Mieszkańcy krymskiej wsi mają problem z duchem

Kategorie: 

Nieproszony gość przychodzi w nocy na teren stacji benzynowej w miejscowości Troickoj (Троицкой) na Krymie. Pracownicy ujrzeli go podczas przeglądania filmów z kamer przemysłowych. Widząc niezwykłą istotę, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zjawa pojawia się w nocy i znika nad ranem z pierwszymi promieniami słońca. Wszyscy mieszkańcy wsi zastanawiają się, co to może być.

 

Woźna Tatiana Biela była pierwszą osobą, która zobaczyła ducha na stacji benzynowej.

„Wydawało mi się, że to ogień lub, że coś dziwnego przeleciało” – mówi Tatiana.

Każdej nocy, kiedy na terytorium stacji jest tylko jeden dozorca, kamera rejestruje niewyjaśnione zjawiska. Tatiana mówi, że coś skrada się za rogiem domu, przemyka pod ścianą, a nawet zagląda w okna. Sprawa poruszyła wszystkich mieszkańców wsi Troickoj. Gdy duch się pojawia, wszystko wokół niego zaczyna się świecić. Nikt nie umie tego wyjaśnić. 

 

Paranormalny gość pojawia się na stacji co najmniej od dwóch lat. Od tego czasu prawie, co noc, jego obecność rejestrują kamery. W ostatnich dniach wizytom zjawy towarzyszą hałasy na poddaszach sąsiednich obiektów.

 

Filmy z duchem wysłano do analizy do Moskwy. Trafiły one do centrum Kosmopoisk. Tam powiedziano, że nie jest to duch ani owad, ale nie potrafiono wyjaśnić, czemu wszystko świeci przy okazji wizyt niewiadomo kogo.

 

Ustalenia ekspertów nie przekonały mieszkańców i pracowników stacji benzynowej. Na wszelki wypadek pozostawiają oni chleb i mleko na strychach sąsiednich domów, aby pomóc zbłąkanej duszy. W ten sposób przecież nikomu nie szkodzą, a mogą zyskać spokój.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Jakże ten opis rozbudził moją

Jakże ten opis rozbudził moją wyobraźnię. Już widziałem obraz stacji benzynowej i widok rozmazanej, ciemnej postaci przemieszczającej się z za rogu budynku, a wokół niej jakby wszystko się rozjaśniało samoistnie. Wyobrażałem sobie, że będzie to postać widoczna przez całą noc, aż do pokazanego na filmie wschodu słońca. A tu 2:59 straconego czasu... rozpacz.... 

Portret użytkownika baca

to już kolejny artykuł

to już kolejny artykuł sTalina w którym filmu żadnego nie widać - gdzie jest ten film?
bo jak już nie ma filmu z duchem to może chociaż wrzucić fotki tej woźnej Tatiany, która pierwsza ducha zobaczyła... popatrzałbym bo w sumie lubię woźne oglądać jak im włosy dęba stają pod pachami... woźne lubię no i te siostrzyczki szpitalne z owłosionymi przedramionami...
z braku ducha, specjalistę od niewyjasnionych zagadnień, fascynują tego typu sprawy...

Portret użytkownika b@ron

Okrutnie wystraszył mnie ten

Okrutnie wystraszył mnie ten duch...straszny jest Wink ...ale znowu wkradła się nieścisłość...no bo skoro to duch...to po co mieszkańcy i pracownicy stacji benzynowej zostawiali na strychu mleko i chleb ???....że niby niematerialny duch żywi się materialnym pożywieniem ???...no coś tu nie tak...
a swoją drogą ...ciekawe czy Putyn boi się duchów...a mówiłem...zostaw Krym w spokoju...:)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika qantex

Ukrajńcy na Krymie to mają

Ukrajńcy na Krymie to mają przerąbane. Najapierw nachodzili ich Ruskie póżniej UFO a teraz Duchy. Czy te barany z Ukrainy słyszeli kiedykolwiek o urządzeniach zakłucających kamery termowizyjne???

Strony

Skomentuj