Młodzieniec chce usunąć sobie genitalia, aby stać się obcym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

22-letni mieszkaniec Los Angeles Vinny Ohh wydał dziesiątki tysięcy dolarów na operacje plastyczne. Młodzieniec od 17 lat czuje się bezpłciowo „obcy" i szybko planuje usunąć swoje genitalia. Młody człowiek jest i chce pozostać samotnikiem, odludkiem – pisze The Sun.

 

 

Vinny powiedział, że od kilkunastu lat czuję się jak wyrzutek.

 

„Każdego dnia ubieram ogromne buty i obcisłe kostiumy. Dla mnie to norma”.

 

Amerykanin powiedział, że szybko zdał sobie sprawę, że jest przedstawicielem trzeciej płci.

 

„Nie jestem gejem, nie jestem biseksualny, nie jestem transpłciowy. Ja chcę wyglądać i żyć zgodnie z moim wewnętrznym światem”.

 

W ciągu ostatnich pięciu lat Ohh wydał ponad 50 tysięcy dolarów na różne operacje chirurgiczne twarzy.

 

„Moim celem teraz jest usunięcie genitaliów. Nie czuję pożądania seksualnego, więc dlaczego muszę nosić dodatkowe części ciała?" – tłumaczy Vinny Ohh. W 2017 roku młodzieniec przejdzie kilka zabiegów w tym zakresie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika D33

ktoś powinien skierować go na

ktoś powinien skierować go na terapię ...musiał w dziecistwie przeżyć , lub przeżywać totalną traumę ...spółczuję temu młodemu człowiekowi , tym bardziej że znam osobę z traumą która mimo 20 letniego leczenia jest w koszmarnym stanie mimo że matka się poświęciła i stosuje wszystko co jest w jej stanie ..niestety to co zobił tej osobie ojciec ...jest w jego głowie i niszczy go nadal / przeżyte traumy tj. trauma żołnierzy itd niszczą tych ludzi których dotkneła i tylko niewielu udaje się normalnie zyć . Więc nie szkalujcie , tylko zastanówcie się co ten młody mężczyzna musiał przejść jeśli całkowicie siebie nie akceptuje jako mężczyzny - człowieka .

 

 

 

Portret użytkownika dd

„Nie jestem gejem, nie jestem

„Nie jestem gejem, nie jestem biseksualny, nie jestem transpłciowy"

- będzie potrzeba określenia następnej płci?

Kiedyś takie zachowania to była po prostu dewiacja. Teraz jak ktoś napisze, że to dewiacja zaraz się odezwą mniejszości które będą starały się wmawiać swój pogląd większości. Chociaż moim zdaniem jest to zagubiona osoba, która szuka aprobaty i uznania w oczach innych.

Ciekawie jest żyć w ciekawych czasach.

 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

50 tys na operacje plastyczne

50 tys na operacje plastyczne?! I to wykonane na Ziemi - zadupiu kosmosu? To musi być jakiś prowincjonalny alien, bo ci lepsi to albo sami sobie dłubią w dna, albo latają na operacje pod Beltegezę do wypasionej kliniki chirurgicznej - podobno teraz dają ogromne zniżki bo za chwilę klinika ma zniknąć czy zostać zamknięta...dokładnie nie wiem o co chodzi, ale polecam! (robiłem tam sobie dokładanie dwóch palców do każdej kończyny, bo na Ziemi za bardzo rzucało się w oczy - świetna robota!)

Portret użytkownika janina

Ten pan powinien dodatkowo

Ten pan powinien dodatkowo obciąć sobie jeszcze nos, uszy, włosy i paznokcie.......no cóż włosy i paznokcie odrosną, ale reszta -nie ma mowy, a i tak pozostanie człowiekiem ,tyle że okaleczonym i wybrakowanym. Z gustami  się nie dyskutuje...........

Portret użytkownika And

Ludzie nie są naturalni.

Ludzie nie są naturalni. Ludzie to hybrydy.

Jest jeszcze wolna wola i pytanie, czy my jednostka chce się rozmnażać w myśl zwierzęcej natury (być zwierzęciem) czy nie (mieć świadomość).

Ludzie chorzy (niektórzy) również mają świadomość i mimo popędu seksualnego (hetero) nie chcę przekazywać swoich genów.

