Możliwe ślady po lądowaniu UFO znalezione w brytyjskim lesie

Kategorie: 

Źródło: Ben Landricombe

Jeden z mieszkańców brytyjskiego miasteczka Plymouth twierdzi, że odkrył pozostałości upadku UFO. Podczas spaceru z psem, natrafił on bowiem na wyraźne pozostałości jakiejś katastrofy, która wyryła ślad w okolicznym lesie Devon.

Świadek, który jako pierwszy zgłosił te obserwację to mieszkanieć Plymouth, niejaki Ben Landricombe. Wykonane przez niego zdjęcia i nagranie, skupiło na sobie uwagę wielu internautów, którzy podobnie jak mężczyzna uważają, że jest to ślad po upadku obiektu UFO.


Niezależnie od tego czy wierzycie w te wersję zdarzeń, trudno nie przyznać, że spontaniczne wyrwy w lesie nie biorą się znikąd. Zniszczenia widziane na miejscu przypominają obrazy widziane po katastrofach lotniczych. Jednak brak jakiegokolwiek śladu po pojeździe, który mógłby wywołać takie zniszczenia. Sam świadek zdarzenia nie zareagował by również tak panicznie gdyby słyszał na temat jakichkolwiek incydentów z udziałem samolotów bądź helikopterów w tej okolicy. 
 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj