Mroczne sekrety watykańskiej sali konferencyjnej. Czy papież służy reptilianom?

Kategorie: 

Źródło: imgur.com

Gdy ktoś uświadomi sobie, co prezentuje konstrukcja papieskiej sali konferencyjnej w Watykanie, może być zszokowany. Sala zawiera bowiem elementy, które niektórym kojarzą się z reptilianami. Czy to tylko pareidolia czy też raczej zamierzony efekt? 

 

Sala konferencyjna Papieża, znana również jako Sala Konferencyjna Pawła VI lub Sala Audiencji Papieskich, która znajduje się częściowo w Watykanie, a częściowo w Rzymie we Włoszech, to obiekt, nazwany na cześć papieża Pawła VI i zbudowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigi Nervi, może pomieścić 6300 osób. Budynek został zaprojektowany przy użyciu zbrojonego betonu, według pomysłu słynnego architekta Pier Luigi Nervi. Twórca ten znany jest z prostych, ale praktycznych projektów, solidności i sumienności. Czy to mozliwe, że zawarł on w tej bryle jakieś przesłanie?

Jak widać na powyższym obrazku, po obu stronach budynku znajdują się dwa okna przypominające oczy. Są one wykonane z witraży i znajdują się w przybliżeniu pośrodku długości budynku po obu stronach. W centrum kształtu oka można zobaczyc szczelinę przypominającą źrenicę gada. Aby zrozumieć całe ukryte znaczenie projektu, lepiej spojrzeć na oba oczy razem. Dopiero z takiej perspektywy można zauważyć rzeczywistą formę tego budynku i dostrzec całe sekretne znaczenie konstrukcji - dwoje oczu gada, które patrzą na ciebie, gdy obserwujesz scenę.

W centrum jest coś jak posąg, a po obu stronach wyraźnie zarysowane dwa ostre kły. Dach i boczne części budynku również przypominają łuski węża. Skoro cały budynek przypomina głowę węża, można przypuszczać, że wszystko to zostało zaprojektowane i zbudowane celowo. Budynek został zbudowany w taki sposób, że papież wydaje się mówić wprost z ust gada. Odkrycie to może być dla niektórych trudne do zaakceptowania, ale symbolika węża jest w tym przypadku aż nadto oczywista. Zatem jaki może być powód powstania tego dziwactwa?

 

Tutaj dochodzimy do znanej teorii spiskowej, wedle której światem rządzą jaszczurze istoty, zwane reptilianami. Już od dawna spekuluje się, że kontrolują one polityków na całej planecie. Jakkolwiek dziwnie to brzmi wierzą w to całe rzesze ludzi. Niektórzy sugerują, że sa to istoty pozaziemskie, ale są też opinie, że moga to być wyewoluowane dinozaury, czyli pierwotni władcy Ziemi. Politycy wiedzą o tym, ale nie informują na ten temat.

 

Paul Heller, były kanadyjski minister obrony przyznał kiedyś publicznie, że przynajmniej cztery różne gatunki obcych odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat. Teoria o wpływie gadów na naszą cywilizację nie jest nowa i można ją znaleźć w wielu tradycjach i kulturach. Spopularyzowano to m. in. w dziełach znanego brytyjskiego pisarza, Davida Icke.

 

Gadzia symbolika jest wszechobecna, ale nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Papieska sala konferencyjna jest tego dobrym przykładem. Zakładając, że światowe religie są używane do kontrolowania mas. Logiczne zatem wydaje się, że taka nieznana opinii publicznej gadzia rasa, kontroluje je wszystkie, tak jak światową politykę. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marta Kuźniarska

Witajcie.

Witajcie.

Faktycznie ssala wyglada mrocznie bo dla tych ktorzy chcą przekaza ZE' REPTYLIONEMI jest Masoneria illuminati czyli Niemiecka rodziana Roceffelera z U.S.A ktora okłamała Sąd spelniajac wszytkie zyczenia I obietnice z listy Adolfa Hitlera zabijac organy władzy Świata dotyczy zamachu na papieza św Jana PawłaII czy morderstwa rodziny Cendey oraz obecne sytuacje statystyczne ciezkiech wad genetycznych rozwojowych zemasta na Cherchilu za sprzeciw testowania ich lekow substancji chemicznych obecnie  suplementow diaty lekow I szczepionke na ludziadzich w czasie Holocaustu statystycznie demenencja Wielkiej Brytanii oraz bomby chemiczne EBOLA COVID i jego mustacje nawet nazywali sie iluminatii za komory gazowe powodujace iluminacje halucynacje obecnie lek HALOPERIDOL czyli tzw pod ludzie w pracy prze Bayer's children of PAPA fulfills the wishes from the list "

Kościoł Katolicki czyli wszyscy mieszkancy Domu Boga nie jest odpowiedzialny za to co widzimy ale za manipulacje RZĄDOWE NIEMIEC jako industrial chemiczny I mechaniczy.Dla pozowro sami naaet sie truja kumechna gazowa I pikarnikiem oraz lekami wywolujac Zagrnozenie Bomba atomowa z Putinem I bedac członkiem ONZ. 

