Mumie z Nazca - tykająca bomba zegarowa, która zmieni świat ?

Kategorie: 

Mumie z Nazca jakie ujawnił ufolog Jaime Maussan, albo może pownniśmy nazywać je UFO istotami, lub ufo hybrydami, znajdują się w rękach poszukiwaczy starożytnych cywilizacji, badaczy nieznanego, medyków oraz innych uczonych, już kilka lat. W tym czasie trwały zakulisowe rozgrywki, jedni chcieli to wyciszyć, inni nagłośnić. Trwała, i dalej trwa, zacięta batalia uczonych akademickich, nawzajem oskarżających siebie o brak profesjonalizmu. Aż dziw bierze, że ludzie którzy mają te okazy w posiadaniu, jeszcze nie zginęli w tajemniczych okolicznościach, lub nie zostali totalnie ośmieszeni, bo i to się próbuje robić. Na szczęście ususzone ufo istoty są badane, choć nie w pełni profesjonalnie, co wydaje się jdnak powoli zmieniać.

 

Główny rozgrywający, czyli ufolog Jaime Maussan, w czasie każdej sesji medycznej, przykładowo podczas badań na tomografie komputerowym, w czasie gdy medycy dokonują analizy i przeświatleń, gsy wszystko jest nagrywane, zaprasza do takich spotkań notariuszy, jako świadków, gdyby ktoś chciał się pod naciskiem, albo w wyniku innych zdarzeń, wyprzeć swoich badań, wypowiadanych zdań ! Gdy to sobie uświadomicie, zdacie sobie sprawę jak napięta jest tam sytuacja. Jaime Maussan też nie chce być "zrobiony w balona", "na szaro", wyśmiany i sponiewierany. Oficjalnie upublicznił spreparowane egzemplarze mumii, które były zrobione w celach zarobkowych, by pokazać że nie działa jak szaleniec, to także miało na celu pokazanie różnicy między prawdziwymi okazami, a fałszywkami. O tym trzeba pamiętać i to doceniać.

Do Meksyku i do Peru zjechali się rózni specjaliści, by badać niezwykłe istoty ze starożytności. Wśród sporej grupki uczonych znalazł się naukowie z Rosji. Dr Dimitri Galeckii, sudiował medycynę w Rosji, a następnie ją obecnie wykłada, jesrt specjalistą medykiem w kilku dziedzinach, przeprowadza także operacje, zbadał w roku 2019 część z dostrczonych przez ufologa Jaime Mausana mumii. W pierwszej kolejności, jak słyszymy w prowadzonym z nim wywiadzie, szukał śladów nacinania, albo jakiegoś sklejania skóry ufo stworów z Nazca. Jak sam mówi, nie znalazł takich rzeczy, czegokolwiek co mogło by sugerować ingerencję z zewnątrz, wskazującą na spreparowanie tych okazów. Skóra tych ufo hybryd jest w całości, nikt nie ingerował w nie z zewnątrz.

Zapytany czy tak dziwaczne struktury szkieletu mogły być zrobione przez fałszerzy, czy są produktem jakichś ludzi, by zarobić na tej sensacji? Oświadczył, że nie znalazł śladów chemicznego wykrzywiania kości, gdyby takie miało miejsce, to były by widoczne ślady takiej czynności w kośccu, a nawet czasami kości wracają do poprzedniego, oryginalnego kształtu, po sztucznej deformacji, cieplnej, czy chemicznej. Na dodatek, jak mówi, kości są złączone ze sobą stawami, co dowodzi autentyczności struktury kostnej tych istot !!! W innych filmach jakie prezentuje Jaime Maussan, kiedy słyszymy wypowiedzi medyków, w tym patologów sądowych, jest mowa o badaniach szczegułowych właśnie stawów, czy były w jaiś sposób modyfikowane, albo sklejane, czy wystąpiła ingerencja z zewnątrz, jakakolwiek ingerencja. Do tej pory, w badanych egzemparzach nie znaleziono manipulacji w delikatnych strukturach stawów ufo hybryd, co jest sensacyjne i wpaniałe.

Na pytanie o jaja istot reptiliańskich, jakie zostały odkryte w jednej z mumii, doktor Dimitri Galeckii stwierdził, że są one naturalnymi, a nie sztucznie ukształtowanymi strukturami, a co najważniejsze, posiadają wokoło błonę z tkanki tych stworów, co dowodzi, że były formowane przez organizm UFO hybryd, a nie włożone z zewnątrz, jak sugerują to sceptycy. Są to prawdziwe jaja istot reptiliańskich, tak jak to ma miejsce wśród gadów. Większość gadów jest jajorodna / jajożyworodna. U gadów występuje rozmnażanie płciowe / bezpłciowe. Co wydaje się mieć miejsce właśnie w mumiach z Nazca, czyli reptiliańskich ufo istotach, stworzonych przez jeszcze wyższe Inteligencje, boskie, Nachasza ?

Dr Dimitri Galeckii oświadczył: by wpełni uzyskać odpowiedzi, z czym mamy do czynienia, należy zatrudnić specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Sprawa jest trudna, bo rząd Peru blokuje badania, czego na sobie doświadczył ufolog Jajme Maussan, a co nie powinno nas dziwić, znając mentalność wyznawców wiary w małpoluda od Darwina ! Ewolucja to fanatyczna wiara w coś co nie miało miejsca, i na co nie ma dowodów. Jaime Maussan publicznie głosi teorię, że istoty z Nazca, albo UFO hybrydy z Nazca, to stworzenia który żyły kiedyś razem z ludzmi, że są, albo mogą być mieszkańcami planety Ziemia, ale wymarłym gatunkiem. My, z naszej strony, nie podzielamy tego zapatrywania. Naszym zdaniem mamy do czynienia z ufo hybrydami, przekonywującym argumantame mogą być "stopy tych stworów".

To co nazwaliśmy "stopami" posiada trzy bardzo długie "palce", albo "szpony", cała ich "trzy palczasta stopa" dowodzi, że nie mogły chodzić, albo nie mogły chodzić zbyt długo !!! Taka konstrukcja nie nadawała się do marszu, jest to zaprojektowany układ kostny, albo wynikły z manipulacji genetycznych, nie przystosowany do marszu, do długo trwałego chodzenia, albo stania w pozycji wyprostowanej. Nie wiadomo nawet, analizując ich dziwaczne dolne kończyny, czy te istoty mogły zbyt długo stać w pionie, to jest coś co nas przekonuje o konstrukcji, albo genetycznych manipulacjach Obcych, produkcji tych stworów przez Istoty wyższe. Jak by tego było mało, wspmniany rosyjski naukowiec oświadczył, że najbardziej zaskoczyła go budowa układu nerwowego tych stworów. Otóż momentami układ nerwowy, chyba chodziło o kręgosłup, wychodzi z kości gownej kręgów i idzie na zewnątrz koścca, by po jakimś czasie wrócić do kości, do kręgosłupa spowrotem ! Taka konstrukcja może wynikać z projektu genetczynego, możliwe że wadliwego..., albo częściowo wadliwego.

Popdobne anomalie znajdowano w dobrze przebadanych "wielko głowych hybrydach" czerwono włosych z Ameryki południowej, jakie badał zespół L.A Marzuliego i Biena Foerster'a. Tam także kręgosłup oraz inne cechy anatomiczne mocno odbiegały od ludzkich, co potwierdziły badania DNA i medyków analizujących układ kostny ! Sprawa istot hybrydalnych z dalekiej starożytności, w dobie wojennej zawieruchy jaką rozpętują określone grupy globalistów, zdaje się być spychana do społęcznej podświadomości. Jest to nie byle jaka sensacja, kolejna odsłona badań jakie prowadził wiele lat wspomniany pastor L.A. Marzulli oraz badacz starożytności Brien Foerster, tak jak i inni poszukiwacze prawdy, a jest ich całkiem sporo.

Prawda o zakazanej archeoloii ma swój jeszcze inny wymiar, potwierdza tajemnicze wersety z Ks. Rodzaju, w tym innych religii, wspominających o ingerencji bogów w ludzką cywilizację, tworzących istoty hybrydalne, tzw. "Gigantów" ! "A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach." Księga Rodzaju 6:4 Czyżby interpretacja Ks. Rodzaju w kluczy ufologicznym miała swoje silne podstawy ? Na solidną naukową odpowiedz przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Jednak dla sporej liczby chrześcijan sprawa ta jest jasna, zgodna z przekazem Boga Jezusa, zawartm w Piśmie Świętym..., natchnionym i dobrze poświadczonym.

Three-Finger Nazca-Palpa Mummies Interview to Dr. Galeckii Dimitri

https://youtu.be/QAnjDRXKteY?si=P6lYf-UKFRacUv3R

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Skomentuj