Młodzieniec chce usunąć sobie genitalia, aby stać się obcym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

22-letni mieszkaniec Los Angeles Vinny Ohh wydał dziesiątki tysięcy dolarów na operacje plastyczne. Młodzieniec od 17 lat czuje się bezpłciowo „obcy" i szybko planuje usunąć swoje genitalia. Młody człowiek jest i chce pozostać samotnikiem, odludkiem – pisze The Sun.

 

 

Vinny powiedział, że od kilkunastu lat czuję się jak wyrzutek.

 

„Każdego dnia ubieram ogromne buty i obcisłe kostiumy. Dla mnie to norma”.

 

Amerykanin powiedział, że szybko zdał sobie sprawę, że jest przedstawicielem trzeciej płci.

 

„Nie jestem gejem, nie jestem biseksualny, nie jestem transpłciowy. Ja chcę wyglądać i żyć zgodnie z moim wewnętrznym światem”.

 

W ciągu ostatnich pięciu lat Ohh wydał ponad 50 tysięcy dolarów na różne operacje chirurgiczne twarzy.

 

„Moim celem teraz jest usunięcie genitaliów. Nie czuję pożądania seksualnego, więc dlaczego muszę nosić dodatkowe części ciała?" – tłumaczy Vinny Ohh. W 2017 roku młodzieniec przejdzie kilka zabiegów w tym zakresie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika D33

ktoś powinien skierować go na

ktoś powinien skierować go na terapię ...musiał w dziecistwie przeżyć , lub przeżywać totalną traumę ...spółczuję temu młodemu człowiekowi , tym bardziej że znam osobę z traumą która mimo 20 letniego leczenia jest w koszmarnym stanie mimo że matka się poświęciła i stosuje wszystko co jest w jej stanie ..niestety to co zobił tej osobie ojciec ...jest w jego głowie i niszczy go nadal / przeżyte traumy tj. trauma żołnierzy itd niszczą tych ludzi których dotkneła i tylko niewielu udaje się normalnie zyć . Więc nie szkalujcie , tylko zastanówcie się co ten młody mężczyzna musiał przejść jeśli całkowicie siebie nie akceptuje jako mężczyzny - człowieka .

 

 

 

Portret użytkownika dd

„Nie jestem gejem, nie jestem

„Nie jestem gejem, nie jestem biseksualny, nie jestem transpłciowy"

- będzie potrzeba określenia następnej płci?

Kiedyś takie zachowania to była po prostu dewiacja. Teraz jak ktoś napisze, że to dewiacja zaraz się odezwą mniejszości które będą starały się wmawiać swój pogląd większości. Chociaż moim zdaniem jest to zagubiona osoba, która szuka aprobaty i uznania w oczach innych.

Ciekawie jest żyć w ciekawych czasach.

 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

50 tys na operacje plastyczne

50 tys na operacje plastyczne?! I to wykonane na Ziemi - zadupiu kosmosu? To musi być jakiś prowincjonalny alien, bo ci lepsi to albo sami sobie dłubią w dna, albo latają na operacje pod Beltegezę do wypasionej kliniki chirurgicznej - podobno teraz dają ogromne zniżki bo za chwilę klinika ma zniknąć czy zostać zamknięta...dokładnie nie wiem o co chodzi, ale polecam! (robiłem tam sobie dokładanie dwóch palców do każdej kończyny, bo na Ziemi za bardzo rzucało się w oczy - świetna robota!)

Strony

Skomentuj