Michio Kaku: „Ziemia jest na krawędzi katastrofy, a ludzkość powinna przygotować się na najgorsze”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykański fizyk i popularyzator nauki Michio Kaku uważa, że nasza planeta przygotowuje się do globalnej katastrofy. Jego wizje mogą być związane z legendarną Nibiru lub z niektórymi procesami, zachodzącymi wewnątrz, a konkretnie w głębi Ziemi. Efekt – Ziemie zmienia się.

 

 

Wśród zwiastunów nadchodzącej katastrofy naukowiec wskazuje anormalną pogodę, nieprzewidziane katastrofy, wzmocnienie ruchu płyt tektonicznych Ziemi, zmiany atmosferyczne i kilka innych faktów. Michio Kaku uważa, że nieprawidłowości wiążą się z pewnymi ogólnymi zasadami procesu, którego ludzkość widzi tylko przejawy, a nie całość.

 

Naukowiec wzywa mieszkańców Ziemi, aby ci przygotowali się na najgorsze. Globalna katastrofa jest już bardzo blisko i wcale nie nastąpi za kilkuset lat. Zmiany są nieuniknione, a ludzkość będzie musiała walczyć o to, aby znaleźć miejsce do życia poza naszą planetą. Michio Kaku uważa wyciszanie tego problemu jest nieodpowiedzialne, ponieważ wszyscy mamy prawo wiedzieć, co stanie się w najbliższej przyszłości.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wybieram nazwisko

I tak do piachu i tak do

I tak do piachu i tak do piachu. Co ma byc to będzie. Przeciez ciało fizyczne to tylko tymczasowy pojazd dla duszy . O co kaman? I tak każdy kiedys musi opuścic ten 3 wymiar , więc nie róbcie w gacie ze strachu. Kazdy koniec zawsze oznacza poczatek czegos innego, nowego byc może lepszego.

Portret użytkownika Mona

Ludzie, juz dawno sie tak nie

Ludzie, juz dawno sie tak nie usmialam jak dzisiaj czytajac te wasze komentaze. Dobre. Lol Ale mimo to, musze powiedziec, ze Michio Kaku jest naprawde znanym i dobrym astro-fizykiem i to co on mowi moze byc prawda. Sad

Portret użytkownika morose

Nibiru

Nibiru

Czy nikt z was nie słyszał o Nibiru? Ten portal jak widzę stał sie targowiskiem głąbów którzy prześcigają sie w coraz głupszych komentarzach 

Portret użytkownika dd

Taaa...

Taaa...

Zaraz idę się przygotować. Spakuję bagaże, obym tylko nie zapomniał kosmetyczki ze szczoteczką do zębów i pastą.

Portret użytkownika ajwaj

- Wszyscy zginiemy!!!! Aaaa,

- Wszyscy zginiemy!!!! Aaaa, musimy coś zrobić i to natychmiast!!!!
- ale co się stanie? O co chodzi? Dlaczego?
- AAA!!! coś się stanie tak strasznego, że nawet jakbym wiedział to nie powiem,  ale to będzie takie okropne że ojejej! Nasa coś wie ale nie powie!!! Musimy natychmiast coś zrobić!!! Uciekać na inne planety!!

Tęsknię za czasami gdy tego typu pierdolenie nazywano jasno i swojsko: pierdoleniem. A nie cznalingami, wizjami, przepowiedniami, wróżbami, obliczeniami amerykańskich naukowców, naukowymi symulacjami, wykładami zasłużonych popularyzatorów nauki itp.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Kaku jak zwykle robi kaku...

Kaku jak zwykle robi kaku... On to lubi robić i ma takie zadanie od swoich i wie o tym, o czym my nie wiemy. Katastrofę to nam szykują tu z Ziemi a nie z Kosmosu ona przyjdzie.

 Kaku ma swoje miejsce na swoje kaku w arce... A przynajmniej tak mu się wydaje...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika pilipek

kaku masz w głowie 

kaku masz w głowie 

robisz z siebie naukowca profesora a jestes zarazumiały głupek ( to chyba juz wina wieku co?)

odnalazles sie na tym forum idealnie, wszędzie wypisujesz jakies brednie a ludzie pokroju tallina ci dają raz na jakis czas plusa bo są podjarani i łykają wszystkie brednie ktore sie tu pojawiają. 

smutne w sumie. 

Portret użytkownika zibi1973

Na krawędzi to przesadził

Na krawędzi to przesadził,zginie duża część ludzi,z 7,5 miliarda zrobi się 5 może mniej,skończy się burza na słońcu,zrobią normę ludności, pan wszystkie owieczki nie zabierze,ziemia by zarosła chwastami,a ci inni mieszkańcy nie będą sobie brudzić rąk od tego jest baranek,albo bąk jak to inni mówią,a o opuszczeniu ziemi to nie ma mowy,jesteśmy na nią skazani,zastanawiam się jak na tego Marsa polecą,na pewno nie jesteśmy sami w kosmosie co są w  podobnej sytuacji

Portret użytkownika Kimbur

Mars zostanie zniszczony w

Mars zostanie zniszczony w "pożarze Wszechświata" (świat to Ziemia). Jego odłamki zniszczą też wszelkie życie na Ziemi. Po 3797 będzie i po Ziemi. Stąd konieczność przeniesienia się tych, którzy dotrwają.

Dożyjesz, obaczysz. Ale wcześniej bardzo wiele katastrof i kataklizmów - tu masz większe szanse na obejrzenie a mniejsze na przeżycie.

Portret użytkownika Krzychu

To nagranie pochodzi z 2008

To nagranie pochodzi z 2008 roku, a wykład jest na temat asteroid zagrażających Ziemi około 2030 roku, o czym zresztą piszą wszyscy w komentarzach pod filmem (swoją drogą, zaskakująco dużo na nim reklam...). Przypuszczam że ten news to clickbait, ale jeśli nie to radzę autorowi trochę lepiej sprawdzać materiał źródłowy Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kimbur

Ani śmiać, ani płakać.

Ani śmiać, ani płakać. Rozpocząć przygotowania - może przetrwasz właśnie TY! Przynajmniej możesz przygotować się mentalnie do tego, do czego powinniśmy być przygotowani - życie może skończyć się gwałtownie.

Portret użytkownika b@ron

i właśnie sęk w tym, że

i właśnie sęk w tym, że "życie może skończyć się gwałtownie" i zapewnie tak by się skończyło ... a więc nawet mając bunkier głęboko pod ziemią, może koniec złapać cię np. w pracy i nic ci nie dadzą przygotowania bo "koniec" nie zaczeka aż zajmiesz miejsce w schronie ... no chyba że już dziś zrobisz zapasy, zwolnisz się z pracy i ukryjesz się, ale wtedy pier....ć takie życie ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj