Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami obserwacji UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkaniec nowojorskiego Bronxu ujrzał na niebie „spodek”. 57-letni Juan Marrero był bardzo wstrząśnięty widokiem. Amerykanin nie jest jedynym świadkiem pojawienia się UFO. Inni  także fotografowali dziwny „talerz”, pisze NY Post.

 

W sieci opublikowano zdjęcie, na którym widać jasno świecący obiekt na tle nieba w samym środku dnia. Pojawił się on rzekomo nad Nowym Jorkiem.

„Spojrzałem w górę i zobaczyłem coś, co wyglądało jak kula ognia. Zjawisku towarzyszył dziwny świst” – powiedział Juan Marrero. „Wychyliłem się z samochodu i zacząłem robić zdjęcia, jak szalony. Nie wiem, co to było, ale poruszało się z przerażającą szybkością”.

Co ciekawe okazuje się, że dokładnie w tym samym miejscu widziano już podobne zjawisko. Ufolog Ryan Sprague powiedział, że niezwykłe światła były widoczne również w ubiegłym roku, a także cztery lata wcześniej w 2011 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kae Mka

To wlasnie wyglada jak te

To wlasnie wyglada jak te oczy o ktorym wam nieraz pisalem na maila mam na paru filmikach taki sam obiekt ale myslalem ze to jakis efekt slonca na aparat chodz bardzo dziwil mnie ten ksztalt ktory ciagle obserwuje czyli kontur oka i wsrodku jakby zrenica i tutaj mamy to samo postaram sie ogarnac material i wam podesle! mam duzo roboty... Blum 3 I SLUCHAJCIE WSZYSCY OBSERWOJCIE NIEBO I SZUKAJCIE KONTOROW PODOBNYCH DO OKA I WLASNIE DO TEGO OBIEKTU NA ZDJECIU PRZYZEKAM OBSERWOJE TO ZJAWISKO OD 3 MIESIECY!!! ONE SA PRAWIE CODZIENNIE NAJWIECEJ DZIEJE SIE PODCZAS ZACHODU SLONCA!!!! ZWROCCIE UWAGE NA TO NIE MAM POWODOW ABY KLAMAC! POZDRAWIAM

Portret użytkownika una

Rakieta ziemia-powietrze albo

Rakieta ziemia-powietrze albo powietrze-powietrze wiele ufo sprowadziła by do parteru bez strachu, że wybuchnie wojna galaktyczna i wreszcie każdy zobaczyłby wrak pojazdu made in usa. Nato nie będzie przecież strzelać do swoich.

Portret użytkownika metabo

Tytul  newsa

Tytul  newsa ........."Mieszkańcy Nowego Jorku byli świadkami obserwacji UFO  "
a ponizej
W sieci opublikowano zdjęcie, na którym widać jasno świecący obiekt na tle nieba w samym środku dnia. Pojawił się on rzekomo nad Nowym Jorkiem......
Bez slow,rzenada,slabiutkie i ogolnie news dupy nie urywa .......Kto Cie uczyl pisac teksty..Ty....rzekomo  pismaku
 

Portret użytkownika pako1205

Refleks świetlny "lens flare"

Refleks świetlny "lens flare" w systemie optycznym tego,czym zrobił tę fotkę,żadne "ufo". Nie robi się fotek w kierunku tak silnego żródła światła.
[ibimage==20926==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj