Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami obserwacji UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkaniec nowojorskiego Bronxu ujrzał na niebie „spodek”. 57-letni Juan Marrero był bardzo wstrząśnięty widokiem. Amerykanin nie jest jedynym świadkiem pojawienia się UFO. Inni  także fotografowali dziwny „talerz”, pisze NY Post.

 

W sieci opublikowano zdjęcie, na którym widać jasno świecący obiekt na tle nieba w samym środku dnia. Pojawił się on rzekomo nad Nowym Jorkiem.

„Spojrzałem w górę i zobaczyłem coś, co wyglądało jak kula ognia. Zjawisku towarzyszył dziwny świst” – powiedział Juan Marrero. „Wychyliłem się z samochodu i zacząłem robić zdjęcia, jak szalony. Nie wiem, co to było, ale poruszało się z przerażającą szybkością”.

Co ciekawe okazuje się, że dokładnie w tym samym miejscu widziano już podobne zjawisko. Ufolog Ryan Sprague powiedział, że niezwykłe światła były widoczne również w ubiegłym roku, a także cztery lata wcześniej w 2011 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kae Mka

To wlasnie wyglada jak te

To wlasnie wyglada jak te oczy o ktorym wam nieraz pisalem na maila mam na paru filmikach taki sam obiekt ale myslalem ze to jakis efekt slonca na aparat chodz bardzo dziwil mnie ten ksztalt ktory ciagle obserwuje czyli kontur oka i wsrodku jakby zrenica i tutaj mamy to samo postaram sie ogarnac material i wam podesle! mam duzo roboty... Blum 3 I SLUCHAJCIE WSZYSCY OBSERWOJCIE NIEBO I SZUKAJCIE KONTOROW PODOBNYCH DO OKA I WLASNIE DO TEGO OBIEKTU NA ZDJECIU PRZYZEKAM OBSERWOJE TO ZJAWISKO OD 3 MIESIECY!!! ONE SA PRAWIE CODZIENNIE NAJWIECEJ DZIEJE SIE PODCZAS ZACHODU SLONCA!!!! ZWROCCIE UWAGE NA TO NIE MAM POWODOW ABY KLAMAC! POZDRAWIAM

Portret użytkownika una

Rakieta ziemia-powietrze albo

Rakieta ziemia-powietrze albo powietrze-powietrze wiele ufo sprowadziła by do parteru bez strachu, że wybuchnie wojna galaktyczna i wreszcie każdy zobaczyłby wrak pojazdu made in usa. Nato nie będzie przecież strzelać do swoich.

Portret użytkownika metabo

Tytul  newsa

Tytul  newsa ........."Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami obserwacji UFO  "
a ponizej
W sieci opublikowano zdjęcie, na którym widać jasno świecący obiekt na tle nieba w samym środku dnia. Pojawił się on rzekomo nad Nowym Jorkiem......
Bez slow,rzenada,slabiutkie i ogolnie news dupy nie urywa .......Kto Cie uczyl pisac teksty..Ty....rzekomo  pismaku
 

Portret użytkownika robertus

No tak, poruszało się z

No tak, poruszało się z przerażającą prędkością, a on zdążył zatrzymać auto, dostroić aparat i robić zdjęcia jak szalony. 
Później to "coś", poleciało do zoo nakarmić żółwie, no i niestety mu pouciekały...ale to był moment...a szalony fotograf dalej patrzy w niebo nasłuchując dziwnego świstu...

Portret użytkownika El Koto

Państwo heglowskie: To jest

Państwo heglowskie:
To jest to czego dziś doświadczacie: teza vs antyteza (PO vs PiS, bieda przeciw bogactwu …). Rozwój poprzez podział. Poprzez konflikt i kontrdefinicje, czyli poprzez zderzenie przeciwieństw idziemy w kierunku postępu i wiecznej władzy wybranych nad narodem.
„Jeśli możesz kontrolować przeciwieństwa (jedną siłą), dominuje charakter jednego słusznego wyniku, niezależnie od wybranej przez ludzi opcji.”
Chodzi tu zestawienie tezy z antytezą w celu złożenia ludzi na ołtarzach ofiarnych wojen i rewolucji, stan ten tworzy syntezę i nowy początek oparty na kolejnych dwóch przeciwstawnych założeniach.
Opierając się na tych założeniach ludzie nigdy nie osiągną stanu wolności, poszanowania dobra społecznego i idei dobrobytu społecznego, ponieważ zawsze zmierzać będą do wojny, kastowości i niesprawiedliwości społecznej.

Portret użytkownika baca

zaciekawiony zajrzałem na

zaciekawiony zajrzałem na stronę źródła - NY Post - no i nielicho wystraszyłem się tamtejszej "wróżki"
http://nypost.com/horoscope/
nie wiem co jest nie tak z jej twarzą - ten nos... te skierowane prosto we mnie lewe oko... brr... demon Sally wygląda jak aron jasnopomroczny przyłapany w damskiej peruce...
szczerze odradzam nawiązywanie kontaktu wzrokowego z tym jednokim diabłem w kobietopodobnej postaci...
cyklopica przeszywa nieludzkim, koszmarnym spojrzeniem... małe dzieci mogą się zmoczyć... 
 

Skomentuj