Moc myśli jako panaceum na wszystkie choroby

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Amerykański genetyk, Bruce Lipton, twierdzi, że za pomocą wiary tylko dzięki mocy sprawczej ludzkich myśli, można pozbyć się wszelkich chorób. Co więcej według niego nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jego badania wykazały, że wiara może zmienić kod genetyczny organizmu.

 

Nie trzeba chyba dodawać, że tego typu pogląd naukowy musiał się spotkać ze sporym ostracyzmem. Nazwano go "nową biologią", a sam Lipton wyspecjalizował się w inżynierii genetycznej. Mimo wielu lat badań nadal uważa, że człowiek jest czymś w rodzaju bio-robota, którego życie jest rodzajem programu komputerowego zapisanego w genach.

 

Z tego punktu widzenia geny określają wszystko od wyglądu do temperamentu i rozmaitych predyspozycji. Przyjmuje się, że nikt nie może zmienić swojego DNA i jest to po prostu coś ofiarowane nam przez naturę. Jednakże doświadczenia Liptona wyraźnie pokazały, że różne czynniki zewnętrzne w komórce mogą wpływać na zachowanie genów, a nawet zmieniać ich strukturę. Pozostało tylko zrozumienie, czy możemy dokonać takich zmian za pomocą procesów psychicznych, innymi słowy mocą myśli.

 

Sam Lipton twierdzi, że to, co odkrył jest znane od dawna lekarzom pod nazwą efektu placebo. Dzieje się tak, gdy pacjent otrzymuje substancję neutralną, twierdząc, że jest to specjalny lek. W rezultacie, substancja w rzeczywistości zyskuje działanie lecznicze. Mimo, że wszyscy o tym wiedzą, nikt nie pokusił się jeszcze o wyjaśnienie tego zjawiska. To odkrycie pozwala również wyjaśnić jak za pomocą wiary w uzdrawiającą moc szamana następują zmiany w procesach ustrojowych, w tym na poziomie molekularnym.

 

Genetyk przyznaje, że ważne są różne czynniki wokół nas jednak główny z nich może zmienić stan naszego zdrowia i Lipton uważa, że jest nim ​​moc sprawcza myśli na wszystko, co dzieje się wokół i wewnątrz nas. Po prostu, bardzo niewielu z tych, którzy wierzą w możliwość samoleczenia mocą mózgu rzeczywiście bardzo wierzą w sukces takiej "terapii". Większość z nas jeszcze na poziomie podświadomości zaprzecza takiej możliwości. Podświadomość stanowi rodzaj automatycznej kontroli wszystkich procesów w naszym organizmie odrzuca tę możliwość.

dr Bruce Lipton - Źródło: www.brucelipton.com

Według Liptona nasza podświadomość zaczyna się dostrajać we wczesnym dzieciństwie, od urodzenia do sześciu lat. Wtedy nawet najbardziej drobne wydarzenia, które celowo lub przypadkowo opowiadają dorośli, szkodzą podświadomości i ostatecznie, osobowości człowieka. Natura naszej psychiki jest tak skonstruowana, że cale zło, które nam się przydarza, jest deponowane w podświadomości znacznie łatwiej niż przyjemne i radosne wydarzenia.

 

W rezultacie, "doświadczenie podświadomości" ogromnej większości ludzi jest w 70% "negatywne", a tylko w 30% "pozytywne". Aby osiągnąć prawdziwy postęp w samoleczeniu konieczna jest przynajmniej zmiana tego stosunku na odwrotny. Naukowiec twierdzi, że najwięcej pracy wymaga właśnie złamanie tej bariery. Sugeruje on, że podobny efekt można osiągnąć poprzez hipnozę i innymi metodami. Jednak większość z tych sposobów wciąż czeka na odkrycie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Poinsetia

Pozytywne myslenie ma moc

Pozytywne myslenie ma moc sprawcza. Negatywne mysli to chaos I destrukcja.Przeczytalam pare komentarzy pod artykulem I ogarnia mnie smutek I zlosc,ze Polacy tak kochaja krytykowac. Wahadlo dziala jak w transferringu.Co was interesuje Aron I publiczne oczernianie czlowieka,zreszta wirtualnie jak szczury. Czyż nie lepiej zastanowic sie nad przekazem tego artykulu I na nim sie skupic?Hej krytykanci Wasz kod genetyczny niestety nigdy nie ulegnie przemianie I nie uzdrowi was jesli nie Zmienicie myslenia I pretensjonalnego Toni.Zyjmy, pracujmy nad soba I pozwólmy zyc Innym!

 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Poinsetia

Pozytywne myslenie ma moc

Pozytywne myslenie ma moc sprawcza. Negatywne mysli to chaos I destrukcja.Przeczytalam pare komentarzy pod artykulem I ogarnia mnie smutek I zlosc,ze Polacy tak kochaja krytykowac. Wahadlo dziala jak w transferringu.Co was interesuje Aron I publiczne oczernianie czlowieka,zreszta wirtualnie jak szczury. Czyż nie lepiej zastanowic sie nad przekazem tego artykulu I na nim sie skupic?Hej krytykanci Wasz kod genetyczny niestety nigdy nie ulegnie przemianie I nie uzdrowi was jesli nie Zmienicie myslenia I pretensjonalnego Toni.Zyjmy, pracujmy nad soba I pozwólmy zyc Innym!

 

 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Niecały miesiąc temu pisałem

Niecały miesiąc temu pisałem przekaz od istot wyzszych dla nas na temat myśli sprawczej i wówczas wielu śmiało się z tego teraz gdy mówią juz o tym naukowcy jest postęp ,i świadomość rośnie ,z tego się ciesze ,najpierw naukowcy udowodnili ze dusza istnieje a teraz ze myśl to taka czarodziejska różdżka w naszej istocie która w harmonii Energi duchowej i świadomości zdziała wszystko ,zaraz napiszą ze każdy z nas może się nią posługiwać świadomie w rzeczywistości poprzez nauke w stanie medytacji lub letargu ,a potem ze obcy istnieją ,że mamy zmianę wymiaru itd itd ,pisałem że pokażą każdemu co się dzieje i ze każdemu dadzą czas na zrozumienie co się dzieje i piękne jest to ze ci którzy nie wierzą w nic tylko w naukę dostają takie same wiadomości jak ci co wierzą w świat duchowy, że świadomość w ludziach jest pokazywana na każdym poziomie ,że nikt nie będzie mógł powiedzieć ze nic nie wiedział ,zostali tylko ci co wierzą w tv dla nich przygotowano coś extra aby się obudzili ,ciesze się ze nikt nie zostanie ignorantem tylko będzie się musiał określić po konkretnej stronie jak przyjdzie czas wyboru ,myśl jest nasza bronią i naszym zbawieniem im szybciej nauczymy się nad nią panować i ja wykorzystywać tym szybciej dokona się to co już się zaczęło .
PS baron pytasz jak kontrolować swój umysł i myśli ,bardzo prosto ale do tego trzeba pozbyć się schematu i otworzyć się na nowe w które jeszcze nie wierzysz .Ja dokładnie kontroluje swoje myśli ,swój język ,swoje zachowanie i swój dar ,tak samo jak moi przyjaciele ale odrzucilismy wszystko co mówili naukowcy ,schematy ze szkoły ,religię ,tradycje a skorzystaliśmy z klucza który został nam dany przez istoty wyższe abyśmy właśnie skontaktowali się ze swoją podświadomością, nadswaidomoascią i rozumem ,zagrali to w całość i mogli kontrolować swoje myśli i zachowanie oraz uruchomić swój potencjał duszy ,lub istoty jak wolisz .To twoja myśl ogranicza ciebie nikt inny ,masz w głowie program i trzeba się go pozbyć ,właśnie czytasz artykuł ze jest to możliwe a u nas na grupie masz dowody ze są ludzie którzy już to zrobili, szkoda ze nie masz odwagi z nimi porozmawiać .jest osoba która ma potencjał kreowania rzeczywistości dzieki myślą jest jak dżin który spełnia swoje życzenia pod warunkiem że są czyste jak łza .żadne chciejstwo nie jest tolerowane w rozwoju duchowym ale kreowanie rzeczywistości aby tworzyć pozytywna energię ,piękno ,szacunek ,nauczkę ,miłość jest tworzone od razu .Jak pisałem pokażą wam wszystko co niemożliwe i z czego się tak wyśmiewaliscie ,ważne co z tym zrobicie aby potem nie płakać ,

Portret użytkownika TOM19

Masz racje kolego popieram to

Masz racje kolego popieram to co piszesz. A dla nie których polecam świetna książkę w 8-miu już tomach TRANSFERING RZECZYWISTOŚCI.  POLECAM WSZYSTKIM w szczegolności tym, którzy nie wierzą w myśli które przekształcają się w obraz a ten w rzeczywistość.

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie – już o Panu Liptonie

Aronie – już o Panu Liptonie słyszałem wiele lat wcześniej wtedy kiedy Ty, żeś jeszcze u mamusi  z cyca ssał i w pampersa robił. Ale jak zwykle musisz przypisać zasługę tylko sobie, że ty żeś to wszystko jako pierwszy  pisał i przewidział – normalka – nic oryginalnego nie masz? Smile

Portret użytkownika Kontrapunkt

Trzcina – nasz mistrz

Trzcina – nasz mistrz wszystko wiedzący ( Aron ) pisał o czerwcu, że upadnie USA i potem pozostałe dwie potęgi , czyli Rosja oraz Chiny. Ale minął czerwiec i okazało się, że Aronowi nic się nie sprawdziło, to zaczął manipulować, że tak miało właśnie być, żeby wszyscy ludzie się przebudzili z głębokiego snu. Wszystko byłoby fajnie, ale moim ludzie w mej miejscowości jacy byli, tacy dalej są – nic się nie zmienili. Ale mamy nową wizje od naszego jasnowidzącego, że w sierpniu będą się dziać jaja – choć nie wiemy dokładnie co- na pewno jak coś się zdarzy, to sobie to prymitywnie przypisze pod swoje rzekome wizje, jak robił dotychczas. Smile

Portret użytkownika drako_tr.

Właśnie…nie istnieje czas,

Właśnie…nie istnieje czas, nie istnieją żadne prawa…właściwie nie istnieje nic, poza jednym…….poza słowem ARONA, ARONA wszechwiedzącego, który zawsze ma rację, i wszystko wie lepiej, a my „głupie” nic nie widzące, nic nie wiedzące, w nic nie wierzące, i o niczym nie słyszące ludziki, mamy go słuchać i wierzyć w każde słowo natchnionego GURU ARONA…O…i już…i nie próbujcie negować tego co mówi, bo zostaniecie oskarżeni o nienawiść, i plucie na niego.
Tak więc mój Ty wspaniały ARONIE prowadź…prowadź nas głupie barany swą ścieżką mądrości i wiedzy…i pokaż nam to, co ukazali Ci „oni”…no ci z „góry” ci oświeceni…wierzę w Ciebie ARONIE Ty moja jedyna drogo i prawdo.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika aron jasnowidz

oprócz drwiny czuc strach

oprócz drwiny czuc strach kontrapunkt i to jest najlepszy dowód że czujesz co się dzieje ,twoi naukowcy nie maja pojęcia co się dzieje ze słońcem a o staktu koło słońca nawet nie chcą słyszec ani mówić ,o dziurach w ziemi wcisneli wam bujde o naturalnym zjawisku o ostatnim znaku w niemczech który pieknie pokazywal 3 światy podziemią i nasza kochaną planete i przeskok o jeden stopien do porzdu też nic nie wiedzą ,o tym że jest on pokazany nad miastem podziemnym tez nie mówią  ,oczywiscie dla ciebie to będzie bujda na resorach ale dla tych co maja śwaidmości pozazmysłowa i potrafia przenosic się do alternatywnych wymiaów będą doskonale wiedzieli o czym tu pisze ,zniszczone zostało 7 alternatywnych wymiarów gdzie twoja śwaidmosc i taki drugi ty zył ale z inna rozdzina ,w swiecie gdzie hitler wygrał wojne ,gdzie własnie wybuchł wulkan w usa itd itd ,wiesz po co służą alternatywne wymiary ? własnie po to aby móc przetestowac plany kktóe dotycza cgłownego wymairu ,i to tam odbyło sie to co pisałem ,daltego dali ultimatum aby dac szanse a nie mordowac od razu milionów ludzi zreszta co zrobili w alternatywnych wymiarach ,pisałem o tym że dusza dzieli sie na częsci aby zbierac szybciej dośwaidczenia i cześc tych dośwaidczeń zbiera równiez z wymiarów alternatywnych ,często je widzsz w  swoich snach na jawie ,taki jak ten który miałeś ,pokazali ci jak zalewaja twoją rodzine i to dokladnie sie stało ale w wymiarach które zostąły zniszczone a dlaczego tak się dziej ? ano dlatego że gdy dochodzi do skoku w wyższy wymiar lub śwaidomość ,wymiary alterantywne musza zostac skasowane ,(mieliście przykład tu na innemedium i na znz chmur które zasłaniały całe miasta w hiszpani )i naukowcy nie mieli bladego pojęcia skad się wzięły i nagle znikneły itd ,ale do rzeczy :kiedy niszczą wymiary wzmacnia się energia głowna ziemi ,odblokowuje śwaidomość ponieważ przerobione dośwaidczenia jednostki w postaci energi łączą się w głównej duszy a dośwaidczenie istoty jest przekazane istocie która stanowi nasza planetę,,wzrasta też twoja swaidomośc ale ponieważ jej nie używasz bo zablokowany masz rozum przez scheamt nauki i własnego ego i reszta dla ciebie to bujdy dlatego nie zrozumiesz tego dopóki naukowcy nie napisza tak jak tu o mysli ,fajne jest to że ja znam ludzi którzy dokładnie widzieli jak znikaja wymiary ,jaka jest teraz energia na ziemi i te 2 plany alterantywne które sa przygotwane na sierpien ,ale akurat ty nie wierzysz w ultimatum wiec patrz dalej i czytaj i mów ze nic sie nie dzieje skoro twoi naukowcy nic juz nie wiedzą ,to zostało ci siedziec i patrzec ,a jak mówilem nie muszisz czytac moich komentarzy tak jak ja nie czytam twoich ,ale skoro piszesz ze cos wiesz to masz odpoweidz z mojej strony ,masz bardzo słaba wiedze o swiecie i o wszechswiecie i jedną wade ze nie przyjmujesz do waidomosci nic innego niz od świetej nauki ,wiec teraz popatrzysz jak twoja swieta nauka bedzie przyznawac sie do błedów i skro dusza istnieje ,mysl mozna zmieniac dna o czym pisałem to dowiesz sie tez o wymairach alterantywnych ,o obcych ,o medytacjach o sweice astalnym dookola naszej planety itd ,itd .ja to juz wiem i inni tez wiedzą zostało kilku fanatyków nauki 

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aron – nie dość, że z Ciebie

Aron – nie dość, że z Ciebie kiepski jasnowidz, to jeszcze do tego kiepski diagnosta - tak się zacząłem bać, że z tego wszystkiego moje ciało wibruje i wznosi się radośnie ku niebu czytając Twe najzabawniejsze komentarze. Smile
Pod którymś tam artykułem pisałem Ci o naukowcach, że przynajmniej jak czegoś nie widzą, to uczciwie to przyznają że nie mają pojęcia co się dzieje, niż wymyślać kolejne bajkowe teorie, jak Twoim przypadku, gdzie Ty ponoć wszystko wiesz bez podania dowodów. Ale jak już się tak upierasz bardzo, to pokarz dowody w postaci wyliczeń matematyczny - no bo skoro masz takie znajomości u bytów duchowych, które są odpowiedzialne za stworzenie naszego świata, to muszą mieć pojecie na jakich prawach nasz świat egzystuje – co nie? No to czekam...

Portret użytkownika aron jasnowidz

pisałem o waszych prawach

pisałem o waszych prawach matematycznych ,fizycznych i chmeicznych ,wysmiewam je za każdym razem jak sie na nie powołujesz bo np jak wyliczysz matematycznie że złamiesz noge ?albo swoja smierc albo ile czasu bedzie towje ciało gniło pod ziemią ,albo na ile opuścisz ciało w obee itd,itd to sa twoje prawa które ci wszczepili do gowy abys umial przejśc przez ulice i pracowac na nich  ,twoje prawa naukowe pięknie  wyliczyły przejscie do innego wymiaru w eksperymencie filadelfia ,w genewie nawet ich nie dopuszczaja do tego aby mogli przejsc gdziekolwiek z taką własnie ignorancją i chęcią rządzenia  wiec moje bajeczne teorie nie mieszczą ci się w głowie ale piękne jest to że mamy taki czas ze bedziesz siedzial patrzyl i szydził z samego siebie ze byłes takim ignorantem .a prawo mamy jedno co siejesz to zbierasz i nasz wszechswait oparty jes na energi z kórej tak się wysmeiwasz ,gdyby zniszczono swait astralny zimia rozleciał by sie na kawałeczki bo zabrakło by głowen energi ktora ja stanowi ,jej istoty duchowej ,ale to dla ciebie wiedza nie do pojecia ,wiec mozesz sie nasmiewac ze mnie a ja z ciebie ,albo pisac o swoich naukowcach a ja bede pisal o tym co wiedza ludzie którzy mieli dowage skorzystac ze swery astralnej .

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie – no nie do wiary –

Aronie – no nie do wiary – zaś cały Twój komentarz do jedno masło maślane nie odpowiadając mi na konkretne moje pytanie. Albo robisz to celowo, by zamieszać i zrobić z kogoś kretyna, albo sam jest takim klaunem cyrkowym, który nie potrafi mi rzeczowo dopowiedzieć na zadane mu pytanie, tylko kręci oraz zmienia temat.
„pisałem o waszych prawach matematycznych ,fizycznych i chmeicznych ,wysmiewam je za każdym razem jak sie na nie powołujesz bo np jak wyliczysz matematycznie że złamiesz noge ?albo swoja smierc albo ile czasu bedzie towje ciało gniło pod ziemią ,albo na ile opuścisz ciało w obee itd,itd.”  - więc cały wszechświat można opisać matematyczne i każde jego prawa fizyczne, które rządzą wszechświatem. Nawet można przewidzieć za pomoc obliczeń przyszłe wydarzenia, ale będą to tylko prawdopodobieństwa, które mogą się zdarzyć, lub też nie – zależy którą drogę wybierzmy – kumasz? Więc zamiast się czepiać nauki, to może byś zaczął po trochu ją studiować, bo z jej wynalazków na co dzień czerpiesz korzyści, które również przez wliczenia matematyczne one powstały – ale mniejsza o to.
Czy ja pytałem się o przewidywania? Nie! Tylko zadałem pytanie odnośnie struktury naszego wszechświata, abyś przez te istoty, na które się tak często powołujesz przedstawił matematyczne wyliczenia na potwierdzenie Twej prawdomówności np: gdy pisałeś, że nasze słońce jest puste i zawiera gwiezdne wrota w swym centrum, które transportują materie z jednego punktu do drugiego we wszechświecie – to ja Cie teraz proszę, abyś mi przedstawił wzory dlaczego to wszystko tak a nie inaczej funkcjonuje w naszym słońcu? I nie chcę słyszeć teraz, abyś mi zaś pisał o krasnalach, elfach innych baśniowych duchowych światach, tylko żebyś mi to wyjaśnił dlaczego tak jest za pomocą wyliczeń...
I jeszcze jedno, skoro twierdzisz, że mam zaszczepione ze szkoły takie a nie inne prawa, to ja Cie jeszcze proszę, abyś wszedł na jakiś budynek i z niego skoczył – zobaczymy wtedy czy będziesz lewitował, czy też zlecisz uderzając o powieszanie ziemi odkrywając przy tym prawo ciążenia – ok.?

Portret użytkownika aron jasnowidz

powtarzasz sie, pisalimsy o

powtarzasz sie, pisalimsy o tym wczesniej, ty nie zrozumiesz mnie a ja rozumiem ciebie bo tez byłem w szkole i tez myslałem jak ty ,ale zaliczylem pobudke a ty na nią czekasz ,fajnie zę sie doczekasz i tego ci zycze ,a i wylicz sobie kiedy to nastapi ,hahhahaha 

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie –więc tym komentarzem

Aronie –więc tym komentarzem udowodniłeś, że nie masz żadnych kontaktów z bytami duchowymi i obcymi. Bo gdybyś miał, to twórcy naszej materialnej rzeczywistości wytłumaczyliby matematycznie jak on funkcjonuje, aby potwierdzić Twoją prawdomówność. Ale czas już na Twoją niekorzyść pokazał nam jaki z Ciebie oszust, któremu tak w krótkim czasie proroctwa o upadku mocarstw się nie spełniły – następne Twoje przewidywania ten sam los czeka.  Jesteś tylko sobą, która naczytała się różnych bajeczek i stworzyła swoja własną opowieść...
Więc skocz z budynku, to przekonamy się czy istnieje coś takiego jak prawo ciążenia – może obudzisz się ze snu w którym teraz żyjesz...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Chcesz się przekonać czy mam

Chcesz się przekonać czy mam kontakt to miej odwagę się spotkać osobiście tak jak inni ludzie ,porozmawiaj z tymi co mnie znają i ze mną rozmawiali ,ale zapomniałem że nie masz aż tyle odwagi bo może się okazać że wszystko w co wierzysz rozleci się jak domek z kart ,a na to twój program nie pozwoli ,a i jeszcze jedno jak matematyką z 3 wymiaru chcesz obliczyć boska istotę stworzenia ,przecież to żałosne ,jesteś na początku drogi i masz linijkę w ręce a chcesz obliczyć dojście do mety bez materii jako czysta energia ,bo dusza wraca a ciało gnieje w rowie ,linijką ? Której potem nawet nie utrzymasz bo nie masz rąk ?i której nie podzielisz tak jak siebie potem aby zbierać doświadczenia z różnych dróg ?nie masz pojęcia o świecie duchowym ,astralnym ,istocie stworzenia i grama pokory aby chociaż postarać się to zrozumieć ,nie cierpisz takich ludzi jak ja i moi znajomi bo oni mieli odwagę to zrobić i otrzymali coś o czym ty tylko możesz pomarzyć. Wiec jak pisałem zostało ci patrzeć w swoich bogów naukowców i słuchać : nie wiemy ,nie mamy pojęcia ,to chyba naturalne ,nie widzisz ze ci twoi bogowie kłamią na odległość i doskonale wiedzą co się dzieje tylko ze jak powiedzą ze obcy statek stoi kolo słońca to będą musieli powiedzieć juz wszystko a na to nie są gotowi a raczej nie dostali pozwolenia .

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie – ręce mi opadają z

Aronie – ręce mi opadają z wrażenia.
Boże jedyny gromowładny i  wszechmogący, czy Ty widzisz co on pisze i nie grzmisz? Proszę Cię Boże zgromadź nad nim czarne chmury i grzmotnij mu piorunem w dupę, bo kłamie jak najęty pisząc, że ja chce Ciebie zmierzyć linijką, gdy proszę go o co innego – strasznie to dołujące, co ten człek wyprawia. Sad
To według Ciebie jest wielki statek kosmiczny – bo tak stwierdziło kilku oszołomów internetowych?
 

