Minister Bezpieczeństwa Jamajki, ostrzega przed atakami okultystów!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Duża część osób, kojarzy Jamajkę jedynie jako wyspiarskie państwo oraz popularny cel podróży wakacyjnych. Tymczasem niewiele osób zdaje sobie sprawę z drastycznego wzrostu przestępczości w tym kraju, który spowodował ogłoszenie stanu alarmowego. Jak się okazuje, minister bezpieczeństwa narodowego Jamajki, obwinia o to okultystów i demony.

Robert Montague czyli wspomniany wcześniej minister bezpieczeństwa narodowego, twierdzi że okultystyczne stowarzyszenia składają na Jamajce ofiary z ludzi. Meżczyzna ogłosił to w oficjalnym oświadczeniu i dodał również, że przy wielu z zamordowanych osób, oficerowie policji odnaleźli ołtarze wykorzystywane w rytuałach czarno-magicznych.

Zgodnie z jego słowami:

Niektórzy ludzie bawią się z rzeczami o których nie mają pojęcia i otwierają wrota których nie są w stanie zamknąć. Ten trend jest niepokojący i musi zostać zatrzymany. Jest to bardzo niebezpieczny trend, który niepokoi miejscowych księży. Okrucieństwo, brutalność i przerażająca natura części z tych zbrodni wskazuje na chęć złożenia ofiar złym mocom.

Co ciekawe Montague wspomniał również, że dobrze rozumie problem złych duchów ponieważ jego wujek był tak zwanym Obeah lub Obi, czyli czymś w rodzaju szamana lub medium. Zgodnie z częścią legend potrafili oni np. kraść ludzkie cienie lub niewolić złe duchy. Jamajski minister dodał później, że mimo iż nie popierał praktyk swojego wujka, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i niebezpieczeństw jakie wiążą się z działaniem demonów.

Trudno orzec czy drastyczny wzrost w ilości morderstw na Jamajce rzeczywiście ma ponadnaturalną naturę. Oficjalne oświadczenie rządu tego kraju zakłada, że ostatnie ataki to rezultat wojen gangów. Zakłada się, że to ich członkowie dopuszczają się tych okrutnych ataków i uszkadzają nawet ich zwłoki aby upodobnić je do ofiar rytuałów magicznych.

Nie wykluczone, że mamy tu doczynienia z czymś pokroju ostatnich zamieszek w Afrykańskim Malawi, kiedy to cała prowincja tego kraju stanęła w ogniu w wyniku domniemanych ataków wampirów. Nie da się ukryć, że alternatywne rozwiązanie czyli masowy atak okultystycznych sekt, które składają ludzi w ofierze mrocznym siłom wydaje się mocno niepokojące.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Ataki okultystów są bardzo

Ataki okultystów są bardzo niebezpieczne, widać to na przykładzie Polski oraz innych państw, w których okultyści starają się wprowadzić wiarę w obcego boga, ten obcy bóg będzie pochodził z czeluści kwantowej ! W tej chwili trwają zaawansowane prace by go przywoływać  !

Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa - Michael Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=nQNyft7T26k

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj