Mieszkaniec Japonii odnalazł „koniec tęczy"

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/utstar_/status/898001553142956032

Mieszkaniec Japonii w dniu 17 sierpnia tego roku, jadąc wzdłuż jednej z dróg, zauważył i zrobił zdjęcie końca tęczy.

 

 

Japończyk zamieścił obrazek na swoim profilu na Twitterze, który w zaledwie kilka dni stał się popularny wśród użytkowników sieci i zdobyły około 70 tys. retweets.

 

Niektórzy komentatorzy pytają autora zdjęcia, czy znalazł skarb w tym miejscu. Wszakże, zgodnie z przekonaniami pod końcem tęczy skarb powinien być ukryty. Autor fotografii nie odniósł się jednak do zadawanych mu pytań.
 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antyIslam

Nie było krasnala z garncem

Nie było krasnala z garncem pełnym złotych monet. Tak więc lipa. Chyba, że Japończyk wszystkiego nie powiedział. Słusznie skądinąd, bo jak Polak dokona takiego samego odkrycia to mu US siądzie na łeb. Lepiej więc czasem milczeć.

Portret użytkownika Israfel

Jak podlewam kwiaty w ogródku

Jak podlewam kwiaty w ogródku, to widzę oba końce tęczy. Gdybym miał parcie na retweety i lajki, to jutro wrzuciłbym na TW i FB. Tylko obawiałbym się, że ktoś uzna mnie za głupka. Jak widać inni takich obaw nie mają i publikują na serwisach społecznościowych a kolejne nieuki powielają to na serwisach paranaukowych.

Portret użytkownika geodeta

Jeśli nie było skarbu to

Jeśli nie było skarbu to znaczy, że to nie był koniec, ale początek tęczy. Należało szybko przebiec po tęczy na drugi koniec, jeśli tego nie zrobił to mocno się zfrajerował...

Skomentuj