Możliwe kolejne lądowanie Obcych w USA, tym razem zawitali do Miami na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Zaraz po sylwestrze, nowym roku 2024, pierwszego albo drugiego stycznia, na ulicach Miami w USA odbyła się wielka akcja policji oraz helikopterów, naliczono 50 wozów policyjnych i sporą liczbę statków latających służb. W opinii niektórych ufologów, bazujących na doniesieniach świadków, w Miami, koło molo, miało miejsce objawienie się UFO inteligencji.

 

Były częściowo zakamuflowane, a częściowo widoczne, coś mogło im się zepsuć w technologii niewidzialności, prześwitywali, odbywała się tam jakaś akcja kosmicznych służb, możliwe że poszukiwali zguby, lub był to pokaz dla rządu: "Jesteśmy tu i nic z tym nie możecie zrobić". Kawałek relacji naocznego świadka znajduje się w zamieszczonym tu fimie, tak jak nagrania z zajścia.

Pokonując spekulacje, odbijając piłeczkę, policja oświadczyła: „Żadnych kosmitów, UFO, ani istot pozaziemskich nie było. Żadne lotniska nie zostały zamknięte. Żadnych przerw w dostawie prądu”. Plotki zaczęły się, gdy w Internecie pojawiło się wideo, które rzekomo przedstawiało ogromną postać spacerującą przed Bayside Marketplace, centrum handlowym w centrum Miami , otoczoną przez dziesiątki policyjnych radiowozów z migającymi światłami (więcej w filmie dołączonym do tego wpisu).Policja twierdzi jednak, że niewyraźne, zbliżone nagranie, które zostało nagrane z kilku poziomów powyżej, wcale nie jest nieziemskie.„To cień idącej osoby. Jeśli spojrzycie na początek nagrania, zobaczycie osobę na dole jakby cienia” – powiedział w oświadczeniu funkcjonariusz Michael Vega, jak podaje „The New York Post”.„Gdyby istniało jakiekolwiek stworzenie, ja i inni funkcjonariusze wyjęlibyśmy pistolet, karabin i strzelbę, podczas gdy my chowalibyśmy się za samochodami” – dodano w oświadczeniu.

Jak zobaczycie sprawa mogła przypominać tąz Las Vegas, kiedy to jacyś reptilianie wylądowali na podwórku domu mieszkalnego latynowskiej rodziny. Tam także była mowa o częściowym prześwitywaniu pojazdu UFO oraz tych stworów. To co się dzieje w USA to nic innego jak ciąg dalszy sprawy z Roswell, gdzie ufo stwory rozbiły się swoim pojazdem. W Miami mogło dojść do jakiegoś incydentu kontaktu Obcych ze zwykłą ludnością, na co zareagowała policja. Nie można także zapominać o Apokalipsie św. Jana, w której przepowiedziano cuda, robione przez istoty jak "Żaby", co mogło mieć miejsce również w Miami. Zapewne wszystko zostanie sprawnie zatuszowane, tak by nikt nie doszedł prawdy. Ufolodzy posiadają jakieś dodatkowe zdjęcie nieznanej ludzkości istoty, jednak autentyczność tego obrazu pozostaje niepena (kadr powyżej). W pokazanym tu filmie zebraliśmy kilka ciekawych elementów technologii UFO maskowania, są też niezwykłe obrazy z Księżyca, ukazujące coś co może być księżycową sensacją.

Kosmiczna MASKIROWKA Obcych i demonów - objawienia kosmitów, bazy ksieżycowe niebotycznych rozmiarów

https://youtu.be/AyRYLwXLaak?si=peatrvTarM2LlC8t

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Są nowe informacje, z tego co

Są nowe informacje, z tego co mówią w tym wideo, policja łapała wszystkich przechodniów i konfiskowałą telefony komórkowe, wszystkie budynki na około zdarzenia z kamerami CCTV były sprawdzone i nagrania skonfiskowane. Ludzie uciekali głównmie przed policją a nie przed obcymi. Wygląda na to że UFO potworaki tam lądowały ! Do tego miały wzrost dwa razy większy niż ludzie, czyli około 3 albo do 4 metrów wzrostu-wysokości..

BREAKING NEWS! Miami Creatures Aliens Has The World On Edge! 2024

https://youtu.be/QGGWfH3GgCo?si=flm2Kv_T1bFoGK5q

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj