Mieszkaniec Anglii nagrał w swoim mieszkaniu ducha i obawia się, że dom może być nawiedzony

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Mieszkaniec angielskiego hrabstwa Kent twierdzi, że zarejestrował obecność ducha, który poruszał się po pokoju w jego mieszkaniu. Teraz zaczął obawiać się, że jego dom może być nawiedzony.

 

Stephen Lee założył w salonie monitoring, aby mieć lepszą kontrolę nad swoimi dwoma francuskimi buldogami. Jednak pewnej nocy kamera ustawiona na drzwi wyjściowe do ogrodu zarejestrowała zjawę, która dwa razy pojawiła się na tym nagraniu. Wygląda to tak jakby duch przemieszczał się po pokoju.

Sam właściciel początkowo podchodził do tego sceptycznie, lecz z czasem nabrał poważnych podejrzeń. Jak sam twierdzi, od momentu nagrania ducha, w jego mieszkaniu miały miejsce dziwne zdarzenia. Któregoś dnia, jeden z jego psów dziwnie spoglądał do korytarza i zaczął warczeć. Innym razem po ubraniu choinki widział migające lampki. Zaniepokoiły go również przedmioty, które samoistnie spadały na podłogę.

Stephen Lee jest obecnie przekonany, że jego mieszkanie jest nawiedzone. Jest to tym bardziej prawdopodobne ze względu na fakt, iż budynek funkcjonował kiedyś jako szpital. Być może dusza zmarłego pacjenta postanowiła w nim zamieszkać. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna nie planuje przeprowadzki, czy też ma zamiar pozbyć się niechcianego lokatora z zaświatów.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

mogę ostatecznie wziąć w

mogę ostatecznie wziąć w darowiźnie ten dom ... na bank pozbędę się ducha montując rolety w oknach, żeby światło przejeżdżających samochodów przez nie nie wpadało ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj