Mistyczne znaki znalezione w lasach południowej Estonii

Kategorie: 

http://www.tv3play.ee/sisu/seitsmesed-uudised-2015/623737?

Okazuje się, że znaki tj. „kręgi zbożowe”, których pochodzenie identyfikują naukowcy na całym świecie, odkryto obecnie w Estonii.

 

W południowej Estonii w pobliżu niewielkiej miejscowości Rully, wypatrzono złowieszczy obraz. Ścieżki w lesie tworzą heksagram. Według Meelis Kivi, pracownica muzeum wojskowego w Valga, obraz powstał na terenie, który w czasach sowieckich był używany do testowania pocisków przeciwlotniczych.

 

Sprawą zainteresowali się reporterzy Seitsmesed Uudised z estońskiej TV3. Dziennikarka doznała dziwnych uczuć, stojąc w środku leśnych ścieżek heksagramu… Być może jest to kolejny dowód na istnienie UFO?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Rozkminator

Tekst artykułu wiotczy umysł

Tekst artykułu wiotczy umysł i ciało. Ludzie mogą pisać co chcą, ale na szczęście wolno też dowolnie interpretować. Szkoda tylko, że jedni od drugich uczą się ignorancji i powierzchownego postrzegania znaczenia takich symboli. Samozwańczy specjaliści.

Portret użytkownika baca

jeśli dziennikarka "stojąc w

jeśli dziennikarka "stojąc w środku leśnych ścieżek doznała dziwnych odczuć" no to nietrudno domyslyć się, że najsilniejszym jej odczuciem było kiedy poczuła sie jak idiotka...
która mając do oporu ścieżek... w lesie pobłądziła jak sierotka Marysia, jako że ten "środek leśnych ścieżek" nie leży przecież na żadnej ścieżce... jej jednak zgubić się pomiędzy ścieżkami udało...
zresztą ocencie sami :
https://www.facebook.com/meelis.kivi
dla mnie nie wygląda ona na za bardzo rozgarniętą... w sumie to wygląda jak facet i dla podratowania sytuacji [ciach] z jasnowidzem Grzesiem i zobaczył co się stanie... być może razem daliby początek jakiejś wypasionej lini shreków spod znaku heksagramu...

Portret użytkownika Baran & Owca

... drogi adminie chcę ci

... drogi adminie chcę ci przypomnieć o twoim regulaminie, bo ten post Bacy i jego wczesniejsze posty jak i jeszcze paru osób narusza  § 6 Treści na Portalu p.
 
 
Po to jest przycisk "ZGŁOŚ NADUŻYCIE" żeby  z niego korzystać. Każde zgłoszenie jest sprawdzane. Smile
/moderator/

Portret użytkownika Nieważny

Brawo Baran & Owca,brawo.

Brawo Baran & Owca,brawo. Świetnie Ci idzie jak na razie. Zakapuj wszystkich z portalu. Donosicielstwo jest w modzie. Donieś też na ojca i matke do skarbówki. Dostaniesz medal od Kopacz. Albo kopa. Biggrin
 
Będziesz wielki !!! Lol

Portret użytkownika Io600

Puenta tego.. WPISU jest

Puenta tego.. WPISU jest bardzo zabawna "Być może jest to kolejny dowód na istnienie UFO" xD To brzmi jak: Promocja w Tecso, jajka po 20 groszy - jest to być może kolejny dowód na istnienie UFO! albo, na Tajwanie znaleziono nowy gatunek koczkodana, być może jest to KOLEJNY dowód na istnienie UFO! albo - w poprzednim oscinku Magda pokłuciła się z Krystianem, bo podejżewa go o zdradę - być może jest to kolejny dowód na istnienie UFO! albo w sądzie: 
- Prosimy o przedstawienie dowodów w sprawie morderstwa staruszki.
- Dowodami są liczne odciski palców podejżanego oraz narzędzie zbrodni znalezione w miejscu przestępstwa, wrzucone do paleniska, co być może jest kolejnym dowodem na istnienie UFO!

Skomentuj