Minęło już 65 lat od słynnego incydentu z UFO nad Waszyngtonem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

„1952 Washington D.C. UFO incydent” to seria obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających nad Waszyngtonem od 12 do 29 lipca 1952 roku. Najbardziej nagłośnione obserwacje miały miejsce w weekendy, w dniach 19-20 lipca oraz 26-27 lipca.

Niezwykłe obiekty nad Waszyngtonem były nie tylko zaobserwowane na niebie, ale także zarejestrowane przez radary wojskowe, co przyczyniło się do wszczęcia alarmu przez amerykańskie wojsko. Wydarzenia z 1952 roku stały się głównym tematem gazet w całych Stanach Zjednoczonych. Do dziś należą one do najbardziej znanych, udokumentowanych i wciąż nierozwiązanych przypadków obserwacji UFO w historii ludzkości.  

Niektórzy ludzie twierdzą, że całkiem niedawno UFO powróciło nad Kapitol Stanów Zjednoczonych. Równo w 65 rocznicę obserwacji UFO z 1952 roku. Obserwacja miała miejsce nastąpiła 14 sierpnia bierzącego roku. Rozmyty obiekt wydaje się być znacznie bliżej aparatu niż budynek, co spowodowało spekulacje na temat tego, czy nie jest to frisbee, latające stworzenie lub sztucznie dodana grafika komputerowa. Póki co sprawa pozostaje nierozwikłana i najprawdopodobnie tak pozostanie. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj