Mieszkańcy Bratysławy podziwiali zachód słońca z dwoma słońcami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po raz drugi w tym roku Miroslav Kordyak - mieszkaniec Bratysławy, podziwiał niesamowite piękno zachodu z dwoma słońcami.

 

 

"Pierwszy raz zauważyłem ten niezwykły fenomen około godz. 16.00 dnia 23 stycznia 2017. Otworzyłem okno w celu uniknięcia zakłóceń i zniekształceń przy robieniu zdjęcia".

 

A jakie było jego zdziwienie, gdy kilka dni później słońce znów zaczęło toczyć dwa jasne dyski. Wydaje się, że jedno z nich to prawdziwe słońce, ale czym jest ten drugi obiekt? Ufolog Scott C. Waring twierdzi, że jest kolejny dowód na istnienie UFO.

 

„Ponownie mówię wam, jeśli chcesz zobaczyć UFO, obserwuj zachody słońca. Zdarza się, że UFO staje się widoczne z uwagi na kąt padania promieni u schyłku dnia”- Waring skomentował wideo wykonane na Słowacji.

 

Scott jest przekonany, że świetlne płyty często pojawiają się w górzystych rejonach USA w stanie Kolorado. Ostatnio taki ogromny, jasny obiekt widziano nad meczetem Kopuła na Skale w Jerozolimie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj