Młody Japończyk twierdzi, że potrafi kontaktować się telepatycznie z obcymi

Kategorie: 

Źródło: Haruya Ido

W japońskich mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość o 13-letnim chłopcu, który rzekomo potrafi kontaktować się z obcymi za pomocą telepatii. Zdjęcia UFO, które zrobił w ciągu ostatniego roku, przyciągnęły uwagę innych kosmologów.

13-letni Haruya Ido jest określany przez japońskie media jako „UFO boy” z powodu rzekomej zdolności przywoływania niezidentyfikowanych obiektów latających za pomocą telepatii.  Chłopcu udało się sfotografować UFO w różnych miejscach w Japonii w ubiegłym roku. W tych przypadkach zostało udokumentowane zarówno miejsce obserwacji, jak i szczegóły dotyczące statków kosmicznych. Wszystkie informacje są zamieszczane na jego stronie internetowej.

 

Wybrane relacje brzmią następująco:

„Niezidentyfikowany obiekt latający o cylindrycznym kształcie znajduje się powyżej linii wysokiego napięcia.” – Oita, prefektura Osaka, 21 kwietnia 2017 r.

„Nie jestem pewien co to za obiekt, jednak wygląda na trójkątny statek.” – tak chłopiec opisał obserwację tajemniczego NOLa w Kurami Hill Park, w prefekturze Osaka 2 maja 2017 roku.

Ekspert w tej sprawie – Toshitaro Yamaguchi twierdzi, że również potrafi kontaktować się z obcymi za pomocą telepatii. Mężczyzna uważa, że na świecie istnieje więcej osób z tego typu zdolnościami, jednak z roku na rok jest ich coraz mniej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj