Mieszkańcy miasta Virginia Beach obserwowali niezwykłe manewry UFO

Kategorie: 

Kilka dni temu na nocnym niebie nad miastem Virginia Beach zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt latający. UFO wisiało nad hotelem Westin (jest to najwyższy budynek w mieście).

 

W materiale filmowym widać dziwne manewry. Incydent miał miejsce o północy w dniu 18 kwietnia br. Obiekt unosi się nad dużym i jasno oświetlonym piramidalnym dachem hotelu, a następnie zaczyna wykonywać dziwne manewry. W końcu znika. Zdaniem dziewczyny, która nakręciła film, zdarzenie widziało wielu ludzi, którzy mijali ją na ulicy.

 

Portal OpenMinds pisze, że nie można było wykryć oznaki fałszerstwa. Eksperci zauważają również, że obiekt najprawdopodobniej sam nie świecił, jak może się wydawać, a tylko odbijał jasny blask szczytu budynku. Raczej na pewno nie był to też dron, ponieważ w nocy nikt nie jest w stanie podnieść urządzenia na taką wysokość bez świateł identyfikacyjnych.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Na badaczy UFO nadeszły teraz

Na badaczy UFO nadeszły teraz ciężkie czasy. Kiedyś mamiły ich tylko balony i latawce. Potem nadszedł nocny koszmar chińskich lampionów, latających całymi stadami (eskadra UFO). Teraz zaś zarówno w dzień jak i w nocy prześladują ich drony najrozmaitszych rozmiarów i kształtów, od których zaroiło się na niebie. Jak w całym tym galimatiasie rozróżnić "prawdziwe" UFO??! Na szczęście pozostała chyba jeszcze jedna cecha "nie do podrobienia", dla skonstruowanego przez człowieka sprzętu latającego. Otóż są to błyskawiczne zwroty, manewry wykonywane w piorunującym tempie. Nagłe wystrzelenie świecą w górę czy zwroty pod kątem prostym a nawet ostrym przy pełnej, przyprawiającej o zawrót głowy prędkości. Obiekty te zachowują się tak jakby całkiem pozbawione były masy, a zatem i bezwładności. To jest cecha chyba normalna dla napędu antygrawitacyjnego. Pozostaje też jeszcze jeden, ostateczny probierz: Kiedy obiekt wyląduje i wyjdzie z niego zielona na gębie załoga, to już raczej jest pewne, z czym mamy do czynienia...

Portret użytkownika hankuk

Proszę . . . . .  czy wy

Proszę . . . . .  czy wy pismaki sądzicie że  ludzie to debile !!! ???  bynajmniej ci co mają trochę oleju w głowie,te tzw UFO  (śmiac mi się chce ) na tym filmiku to nic innego jak DRON z  zamontowaną lampką u spodu !!!!!

Portret użytkownika Io600

Kiedyś, jakieś 15 lat temu

Kiedyś, jakieś 15 lat temu kiedy zaczynałem przygodę z astronomią obserwowałem nocne niebo z dużego tarasu. W pewnym momencie zauważyłem tuż nad sobą dwa błyski, jakby ktoś zrobił mi zdjęcie z flashem, tylko z nieba. Było to dość nietypowe zjawisko. Innym razem obserwowałem wolno poruszające się jasne punkty. Tłumaczyłem to sobie wraz z innymi, którzy je widzieli, że to po prostu satelity. Czasami zdarzało się, że tych satelit było widać kilka jednocześnie, a było to w latach 90tych. Obecnie na orbicie satelit jest dużo więcej niż w latach 90tych, a mimo to od 10 lat nie udało mi się zauważyć podobnego zjawiska. Był może jest ono już niewidoczne, właśnie z powodu rozwoju GPSu i komunikacji satelitarnej na szeroką skalę. Może nawet te zjawiska na niebie mogą być bezpośrednią przyszyną nafaszerowania orbity kamerami i czujnikami. Kto wie o co kaman... Może macie podobne doświadczenia?