 
Co Ty myślisz, że ludzie nie posiadają sprzętu amatorskiego by obserwować ciała niebieskie i nie zauważyliby tak dużego obiektu koło słońca? Zaraz by było głośno o tym gdyby to amatorzy zauważyli, a jest ich miliony, którzy obserwują niebo i nasze słońce na co dzień - takie bajki to naiwniakom może wmawiać...

Portret użytkownika aron jasnowidz

masz ostatnie zdjęcie i nic

masz ostatnie zdjęcie i nic nie rozumisz dla tych oszołomów interentowych to ty jesteś oszolomem ze masz zdjecia i nie widzisz ,piekny dowód zasysania energi słonecznej do statku nawet sie pieknie uklada ,wiele z nas którzy mają zdolnośc podrózowania po astralnym swiecie i po świecie naszym ,swoim astralnym ciałem widziało co sie dzieje koło słońca i kto tam stoi, ale ty nie masz takiej zdolności dlatego oszołomy internetowe śmieją się z ciebie tak jak ty z nich ,tylko że oni wiedzą że to co się teraz dzieje to ich czas a nie twój i to oni będą się śmiali głośno gdy będą opadac wam szczęki na podłoge tak jak teraz kiedy kolejny raz naukowcy pisza : że ktos  lub coś wygasił słońce i nie wiedza dlaczego a przecież widzisz to na zdjeciu i filmie że coś zasysa energie słoneczną Smile faktycznie trzeba być ignorantem do potęgi aby widziec efekt a udawać że nie widzi się jak to się robi mimo że pokazują idealnie ,a czemu nie pokazują statku a dlatego że  amerykanie nazwa ich najeżdzcami i taki jak ty bedzie szczelał w niebo do nich nic nie rozumiejąc ale o tym pisałem wczesniej ,
twoi naukowcy mówią nie wiedza dlaczeg te rozbłyski znikają a nie podróżują dalej ,dalczego statki wlatują do słońca do srodka ,ale dla ciebie to punkciki ,popsuta kamera itd ,itd ,jak pisałem jestes slepcem z linijką który szuka odpowiedzi w 3 wymairze na istote stworzenia ,gdybyś ja poznał nie musiał byś przechodzic kolejnych 6 a tak będziesz szedł tak jak wszyscy po kolei ,zreszta gdybyś miał gram odwagi to sam mógłbyś zgłębić lub zobaczyć kawełek istoty stworzenia ,a Stwórca nie grzmi bo widzi ze istoty które rozwijają się duchowo są blizej niego niz ignoranci którzy w nic nie wierzą Smile gdy w medytacji ( o której nie masz zielonego pojęcia ) pokazywano mi słońce i jego strukturę ,śmiałes sie jak reszta ignorantów a teraz okazało się ze ktoś lub coś nim steruje ,może wyciszyć ,wzmocnić i twoi naukwcy rozkładaja ręce ,gdybyś choć raz dopóscil do głowy to co widziałałem i widza inni wiedzialbyś od razu co sie dzieje a tak siedzisz ,nic nie wiesz ,widzisz zdjecia i nie rozumeisz co na nich jest i kto jest większym :)"oszołomem ":)? skończmy tą bezsensowna dyskusje bo admin napisze ze znów nie na temat ,chesz sie podczepiac pod moje komentarze ,to rób to z konkretnym argumentem a nie ze swoim programe: ja nie wierze i i to są bzdury ,bo to jest juz żałsne a nie smieszne .

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aron – Tobie to już raczej

Aron – Tobie to już raczej mózg wyssano z głowy i żaden lekarz Tobie nie pomoże. Nie potrafisz mi odpowiedzieć na wcześniejsze moje pytanie – no bo przecież takie pytania są dla Ciebie za trudne, boś jest niedouczonym klaunem internetowym do potęgi setnej, to więc zacząłeś wywracać kota ogonem, by postawić tylko na swoim - w sposób prymitywny. Ale kiedyś pojawił się tu Twój znajomy, to powiedział, że lubi Cię, lecz nie zgadza się z Twoimi przekonaniami - który potwierdził w ten sposób, że są to tylko Twoje rozmyślenia – takie gdybanie z bujną wyobraźnią, a nie podróże astralne. W skrócie ujmując to, to jesteś tylko zwykły psychopatycznym oszustem i naciągaczem na kasę jakich wiele na tym święcie...

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz za każdym razem nie

widzisz za każdym razem nie trafiasz ,mój mózg ma się dobrze widzi więcej niż twój ,skoro jest wyprany tzn ze jest czysty pachnacy Smile przewietrzony i otwarty na nowe doświadczenia  ,co do kasy to znów pudło bo ja pomagam za darmo ,co tez ci sie nie miesci w głowie ,ludzie przychodza do mnie z wgranym programem i cięzko im na słowo zmienic swoje poglady i ten znajmy potwierdza ze ja nikomu nie wszepiam swoich pogladów jedynie możemy porozmawaić na zadany temat ale wiele razy też potwierdzał to co pisze ale to ci umkło  ,ale są tez tacy którzy sie odwazyli na diagnoze ze zdjecia i napsiali tu na stronie :czapki z głow ,ale to też ci juz umkło ,bo to też ci sie nie mieści w głowie wiec zostały ci wyzwiska co swiadczy o tym jakim dzieckiem jeszcze jesteś ,masz swoja nauke i tym się zajmij a dyskusje na temat strefy duchowej i obcej zostaw tym co chociaż raz w życiu jej doświadczyli. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie zrozumialeś baronku

nie zrozumialeś baronku kochany ja nie chce abys słuchał kogokowiek tylko nauczyl sie jak sterowac myslami własnymi i zamieniać je w rzeczywistość ,ja nie prowadzę żadnych warsztatów ,nauk itp tym zajmuje sie tym ,ktoś zupełnie inny kto ma dar nauki medytacji ,ale o nim juz pisalem tutaj ,pytałeś jak kontrolwać swoje mysli ,swoja istote ,znac doswiadczenia duszy a takze uruchomic potencjał duszy ,własnie w ten sposób ,naukowcy nie podadzą ci na tacy gotowego rozwiazania ale skoro tak pieknie potwierdzają wszystko o czym pisałem wcześniej to pewnie za chwile przeczytasz że meydtacje pozwalaja rozwinąć swoje dodatkowe uspione możliwościa a także uruchamiają część mózgu która odpowiada za przetwarzanie mysli w rzeczywistość ,jezeli zapanujesz nad śwaidmością nikt oprócz twojje duszy nie będzie mial wpływ na to co myslisz i co robisz ,ale skoro musisz usłyszec to od naukowców to poczekamy ,wiedz że juz to jest mozliwe i wiele osób to robi ,jedyną wada rozwoju duchowego jest to ze ludzka natura dążąca do chciejstwa mysli że rozwijając sie duchowo otrzyma worek pieniedzy ,misje do wykonania lub wszytko czego zapragnie ,a tu moze sie okazać że najpierw musimy nauczyc się takich wartości jak skromność ,pokora ,cierpliwość ,szczunek ,miłość ,opanowanie ,aby dopiero zacząć robić to z czym przyszła nasza dusza lub gdy ma wolne doswiadzcenie zaczac realizowac to co chcesz .

Portret użytkownika baca

ten Bruce Lee Pton to chyba

ten Bruce Lee Pton to chyba reinkarnacja Bruce Lee... na foto widać że włąśnie kogoś wykańcza bo ma ręce złożone jak do ciosu wibrującej ręki... nawet mortal kombat nie był tak brutalny... Bruce Lee Pton jest już naprawdę po solidnej rozgrzewce bo na prawej ręce podwinął sobie właśnie rękaw aż pod samą pachę... będzie chyba teraz ze zwłok wyrywał jakieś serce...
a tak na serio ta fotografia to klasyczy przykład podekscytowanego oszołoma, który nie wie co począć nawet z wlasnymi rękami... wygląda na szaleńca a nie naukowca...

Portret użytkownika Mik

baca. A mnie ciekawi co cię

baca. A mnie ciekawi co cię tak zirytowało w jego badaniach? Jeśli nie wierzysz w to on mówi, to przekaz był nie dla ciebie wiec będąc naprawdę wolnym człowiekiem zignorował byś ta wypowiedz, będąc jednak podekscytowanym oszołomem, szaleńcem jak sam napisałeś musiałeś się wyżyć. Może jeśli rzeczywiście jesteś baca to idź się wybiegaj w górach?

Portret użytkownika pasjonat

Mnie zastanawia jakim cudem

Mnie zastanawia jakim cudem mozna cos zmienic - np kod dna, uzywajac mysli.
Kod dna trwale zmienia np LSD, grupa opiatów lub barbituranów, albo np promieniowanie radioaktywne, sa to fizycznie istniejace czatki ktore wchodza w synteze. A mysli w jaki sposob tworza procesy chemiczne w dna ?
To brzmi nieco jak poslodzilem sobie herbate myslami...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ARRR

Chyba każdy lekarz pracujacy

Chyba każdy lekarz pracujacy w zawodzie od kilkunastu lat miał przypadki mniej lub bardziej niewyjasnione. Ludzie lubią sie oszukiwać myślac ze tylko nauka jest jedyną prawdą, czuja sie wtedy bezpiecznie. Moc sprawcza myśli tez bedzie kiedyś nauką, o ile sie wczesniej nie wykończymy nawzajem.

