogach taszczyć krzyż pod górę, a dziś jakby chciał przyjść powtórnie i historia miałaby zatoczyć koło, to wyniesie krzyż używając schodów ruchomych...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj