Miejsce katastrofy UFO znalezione na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Badacz Eric Gevedoni kilka lat temu odkrył na powierzchni Księżyca obiekt, który nie wyglądał jak naturalna formacja. Obiekt ma wydłużony kształt, a lśniące detale są na nim wyraźnie widoczne, co wskazuje na to, że jest wykonany z jakiegoś metalu.

 

Z obrazu nie wynika jasno, czy tajemniczy obiekt jest w ruchu, czy też rozbił się o powierzchnię Księżyca. Eric Gevedoni uważa, że ​​wymiary obiektu to około 190 metrów długości i 40 metrów szerokości.

 

Jego zdaniem mówimy o statku kosmitów, który w wyniku uderzenia o powierzchnię księżyca rozpadł się na dwie części. Bez wątpienia mamy do czynienia z anomalnym obiektem, który w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z kamieniem, meteorytem czy asteroidą.

Ufolodzy uważają, że jest to kolejny dowód na to, dlaczego ludzie do dziś nie mogą dostać się na Księżyc. Oficjalna wersja głosi, że finansowanie projektów księżycowych zostało zakończone, ale być może faktem jest, że ktoś jest obecny na satelicie Ziemi i najwyraźniej nie oczekuje się tam ludzi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Tak raczej nie będzie że

Tak raczej nie będzie że przjdą i zabiorą wszystko ,teraz po tych przepychankach to raczej będzie tak że będziemy ich parobkami - sługusami a oni już się postarają by nie żyło nam się zbyt dobrze a to co zbudowali poprzednicy to oni sprzedadzą tak jak to robili za swoich minionych czasów jak by nie patrzeć to czekją nas kolorowe czasy no i brudasy i wiele innych atrakcji . Dla myślących..... nadszedł czas na VAT -  itp  Wink

Skomentuj