Portret użytkownika Karwoh

Skuteczność placebo jest

Skuteczność placebo jest znana od dawna, to że potrafimy się sami leczyć wiemy od bardzo dawna, tylko w niczyim interesie było badanie samoleczenia, jako że nikt na tym nie zarobi...

Portret użytkownika Zulus

Facet ma rację. Nawet

Facet ma rację. Nawet pierwsze słowa biblii to: na początku było słowo.. A wg mojej filozofii słowo to myśl-pragnienie... Pamiętajcie: i słowo ciałem się stało - czyli myśl ma moc stwórczą, i, wbrew pozorom panowanie nad własnymi myślami nie jest takie trudne - wystarczy tylko być świadomym, a raz przerwany potok myśli i dalsze ich świadome kontynuowanie, czyli kontrola, by nie pozwalać im płynąć bez ograniczeń, dają cudowne efekty. Należy zacząć od całkowitego wyłączenia myśli i zastąpieniu ich jednym słowem, typu relaks, oddychaj itp. Później, kiedy tylko zauważasz strumień natrętnych myśli, znowu koncentracja na oddychaniu.. I tak, do momentu, bo ciało i świadomość się uczy, całkowitej kontroli myśli wraz z umiejętnością przeciwwstawiania złych dobrymi. Pięknie opisał to autor książki "Potęga podświadomości". Nie pamiętam nazwiska (słabo się szuka i pisze komentarze jednocześnie na telefonie), ale jest tam też o słowach kluczach i wiele cennych informacji.

Portret użytkownika Tomasz20

Zauwazyłem u Ciebie wielką

Zauwazyłem u Ciebie wielką niewiedzę biblijną. Pierwsze słowa Biblii na pewno nie mówią że na poczatku było Słowo lecz że na początku Bóg stworzył niebo i ziemie. Po drugie to co przytoczyłes pochodzi z Ewangelii i chodzi tutaj o Jezusa Chrystusa. Pozdrawiam i życzę miłej lektury biblijnej Smile

Portret użytkownika RW

Jako rehabilitant z 29 letnim

Jako rehabilitant z 29 letnim stazem potwierdzam -jeśli komuś potrzebna jest do czegoś choroba nie da się jej wyleczyć a z posiadanych predyspozycji bio energetycznych doprowadźałem do zmiany Ciśnienia w ciągu minuty ,którego przez 2 miesiące lekami nie potrafili zmienić lekarze /dowody Busko Zdrój,Chlewiska  Bolesławiec/

Portret użytkownika Alena

Zgadzam się z twoja

Zgadzam się z twoja wypowiedzią . "Metoda Gabriela" - dotycząca mentalnego odchudzania ,również to potwierdza . Ludzie zaczynają to powoli rozumieć a pomagają im w tym,  tak spektakularne sytuacje  , jak te o ktorych właśnie piszesz. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Portret użytkownika Alena

The Living Matrix Zyjąca

The Living Matrix Zyjąca Matryca  /you tube/  oraz wykład  Liptona Nowa Biologia  /you tube/  przybliżą Ci troche ten temat . Są tez Jego ciekawe ksiązki  : "Biologia Przekonań" oraz " Przeskok Ewolucyjny-- od kryzysu do życia w harmonii". Ktoś kiedyś napisal : "Problemem nie są nowe idee , ale jak pozbyć sie tych starych, zamulających ludzkie umysły " Pozdrawiam Cię .

Portret użytkownika Dżolka

Kto ma to zrobić i co w tym

Kto ma to zrobić i co w tym trudnego? No bo niektórym się wydaje, że gdyby zapanowali nad myślami innych osób, to od razu świat byłby piękniejszy i wszystko byłoby tak jak chcą... Czy Masz pojęcie ile już osób przychodziło do mnie z prośbą, abym wpłynęła na myśli wybarnych przez nie osoby, no bo wtedy wszystko byłoby proste... łatwiejsze... A jak im mówiłam, że mają zrobić porządek TYLKO z własnymi myślami to już było be.

Portret użytkownika b@ron

Dżolka...no właśnie nie

Dżolka...no właśnie nie zrozumieliśmy się ...chodziło mi o panowanie nad własnymi myślami, nie sterowanie czyimiś...dla lepszego zrozumienia dam przykład...lekarz mi mówi np. że mam zaawansowanego nowotwora...dlaczego pierwsze co przychodzi do głowy to przerażenie że umrę...bo przecież na to nie ma lekarstwa...dlaczego nie zacznę myśleć na spokojnie "e tam...spokojnie, ze mną tak łatwo nie pójdzie, innym się nie udało, ale mi się uda" ...niestety jeśli myśli mają moc sprawczą (a w to wierzę) to na tym przykładzie, jestem stracony i umrę, bo sam obieram tę drogę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj