Mężczyzna zaczął płakać krwią - nowy cud w Medziugorie?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Historia cudownych objawień z Medziugorie w Bośni i Hercegowinie sięga czerwca 1981 roku. To właśnie wtedy, według relacji sześciu osób zwanych "widzącymi", pojawiła się po raz pierwszy istota, którą uznali za matkę Jezusa Chrystusa. Od tego czasu Medziugorie stało się centrum kultu religijnego i ściągają tam miliony wiernych. Jeden z nich, włoski pielgrzym zapłakał tam niedawno krwawymi łzami.

 

Kościół Katolicki oficjalnie nie uznał jeszcze cudu w Medziugorie, ale hierarchowie nie widzą doktrynalnych problemów i zezwalają na liczne pielgrzymki. Cały czas trwa badanie cudu przez watykańską Kongregację Nauki Wiary. Być może incydent z krwawymi łzami spowoduje, że cudowność tego miejsca stanie się bardziej wiarygodna.

 

Do niezwykłego zdarzenia doszło 24 maja 2014 roku. Krwawe łzy pociekły spontanicznie, gdy Włoch znajdował się w miejscowym sanktuarium. Według doniesień, włoski pielgrzym przyszedł się pomodlić z przyjaciółmi na Górze Objawień, w miejscu gdzie 24 czerwca 1981 r., po raz pierwszy pojawiła grupie dzieci "Dziewica Maryja".

[ibimage==21647==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kadr z serialu True Blood - źródło: Materiały prasowe/ HBO

Objawienia te mają charakter transu, podczas którego dorośli już dzisiaj "widzący" prowadzą dialog z kimś, kogo nie widzi nikt inny. Przypomina to trochę seanse chanellingowe.W czasie "objawienia" nie ma z nimi praktycznie kontaktu.

[ibimage==21646==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Co ciekawe "widzący" twierdzą, że nadal mają objawienia, które przychodzą do nich z różną częstotliwością. Podczas nich zapisują oni rozmaite "orędzia" Matki Boskiej. Weryfikacja tych objawień jest nieco trudna, ponieważ opiera się na wierze w to, że "widzący" rzeczywiście coś widzą. Przypadek włoskiego pielgrzyma jest jednak bardziej namacalny i łatwiejszy do sprawdzenia. O ile nie ma jakiegoś medycznego wytłumaczenia będzie to z pewnością poczytane za kolejny dowód na cudownośc tego miejsca kultu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

mam wyrobioną opinię na temat

mam wyrobioną opinię na temat matki boskiej... ładna żydówka... naprawdę ładna... i tak poznając nie tylko swoje ale też opinie o niej od niezliczonych, którym się objawiła prawie mi się ona nawet i podoba, dałbym  jej tylko trochę botoksu w górną wargę żeby była atrakcyjniejsza no i zoperował nieco przyniski nosek a reszta jak najbardziej jest ok i nie musi być na siłę robiona na Angelinę Jolie....
wtedy byłaby piękna.... no ale...
bo nawet jeśli bardzo optymistycznie liczyć te jej wszsystkie lata w wiekach to jak na kobitę po dwudziestce całkiem nieźle się babka trzyma ...
z taką twarzą mogłaby smiało reklamować w Izraelu krem na zmarszczki ... albo spray na trądzik...
dziwne natomiast jest i to bardzo mnie niepokoi, że jej syn wygląda od niej dużo starzej... bo tu niestety ale widać że latka lecą... to dziwne jest dla bacy bo łatwo(wierni) oczywiście - oni nigdy nie dziwią sie niczemu...
ich wszystko heh... zachwyca  - nawet węże, które gadają Smile
czy moglibyście katolicy zrobić coś dla bacy w ramach dialogu między wyznaniami głoszonego przez JP2? - zapytajcie proboszcza jak wam będzie pod nos podtykał żebraczą miskę dlaczego Jezus wygląda dużo starzej od swojej własnej matki - z góry dziekuję i bardzo pozdrawiam...
i błagam nie wykręcajcie się że Jezus był przyadoptoawany... więcej powagi... i tylko rzeczowe odpowiedzi proszę...

Portret użytkownika Zenek

"mam wyrobioną opinię na

"mam wyrobioną opinię na temat matki boskiej... ładna żydówka... naprawdę ładna..."
 
- to ILUZJA, taka maska strywająca potwora, brany jest obraz z twojego umysłu twojej "idealnej, wymarzonej partnerki" do jakiej się "ślilisz" nocami. Credo Mutwa się kłania. On maryjke opisał w swoim wywiadzie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Nie neguję tego zdarzenia,

Nie neguję tego zdarzenia, ale jestesmy świadkami ataku psychologicznego dokonywanego przez istotydemoniczne - Szaraki.
 Wszelkie "cuda i objawienia" to manipulacja istot demonicznych

Strony

Skomentuj