Mieszkańcy australijskiego miasteczka wyruszyli na poszukiwania Wielkiej Stopy

Kategorie: 

Źródło: ABC Capricornia: Melanie Groves

Według australijskiego oddziału ABC News, mieszkańcy historycznego miasta Joskeleigh od wielu lat są niepokojeni przez paranormalne istoty. Tamtejsza wielka stopa nazywana przez nich Yowie oraz duchy widywane wzdłuż pewnych wiejskich odcinków dróg, przerażały okoliczne rodziny już od wielu lat.

Jednak ostatnio odważni rezydenci udali się na trzy kilometrowy spacer nocą wzdłuż rzekomej nawiedzonej drogi docierając do miejscowego kościoła, w którym zgłoszono kilka obserwacji Yowiego. Celem tej inicjatywy było przekonanie ewentualnych turystów że w miasteczku nie ma się czego obawiać.

Podobno, ostatnimi czasy historie o duchach stały się na tyle kłopotliwe, że przyjezdni robili co w ich mocy aby unikać Joskeleigh nocą. Oczywiście mieszkańcy nie natrafili na żadne paranormalne wydarzenie, ale jeden nocny spacer najpewniej nie wystarczy by zmienić opinie turystów. Nie wykluczone, że zmieni się to w coroczną tradycję, która tak jak opowieści o duchach i Yowie`m po kilku dziesiątkach lat, stanie się częścią ich kultury.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Yowie jako "australijski Yeti

Yowie jako "australijski Yeti" musiałby być torbaczem. Hmmm, człekokształtny omechniołek z workiem (na łupy?) co ludzi straszy to mi pasuje do jakiejś koczowniczej nacji, co uczciwą pracą się brzydzi...
 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj