Morze wyrzuciło na brzeg niezwykłą istotę! Szczątki dinozaura na plaży w USA?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne stworzenie fale wyrzuciły na brzeg wyspy St. Simons, która należy do stanu Georgia. Zwierzę, przypominające prehistoryczną jaszczurkę, znaleziono na plaży rezerwatu Wolf Island National Wildlife Refuge. Odkrycia dokonał Jeff Warren, który sfotografował truchło, a zdjęcie wysłał do redakcji News4Jax.

Z początku mężczyzna myślał, że na brzegu leży ciało foki, ale podchodząc bliżej uświadomił sobie, że stworzenie przypomina raczej potwora z Loch Ness. Posiada ono długą szyję i małą głowę. Amerykanin twierdzi, że stwór ma kilka płetw, chociaż na zdjęciu widać tylko jedną. Długość ciała morskiej padliny wynosiła około półtora metra, a naoczny świadek twierdził również, że w pysku potwora było niezwykle dużo zębów.

Wielu internautów zainteresowanych tym znaleziskiem sugeruje, że mamy tu doczynienia z niewielkich rozmiarów plezjozaurem. Plezjozaury żyły na naszej planecie 65 milionów lat temu, a ich wielkość sięgała dwudziestu metrów. Czy jednak rzeczywiście mamy tutaj doczynienia z plezjozaurem? Jeżeli tak to skąd wzięło się to wymarłe przecież stworzenie i dlaczego znalazło się akurat na plaży St. Simons?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika anya67

OK ... Wyobraźmy sobie taką

OK ... Wyobraźmy sobie taką sytuację

Jesteśmy na plaży i znajdujemy to coś ... Co robimy ? No jasne , że kręcimy filmik , ale jakis dłuższy prawda ?! Po 2 dzwonimy np do lokalnej telewizji lub lokalnej gazety z informacją o znalezisku ... Czekamy na ich przyjazd , który również filmujemy i mamy jakiś bardziej wiarygodny dowód niż kilkusekundowy filmik ... Śledzimy rozwój wydarzeń w które byliśmy bezposrednio zaangażowani i je publikujemy na jakichś mediach społecznościowych (nie jestem ich fanką ale ... ) a tak to jak dla mnie kiepski news - małowiarygodny w mojej ocenie  

Laszka

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Plezjozaury żyły na

"...Plezjozaury żyły na naszej planecie 65 milionów lat temu..."  Jakie, qrwa, 65 mln lat temu idioci!!!? Żyły razem z ludźmi kilka-do kilkunastu tysiecy lat temu!! To przedpotopowe zwierzeta morskie, które przetrwały nawałnicę zbełtanych potopowych mułów, kryjąc się w jaskiniach podwodnych, dlatego przetrwały, jak słynny "potwór z Loch Nes" Jest ich pełno kryją się w głebokich jeziorach, w morzach i oceanach. Wymagają niewiele tlenu. Lądowe dinozaury potonęły.

Nauko, qrwa, przestan KŁAMAĆ!!!

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj