Mieszkańców angielskiego Nottingham przestraszyły dziwne metaliczne dźwięki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tak zwane "Trąby Apokalipsy" rozbrzmiały ponownie. Dziwne dźwięki słyszano 26 marca 2017 r. nad angielskim miastem Nottingham. Mieszkańcy zostali zmuszeni do słuchania dziwnych głośnych i metalicznych dźwięków. Według naocznych świadków, odgłosy słychać było gdzieś w niebie a sama kakofonia trwała dłużej niż godzinę. Mimo wielu telefonów na policję od zaniepokojonych obywateli, nie było możliwe ustalenie źródła tego niezwykłego dźwięku. 

 

Warto zauważyć, że w ostatnich latach podobne odgłosy słyszano w wielu miejscach na świecie, w tym w Polsce oraz w takich krajach jak Rosja, USA, Kanada, Holandia, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Maroko czy odległa Australia. Szczyt ich aktywności miał miejsce jeszcze w 2012 roku, a teraz są one raczej sporadyczne.

Naukowcy twierdzą, że wystąpienie dziwnego dźwięku przypominającego trąbę, może wynikać z tego, że pochodzi on z samej Ziemi. Nie wykluczone, że to być jakiś proces w polu magnetycznym naszej planety (na przykład fale akustyczno-grawitacyjne). Inna z hipotez zakłada również, że to ruch płyt tektonicznych stwarza takie dziwne wibracje dźwiękowe. Jednak dowodu przekonującego środowisko naukowe do dzisiaj nie znaleziono, a biorąc pod uwagę losowość tego typu zdarzeń istnieje bardzo mała szansa że kiedykolwiek się to uda. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Można rożnie tlumaczyć te

Można rożnie tlumaczyć te dzwięki, poprzez jakieś zjawiska fizyczne, ale moim zdaniem one pasują do tego co jest napisane w Biblii, że to są dzwięki trąb Aniołów ! Zbliżają się wielkie wydarzenia na kuli ziemskiej i to są sygnały ostrzegawcze.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika wodzu13

1.że powydaje samej ziemi -z

1.że powydaje samej ziemi -z jakiego języka lub dialektu ?

2.co to sa fale akustyczno-grawitacyjne , i gdziś to wyczytał (eś) ?

3.I ci sami naukowcy, ostrzegają o nasilonym polu akustyczno-grawitacyjne, dla tego jest zalecane spanie w kasku motocyklowym

Strony

Skomentuj