Mieszkaniec Armenii wykonał ciekawe zdjęcie UFO

Kategorie: 

Źródło: Ararat Bayazetci

Na blogu niejakiego Ararata Bayazetci z Armenii, umieszczono bardzo ciekawe fotki. Przedstawiają coś, co wygląda na klasyczny latający spodek. Fotki wykonano 29 października 2013 roku

 

Sam autor zdjęć twierdzi, że sam sceptycznie podchodzi do kwestii UFO, ale to, co zobaczył wymaga jakiegoś wytłumaczenia. Dodaje, że zdjęcie nie zostało przerobione programem graficznym, oferował w tym celu oryginalny plik.

 

[ibimage==19350==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==19351==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]Ten dziwny obiekt, wygląda na prawdziwy, ale nie wiadomo czy nie jest to przypadkiem jakiś amerykański dron lub niewykrywalny samolot B2, który w locie wygląda bardzo podobnie, co widac na poniższym obrazku

[ibimage==19352==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika andy V

Ziemia dla obcych stanowi

Ziemia dla obcych stanowi pewnego rodzaju park rozrywki lub cyrk albo starorzymską arenę gdzie walczą gladiatorzy i dlatego przylatują popatrzeć jak ziemianie wzajemnie się mordują. Jest to być może także pedagogiczne wskazanie na żywym !!! he, heheh przykładzie do czego prowadzi nadmierny kult szmalu. Ciekawe po ile kredytek lub innej kosmicznej waluty są bilety na ten spektakl?, oraz czy na kosmicznych drogowskazach pisze: Witajcie w Jurassic Park, czy może Witajcie na arenie Koloseum, albo Disneyland Wita. Wybór jest spory niech każdy wybiera co woli. Porzućcie wszelką nadzieję jak pisał Dante na piekielnych bramach.

Portret użytkownika NoNieMoge

sprawdzcie czy amerykanie

sprawdzcie czy amerykanie tego dnia znow gdzies mordowali w okolicy cywilow zabijajac jednego partyzanta 50 kg glowica rakietowa i jezeli nie to znaczy to ze jest to statek obcych a nie stelth drona us marine.

Portret użytkownika Heldbaum

Dla mnie to Ufo, bo nie wiem

Dla mnie to Ufo, bo nie wiem co to jest i moge tylko przypuszczać. W kazdym razie nie sadze by byli to prawdziwi kosmici itp. Nawet jesli tak, to znaczyloby to, ze maja wyzej rozwinietą technologie, ale mimo to sa glupsi od ludzi ;P

Portret użytkownika Fin2

Ludzie poczytajcie o funadcji

Ludzie poczytajcie o funadcji KESHE - a zrozumiecie co jest widywane w soattnim czasie w różnych częściach świata Smile
 
ahhhhh ta arogancja ..... ludzi czy naprawde myslicie że sąsiedzi z innych planet pozwoliliby sobie na demonstarcję gdyby nie mieli w tym celu ???

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Po pierwsze - jeśliby było to

Po pierwsze - jeśliby było to bombowiec vel "latające skrzydło" to wyszedłby na zdjęciu wyraźniej, i byłby o wiele ciemniejszy.
 
Ten obiekt jest srebrzysty/metaliczny i w dodatku błękitny co sugeruje że jego połysk jest na tyle duży że odbija kolor nieba. i nie widać na nim śladów np. okien czy wlotów powietrza.
 
No i to rozmazanie, nieźle musiał zapruwać, jeśliby to byłby samolot i leciałby na tyle szybko aby wywołać taki efekt, to pewnie musiał by przekroczyć barierę dżwięku co równa się z gromem i zagadka byłaby rozwiązana Smile

Skomentuj