Minął już rok od incydentu UFO z Irlandii! Co takiego widzieli piloci?

Kategorie: 

Źródło: własne

Niedawno minął już rok od słynnego incydentu UFO z loniska w Shannon. Przez ten czas, Irlandzki Urząd Lotnictwa Cywilnego badał szereg niewyjaśnionych obserwacji, zgłoszonych w przez pilotów krajowych linii lotniczych. Nawet dziś, nie ma jednak pewności co do tego co takiego stało się na niebie nad Shannon.

Tajemniczy incydent odnotowano 9 listopada 2018 roku, gdy wieża kontrolna w Shannon otrzymała wiadomość od pilota Boeinga 787, należącego do linii British Airways. Około godziny 6:47 czasu lokalnego, pilot zapytał się kontrolerów, czy w okolicy odbywają się jakieś ćwiczenia wojskowe, ponieważ na moment został oślepiony przez niezwykle jasne światło, które następnie oddaliło się na północ z "bardzo dużą prędkością".

Posiadamy nawet transkrypcję z rozmów pilotów wraz z wieżą kontroli lotów, jednak poza wielkim zaskoczeniem ich relacje jedynie podnoszą aurę tajemnicy.

BAW94: Shannon, Speedbird 94?
EISN east ctr: Prosze
BAW94: Czy są teraz jakieś ćwiczenia wojskowe?
EISN East ctr: Nic nie jest wyświetlane na pierwszym ani drugim ekranie.
BAW94: Dobra, coś poruszało się tak szybko i po prostu zastanawiałem się, co to było. Dziękuję.
EISN east ctr: Równo z tobą?
BAW94: Pojawił się po naszej lewej stronie, a następnie gwałtownie skręcił na północ. Widzieliśmy jasne światło, a potem zniknęło z bardzo dużą prędkością. Po prostu się zastanawialiśmy. Nie sądziliśmy, że jest na kursie kolizyjnym. Zastanawialiśmy się tylko, co to może być.
IBK1768: ... Meteor lub inny obiekt dokonujący pewnego rodzaju ponownego wejścia. Wygląda na to, że wiele obiektów podąża tą samą trajektorią i jest bardzo jasnych tam, gdzie byliśmy.
EISN west ctr: Dobra, przyjeliśmy. Czy jest jakiś kierunek, w którym zmierza czy coś?
IBK1768: (Odpowiedź nie słyszana)
VIR76X: Virgin 76 widział również, że w naszej pozycji na godzinie 11, 2 jasne światła.
EISN west ctr: Roger, przyjeliśmy, dziękuję.
IBK1768: Cieszę się, że to nie tylko ja.
VIR76X: Nie, tak, to bardzo interesujące. Shannon, Virgin 76: widzieliśmy 2 jasne światła na godzinie 11. Wydawało się, że przechyliły się na prawo, po czym szybko wzleciały do góry.
EISN east ctr: OK, przekazujemy to dalej, dziękuję.
EISN west ctr: Speedbird 94, Shannon?
BAW94: 94, śmiało.
EISN east ctr: Dobra, żebyś wiedział, że inne samoloty w powietrzu również zgłosiły to samo. Więc zobaczymy i zobaczymy.
BAW94: Ta rzecz była ogromna(astronomical).
EISN east ctr: Roger, dziękuję.

Nagranie audio, na którym zarejestrowano dyskusję w kabinie, jednoznacznie wskazuje, że faktycznie musiało dojść do jakiejś niecodziennej obserwacji. Trudno przecież zakładać scenariusz, w którym piloci z trzech różnych samolotów mieliby identyczne halucynacje, ale historia zna dziwniejsze przypadki. Co zatem wydarzyło się tej pamiętnej nocy? W dalszym ciągu nie jest to wiadome i nic nie wskazuje na to aby stan ten miał ulec zmianie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Przesłuchałem rozmowę i super

Przesłuchałem rozmowę i super się słucha. Wiadomo że latają i że istnieją ! To potwierdza również Biblia, i wiele inny rzeczy o nich ! Istnieją i to jest niepodważalne ! A w telewizorni pełno programów że "naukowcy szukają życia w kosmosie"...hehehehe

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj