Mumia rzekomego obcego odkryta w północnych Niemczech

Kategorie: 

Mumia z Negry - Źródło: Internet

W sieci pojawiła się kolejna niesamowita historia. Tym razem poinformowano o odnalezieniu dziwnej mumii, która ma cechy obcego organizmu. Do odkrycia doszło na wykopaliskach w północnych Niemczech, w okolicy miejscowości Nebra (Saksonia-Anhalt, 60 km na zachód od Lipska).

 

Mumia została odkryta w tej samej okolicy, w której w 2001 roku poszukiwacze skarbów odkopali tak zwany Dysk z Nebry. Jest to najstarszy znany artefakt astronomiczny, przedstawiający Słońce, Księżyc, a nawet gromadę gwiazd zwaną Plejadami. Dlatego właśnie niektórzy sugerują, że to stamtąd nadeszła ta zaawansowana wiedza. Mumia ma być według nich pozostałością mieszkańców którejś z gwiazd należącej do tej gromady.

[ibimage==21593==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dysk z Nebry

Dysk z Nebry datuje się na przynajmniej 4000 lat, więc może jest to jakaś wskazówka co do wieku znalezionej w okolicy mumii. Już na pierwszy rzut oka widać, że ciało to nie ma charakterystyki typowej dla człowieka, ale może to być złudzenie spowodowane deformacją podczas jego wysuszania.

[ibimage==21594==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Istota ma około metra wysokości i co szczególnie zdumiewa nie ma genitaliów. Według niektórych to dowód na to, że mamy tu do czynienia z obcym. Aby to jednak potwierdzić konieczne są badania, które mają przeprowadzić niemieccy naukowcy. Nie wiadomo tylko czy jeśli odkryją coś sensacyjnego nie zostanie to zamiecione pod dywan.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jack

Nie wiem według kogo "to" nie

Nie wiem według kogo "to" nie przypomina człowieka. Przecież widać ewidentnie, że to małe dziecko ze znacznie uszkodzoną czaszką...ręce, nogi, nawet otwarta buzia...A co do genitaliów, to zapewne był to mały chłopiec, którego niektóre części ciała po takim czasie odpadły. Nawet elementy ciała, gdzie znajdował się kościec nie wyglądają dobrze po takim czasie...Także nie wiem nad czym mają zastanawiać się naukowcy, może jedynie nad tym jaki związek ma znaleziony dysk ze składaniem ofiar z dzieci.

Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.

Portret użytkownika Homo sapiens

Świat ziemski i ludzkość to

Świat ziemski i ludzkość to niesamowite rzeczy stworzone będące w kosmsie, takie pozostałości jak te zaprezentowane przez admina mogą być ważne by odkryć niezwykłość świata w którym żyjemy. Osobiście bym chciał by kiedyś ktoś rozpoczął badania na zagadnieniem uśmiercania Ziemian przez nieznaną siłę, nie wiadomo co to za siła, czy jest sztucznie stworzona, czy to jakiś duchowy byt wysysający energię życiową, czy może zbiorowy byt jakiejś ilości ludzkości, ufo konstrukcja albo system społeczny duchowy zabijający niezależnych ludzi i ich umysł/y ? Jak siębronić przed tym złem ? Jakie metody można by odkryć by się obronić przed tym demonicznym systemem śmierci ?
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Ostatnio ogladałem na youtube film o prawosławnych mnichach w Grecji i innych krajach i tam się wypowiadają ci wspaniali ludzi, że walczą ze złem tego świata, że prowadzą wojnę duchową ! Niezwykle ciekawa sprawa bo muszą mieć siły i sposoby na taką walkę. W starożytnym Egipcie także prowadzono walkę duchową jak wskazują starożytne zródła. Na tej planecie  trwa walka duchowa, więc jakieś twory mogą nas zabijać. Trzeba by rozpoznać wroga/ów by się bronić.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mlodyrob

Ziemia to czysciec

Ziemia to czysciec wszechswiata.Sadziłem nawet ze ziemia to piekło.Brak Boga -jest on tylko dla garstki wybranych reszta teskni albo go ma gleboko w d..ie.Wojna toczy sie na tym globie na kazdym poziomie komórkowym,czasteczkowym, zwierzecym,miedzyludzkim itd......Ale jest to piekna Planeta wiec raczej czysciec.......

Portret użytkownika Isabella

Saxonia to poczatek Niemiec i

Saxonia to poczatek Niemiec i jej dawna nazwa.
Najbardziej znanym Saxonczykiem byl Robin Hood, chociaz Anglicy przerobili go na swojego.
Takze o krolu Arturze znalazlam cos ciekawego.
Antyhrus - Anthur  ten ,ktorego Niemcy Artur zowia mial znak Byka i Gryfa.
Historyczny Anthyrus byl krolem  Wendow, czyli R1a.
Szkoci  maja grupe R1a.
Ponoc R1a krolowalo az do Hiszpanii.
R1b to dzisiejsi Niemcy przybyli z polnocnej  Afryki przez Hiszpanie i Wlochy.
Jest to tez grupa genetyczka egipskich faraonow.
Mieszko przeniosl z Saxonii do Polski resztke plemienia SARY !
 
 

Strony

Skomentuj