Mieszkaniec Chin złowił dziwną rybę ze skorupą na plecach

Kategorie: 

Źródło:

Kilka dni temu, jak donosiły media chińskie, w prowincji Fujian (na wschodzie kraju) odnotowano silny odpływ, który spowodował drenaż wybrzeża oceanicznego. Mieszkańcy mogli bezpiecznie chodzić po dnie w poszukiwaniu skorupiaków, krabów i innych mieszkańców wód.

 

Poniższy film został nagrany właśnie przez mężczyznę, który zdecydował się na spacer wzdłuż brzegu. W wodzie Chińczyk zauważył ledwo dychającą rybę z ogromnym pyskiem i skorupą na grzbiecie. Oczy stworzenia umieszczone były z przodu, a nie po bokach, tak jak być powinno. W tym przypadku na pewno mamy do czynienia z drapieżnikiem.

 

Biolodzy i rybacy, którzy widzieli film i stworzenie na żywo, nie umieli go zidentyfikować. Nawet po przesłaniu wideo do Internetu sytuacja nie została wyjaśniona. Czy w Chinach znaleziono nowy gatunek ryby? A może to tylko mutant z pewnymi odchyleniami?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, oj tam, zwykła

Oj tam, oj tam, zwykła chińska podróbka, w tym przypadku ryby. Ktoś z Was się serio spodziewał jakości produktu porównywalnej z oryginałem Blum 3 ? Tallinn to chyba na porządnym targowisku nigdy nie był, jeszcze jak wpuszczali Rosjan, Wietnamczyków, itd. (Chińczycy pewnie też by się znaleźli) i nie widział tych "cudów" co od nich szło kupić Blum 3 . Albo widział, ale chodził tylko do chińskiej jatki po te 3-głowe, 6-nogie i bezrękie płody po aborcji, które tak kocha (tzw. "długa wieprzowina w sosie słodko-kwaśnym z sojowej ośmiornicy")

 

Skomentuj