Portret użytkownika niebieski52

Cheops wrócił i szuka swojej

Cheops wrócił i szuka swojej piramidy...he he. Jak już wielokrotnie pisałem,UFO to biblijne upadłe anioły(szatan) ,pod kontrolą których jesteśmy ok. 6 tys. lat ;po wojnach bogów.Jesteśmy sztuczną rasą stworzoną przez bogów(kosmitów?). Stare teksty wyraźnie o tym mówią.
Enuma elisz(Mezopotamia)
(...) kiedy (bogowie) Annuna zostali zrodzeni a boginie zostały poślubione i kiedy one zostały rozdzielone między niebiosa a ziemię,kiedy to boginie zostały zapłodnione i zaszły w ciążę,[ ...] wtedy bogowie byli zmuszeni do pracy pańszczyźnianej, aby (dla siebie)zdobywać pożywienie. Liczni bogowie wzięli się do pracy, ci niższej rangi dźwigali kosze t e r h u m (wyraz nie odczytany),kopali kanały przesypując ziemię do Harali, wywozili glinę ale skarżyli się (na swój los). (...)Wtedy Namma, prarodzicielka, matka wszystkich bogów idąca na ich czele,Przyniosła ich łzy swemu synowi Enki (mówiąc):Ty pozostajesz (w łożu) nie przerywając swego snu,sam powinieneś wstać[...], ponieważ bogowie, których stworzyłam,[...](uskarżają się). (...)Na słowo swej matki Nammy Enki podniósł się z łoża,Bóg uderzył się w zamyśleniu [...] rękami po udach,Wszystkowidzący, mędrzec, światły opiekun niebios i ziemi, twórca wszystkiego, zrobił „matrycę”,[...] którą postawił przed sobą i badał uważnie. Kiedy Enki twórca przygotował projekt (?),(zwrócił się) do swej matki Nammy:„Moja matko, oto istoty, o których myślałaś, zwiąż je pracą pańszczyźnianą(dla) bogów. Kiedy ugnieciesz szczypt żyznej gliny z brzegów Abzu i sporządzisz formę (?) glinianą z matrycy (?), ty sama ukształtujesz naturę (?) (tych istot),(zaś) Ninmah będzie ci towarzyszyć, (...)O moja matko, ustal przeznaczenie (dla tych istot), a Ninmah zwiąże je pracą pańszczyźnianą dla bogów”. (...)

Portret użytkownika katasha

Ostatnio we Wrocławiu

Ostatnio we Wrocławiu widziałam dość dziwne zjawisko i nie bardzo wiem jak je sobie wytłumaczyć.. nocowalam w hoteliku poza centrum miasta, okolica raczej przemysłowa, ale za mostem już tylko pola i parę starych willi, obok hoteliku pasły się kozy i jakieś ptactwo, generalnie cisza i spokój.. późnym wieczorem około godziny 23 wyszłam na zewnątrz zapalić. Było pogodnie i ciepło siedzę sobie na ławeczce i gapie się w niebo nagle zauważyłam dość jasne pulsujace małe światełko, przywodzilo na myśl raczej jasną gwiazdę, po czym zaczęłam je obserwować,po chwili okazało się że leci w stronę ziemi i robi się coraz jaśniejsze, aż oslepiajace i zaczęłam myśleć, że to zaraz meteor uderzy w ziemię,ale okazało się że jakby nagle zaczęło hamować a oslepiajacy blask zaczął blaknac.. to coś pomału zaczęło odlatywac na wschód delikatnie migając zielono niebieskimi światłami... na pewno nie lampion bo było dużo większe i na pewno nie samolot bo było bardzo bardzo cicho i ani kształtem ani wielkością nie przypominało..

Portret użytkownika pilippp

tallin ale to dron.... zajmij

tallin ale to dron....
zajmij sie czyms innym niz pisaniem artykułów.. takiego zrypa jak ty nigdy nie mialem okazji czytac.
"Raczej na pewno nie był to też dron, ponieważ w nocy nikt nie jest w stanie podnieść urządzenia na taką wysokość bez świateł identyfikacyjnych." tallin sam sobie zadaje pytania i odpowiada na nie...

Portret użytkownika Aaron makaron

To już lepiej napiszcie o

To już lepiej napiszcie o sprawie dużo ważniejszej i radosnej:
polska fabryka Nestle rozpoczęła w Namysłowie produkcję koszernych lodów!! Cieszcie się wraz z nami!!
Szslom!

Strony

Skomentuj