Mieszkaniec Baszkirii znalazł czaszkę nieznanego zwierzęcia

Kategorie: 

Źródło: http://fn24.ru/region/9/society/14389

Mieszkaniec Beloretska odkrył szczątki nieznanego zwierzęcia podczas remontu domu. Mężczyzna opublikował zdjęcia znaleziska w sieciach społecznościowych.

 

 

Wydaje się, sądząc na pierwszy rzut oka, że kości mogą należeć do zwykłego kota. Jednak mieszkańcy miasta zaczęli dostrzegać jakieś podobieństwo do chupakabry, której w rzeczywistości chyba nikt nigdy nie widział żywej w oryginale.

Tak, czy owak, zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że to właśnie chupakabra, inni, bardziej rozsądni, stawiają na kota, królika, bobra itd.

Jednym słowem potencjalna lista właścicieli resztek szkieletu jest dość długa i wyklucza mistyczną bestię. Dalej jednak nie wiadomo, do kogo czaszka należała naprawdę.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sjotek

Przecież na ziemi jest

Przecież na ziemi jest jeszcze dużo nieodkrytych zwierząt. Ten gatunek to może być już wymarły, bądź może też było to jakieś zwierzę hodownlane sprzed kilku tysięcy lat. A może to borsuk

Portret użytkownika Srallinn

To Ty nie wiedziałeś, że

To Ty nie wiedziałeś, że króliki i bobry to mięsożercy?

Pamiętam gdy byłem jeszcze młodym szczylem, przebywałem u babci na wakacjach w Bieezczadach. Pewnej nocy "coś" zamordowało kozę a nawet ją ogryzło do kości w kilku miejscach. Gdy babcia upubliczniła informację o tym fakcie okolicznej gawiedzi to zrobiło się naprawdę o tym zdarzeniu głośno. Jedni uważali, że winowajcą krwawego mordu jest wataha królikó, inni, bardziej rozsądni uważali, że to sprawka wilków, wewntualnie bezpańskich psiaków.

..nie stety, po dziś dzień sprawca/sprawcy albo sobie kicają albo wyją ..bezkarnie. A ofiara osierociła córkę.. która i tak zdechła kilka miesięcy potem -na zawał.

Skomentuj