Mieszkańcy Kenii ujrzeli wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem w wielkiej skale

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ogromną skałę w wiosce Kaila w prowincji Seme (obszar Kisumu) skojarzono z postacią Maryi, dzierżącą w rękach Jezuska. Pomnik przyrody skupia uwagę wiernych i przyciąga pielgrzymów. Potężny głaz stoi od niepamiętnych czasów, ale rewelacyjnego odkrycia dokonano dopiero teraz.

 

 

Urocza wioska Kaila chwilowo stała się atrakcją turystyczną po doniesieniach w mediach, że odkryto tam postać Chrystusa i jego Matki. Miejscowość nawiedzają turyści i pielgrzymi. Chodzi głównie o skałę zwaną  Kidi Achiel, co w luźnym tłumaczeniu znaczyć ma „jedna skała”.

 

Ciekawe, że obraz jest widoczny tylko dla tych, którzy zwracają uwagę na ostre krawędzie skały. Większość członków sekty Legio Maria, którzy nagłośnili sprawę, tańczy w transie obok wielkiego kamienia. Żaden z wyznawców nie był gotowy mówić o „objawieniu", a szczegóły dotyczące obserwacji są tak mętne, jak domniemany wizerunek.

 

Członkowie Legio Maria licznie przybywają jednak na miejsce odkrycia. W ostatni niedzielny wieczór sekciarze opanowali większość skał i wszystkie jaskinie w okolicy. Lider organizacji głosi rewelacje o nagłych zmianach, zachodzących na powierzchni niezwykłego głazu. Ludzie modlą się żarliwie i twierdzą, że widzą postać siedzącej Matki Boskiej w pięknej sukni, która trzyma w rękach niemowlę, kojarzone z małym Jezuskiem. Pamela Atieno, jedna z pierwszych kobiet, która dostrzegła wizerunek powiedziała:

 

„Mieszkam w domu około 100 metrów od tych skał. Dzieci zawołały mnie, abym poszła za nimi, bo stało się coś niezwykłego. Szybko tam pobiegłam  i w jednej ze skał zidentyfikowałam święte postaci. Natychmiast padłam na kolana, aby się modlić”.

 

Tłum zgromadzonych ludzi tańczy i wznosi okrzyki: Ave Maria! Wierni są przekonani, że nadchodzi koniec świata. W wiosce Kaila znalazło się też jednak kilku przedsiębiorców, którzy zaczęli pobierać sowite opłaty za dopuszczenie do skały.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Baco nasz, któryś jest z

Baco nasz, któryś jest z Żubrem, zmiłuj się nad nimi grzesznymi, ubogimi duchem i rozumem, albowiem mie to już rynce opadajo do samej podłogi i siły mie opuszczajo ze rozpaczy, jak czytam o poziomie ciemnoty w niektórych miejscach i duszach, pomimo iż praktycznie kończy się już II dekada XXI w. Sad
 

 

Portret użytkownika mordulec

,, W wiosce Kaila znalazło

,, W wiosce Kaila znalazło się też jednak kilku przedsiębiorców, którzy zaczęli pobierać sowite opłaty za dopuszczenie do skały. "

I to oni wygrali Smile Ale proceder trwa w skali globalnej. Religia to zajebisty interes Smile

Skomentuj