Chociaż nawet zwierzęta widząc degradację środowiska np. delfiny, tygrysy, również nie wykazują oznak popędu z braku odpowiedniego środowiska zdegradowanego przez ludzi.

Portret użytkownika krzysiex

Jaki tam obcy ?? -trzeba

Jaki tam obcy ?? -trzeba nazwać rzeczy po imieniu raczej debil totalny...kiedyś takich trzymano w psychiatrykach, dzisiaj sobie moga wygłaszac swoje chore fanaberie. Debil sobie zniszczył twarz, usunie pitola to ciekawe jak potem bedzie sikal przez rurkę ??

Portret użytkownika Znawca

To jest efekt cywilizacji

To jest efekt cywilizacji zachodnich masonów, ktorą robi ludziom wodę z mózgu ! Jak już odeszli od chrześcijanstwa i Jezusa, to w to miejsce weszly demony, co widać na przykładzie tego szalenca. Ciekawe dlaczego nie ma panstw które ustawowo propagują piękno, ladnych ludzi, dobro, kulturę wysokich lotów i chrześcijanstwo ? Ale za to są takie ktore propagują zło, zabijanie nienarodzonych, eutanazję, maltuzjanizm, genderyzm, haomoseksualizm i satanizm ?!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Otwarty umysł jest podstawą

Jest jedno państwo które

Jest jedno państwo które promuje, jak Ty to ujołeś "które ustawowo propagują piękno, ladnych ludzi, dobro, kulturę wysokich lotów i chrześcijanstwo" a nazywa się Kaczogród czytaj mój piękny kraj Polska. Tak więc wolę być "ateistą" żyjącym w zgodzie z własnym sumieniem niż być psełdo katolikiem, który co niedziela krzyżem w kościele leży, a zaraz po wyjściu ze świątyni opluje, wyzwie czy pobije człowieka odstającego od waszego spaczonego poczucia moralności, poza tym od ponad 2 tysiącleci wy katolicy mordujecie, gwałcicie, plądrujecie w imię czego - Boga, a co jeśli by się okazało że wasz Bóg to przybysz z innej o tysiące lat bardziej rozwiniętej planety, który wcale nie chciał byście przez stulecia urządzali innym ludziom piekło za to że myślą inaczej w jego imieniu? Tak więc gdyby nie chrześciaństwo to już dawno kolonizowali byśmy inne planety, eksplorowali wszechświat i być może należeli do wielkiej kosmicznej rodziny razem z innymi inteligentnymi istotami, ale nie po co lepiej ludzi okłamywać i nie pozwalać się rozwijać bo ciemnogrodem łatwiej się steruje... Ja jestem zadowolony z tego, że wasza chrześcijańska mono władza upadła, bo dzięki temu jest nam bliżej do gwiazd niż za waszych rządów, a najlepiej by było gdyby wszystkie religie upadły (może po za buddyzmem bo to najbardziej pokojowa religia na świecie) to wtedy nic by nas ludzkości nie blokowało w rozwoju tak intelektualnym jak i technologicznym. To tyle. Dziękuję i życzę miłego dnia Smile

Portret użytkownika baca

to jest właśnie matka natura

to jest właśnie matka natura w swojej niezawodnie skutecznej prostocie... jednostki nieprzystosowane i wewnętrznie wadliwe nie rozmnażają się...

metoda jest przy tym zupełnie nieistotna, bo nie ma różnicy czy ktoś się obrzeza, pokocha ikonę murzynki z tworzywa sztucznego, czy też wstąpi do zakonu... efekt jest dokładnie ten sam i o to właśnie chodzi aby społeczeństwo zachowało wyłącznie zdrowy rdzeń...

obciętego penisa Vinny Ohh powinien przyszyć sobie na czoło - wówczas miałby prawo do nazwy Vinny O'Hooy

Portret użytkownika And

Podobnie jak Polacy, którzy

Podobnie jak Polacy, którzy drażnią Rosję i pozwalają swoim rządom na to. To też głupota.

Niech sobie napiszą na czole, że są rusofobami, będą jak pan M.

Nie myśl, że rozumiesz naturę, chyba, że twoje gadanie to satyra.

Skomentuj