Mieszkaniec karaibskiej wyspy Dominika nagrał UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkaniec karaibskiej wyspy Dominika był w stanie uchwycić niezwykłe zjawisko widoczne na niebie. Jego zdaniem było to UFO unoszące się nad wyspą. Świadek pragnący zachować anonimowość, opublikował potem nagranie w internecie.

 

Według świadków UFO wyleciało zza gór i potem poruszało się chwilę na niebie. Po pewnym czasie obiekt zawisł na jakiś czas nad miastem. Potem nagle odleciał w nieznanym kierunku.

Warto zwrócić uwagę, że nagranie jest w dość dobrej jakości. Na pierwszy rzut oka widać, że nie może być to uznane za samolot. Niestety nie wiadomo też z czym mamy w tym przypadku do czynienia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

Jeśli nie wiesz @And jak

Jeśli nie wiesz @And jak działają reklamy na stronach internetowych, to Cię uświadomię. Jeśli będziesz intensywnie oglądał reklamy butów, to będą Ci się wyświetlały wszędzie głównie reklamy butów. Jeśli zaś będziesz wchodził często na erotyczne strony, to będziesz miał to co lubisz i szukasz często.
Może znajdź sobie dziewczynę @And zamiast pisać głupoty Biggrin

 

Portret użytkownika Kimbur

Jeśli autor nie

Jeśli autor nie zidentyfikowal obiektu lecącego to jest to UFO czyli niezidentyfikowany obiekt latający NOL. Jeśli Komentatorzy obiekt zidentyfikowali to jest to IFO czyli ZOL. 
PS. NOL i ZOL to płyty zespołu Breakout śp. Tadeusza Nalepy. Polecam też płyty ELO z obrazkami UFO a nawet zespół UFO.
Oczywiście, czasem coś przeleci przed oczyma a ja mówię "Rany, UFO!" a potem okazuje się, że to jeno teściowa śmignęła i wtedy już wiem, że to IFO oraz przypominam sobie żem żonaty.

Strony

Skomentuj