Niemiec jest poczatkiem I koncem wojen Światowych włacznie z Bayer. Dla pokoju I zdrowia a nie ciagle rosnacych dzien nauki medycynie typu genetyka onlologia czy radiotherapy czy chemiterapia czy medycyna estetyczna. To wszytko PAPA - ojcowie medycyny przetestowane na Holocaust I po wojanch dwukrotnie zeby nie wydalo sie ze jest to planet Adolfa Hitlera w obietnicach NIEMIEC NAJ PIKNIESZY NAJ BOGATSZY NAJ MADRZEJSZY BOGIEM LECZENIA WSZYTKO NAJ BARDZIEJ WYUCZONYCH NAJBARDZIEJ ZDROWEJ NACJI LUDZI Z POD LUDZMI do pracy dla Bayer's children of PAPA new medicine 

 

Logicznie 

 

W obecnej sytuacji zagrozenia Boba Atomowa  z chemi tablicy Dmitrij Mendelejew JESZCZE NIKT NIE ULECZYL SIE CHEMIA NIE UPIEKSZYL A TYM BARDZIEJ NIE NAJDAŁ NAWET JEDZIENIEM Z PIEKARNIKA CZY MIKROFALI. 

 

CHEMI ZABIJA NAS TAK JAK WSZYSCY NOBLIŚCI Radioaktywnosc jest szkodliwa I wywoluje raka televizory nawet badania  sa ze dzieci maja zaburzenia przez ogadanie telewizji tzw. ADHD. 

Nauka nas zabija a raczej ciekawosc NAUKI. 

Fundamentalna definicja chemi - TO EKSPERYMENT SUBSTANCJI CHEMICZNYCH Wykorzystanych z Ziemi I jej rodzaju w postaci gazu cieczy I roztworu CZYLI SUB PEOPLE W obecnej dobie technologii moza wszytko miec z tego taka jak rope do samochodu. Obecnie kopia do jadra ziemi co wywola ZAGLADE KATAKLIZM POŁOWY PLANETY - SYMULUJAC I ANALIZUJAC ZDARZENIE KONCOWE. 

 

JEST JESZCZE POGLAD IZ ILLUMINATII TO OKULTYSCI CZYLI HIPNOZA ZGODZE SIE BO TO CO NIEMIEC ZROBIL W CZASIE HOLOCAUSTU JEST NIE LUDZKIE  I TO CO ROBIĄ ICH SALUTIWANIE JEST HIPNOTUZUJACE. 

ADOLF HITLER ZŁAMAŁ PRAWO BOGA DLA BOGACTWA - 10 PRZYKAZN BOZYCH. - TRACAC KROLESTWO BOZE I CESARSTWO JEST TO DESTRUKCJA WEWNETRZNA CZYLI PSYCHOZY SOCJOPACI PSYCHOPACHI. 

 

JESTESMY UCYWILIZOWANI AZ ZA NATTO BO NAS NAUKA ZABIJA GDZYZ NIE JEST NATURANA I ZGODNA Z PRAWEM NATURY ALE ROWNIEZ JESTESMY NIE WIERZACY BO TYLKO Z 10 PRZYKAZNA BOGA MOZE NAS URATOWAC JEZUS CHRYSTUS MIŁOSC WIARA I NADZIEJA. ILUMINACI WYKORZYSTALI PISMO SWIATE dowiadujac sie ze Zydzi sa Narodem Wybranym dlatego duzo bylo polskich nazistowstow wobce całej Polski. Chca byc "RASA PANÓW " - holocaust na kobietach I dzieciach kastracje operacje I zywxe mielone ciała na koncentrat ktiory wysylali do Polski wraz z zywnoscia chemiczna - obecnie skala produktow zagrniczych z chemia ( nie pisza tego na opakowaniu ani w definicji Natrium Który jest nawet w wodzie do picia i czyszczenia toalety ) 

Wszytko jest w parze od pocztku I tak wedlug prawa Boga jest do konca. Ale zabijamy sie NAUKA I TECHNOLOGIA PRZECIWKO ZYCIU I ZDROWIU bo we wszytkim jest Dobro I zło. 

Kazdy ma wine w sobie obecnie nie widmo czy jest Zdrowa normalna krowa dajaca mleko dotyczy Farm - krow czyli  NOWE - FARMAKOLOGIA WEDŁUG PAPY w pierwszej I drugiej wojnie swiatowych I testow chemicznych przeprowadzanych na nich I ziwerzetach w U.S.A a potem uboj dla MCdonalda I KFC. U.S.A to statystcznie najgrubsze panstwo swiata. ROWNIEZ testuja chemie I genetycznie obecnie  na panstwach biedych tak jak INDIE AFRYKA - genetycznie niszcza człowieka. 

Portret użytkownika JaKrzys

Symbolika węża - tutaj chyba

Symbolika węża - tutaj chyba nie o reptylkian tylko o Kundalini. Każdy Papież i co znaczniejsi biskupi maja przebudzone Kundalini... są iluminatami... To po to by mieć wiedzę jak zniewolić ludzi. Czytałem że 100 osób z obudzonym Kundalini wystarczy,  zeby rządzić światem. To bardzo silna energia i potęzna wiedza. Tesla, Einstein czy Hitler... oni mieli obudzone Kundlaini. 

 

Portret użytkownika Marta Kuźniarska

Witam, 

Witam, 

Architektura sali Audiencji w Watykanie to Obraz Grzechu Fatimskiego ogłaszanych przez Matke Boźa z Fatimy ludzi należących jeszcze do wspólnoty Kościoła Katolickiego i innych którzy są grzechami odpowiedzialni za Wszytkie Trzy Wojny Światowe. Dlatego jest to publiczne jako audiencja dla wszytkich. 

Portret użytkownika Sasame

jak mozna byc tak tepy...

jak mozna byc tak tepy... widac jak na dloni co symbolizuja te budynki. nie tylko sala audiencji.. ale sama bazylika i plac..caly watykan to gniazdo weza... ale nawet tu znajda sie idioci ktorym jak pokazesz takie foty to cie wysmieja i powiedza ze to Ty masz cos nie tak z glowa.. 

 

Strony

Skomentuj