Mumie z Peru to kosmici? Tak twierdzi rosyjski naukowiec!

Kategorie: 

Źródło: Gaia

Mineło już całkiem sporo czasu od pojawienia się ostatnich informacji na temat tajemniczych szczątków z wydłużonymi czaszkami odnalezionych w Peru. Całkiem niedawno, ogłoszono jednak kolejne bardzo ciekawe odkrycie na ich temat. Zgodnie z domniemanymi wynikami badań DNA odnalezione kości należą do przedstawiciela pozaziemskiej rasy.

 

Badanie DNA miało zostać przeprowadzone przez Rosjanina Dr. Konstatntina Korotkova. Mężczyzna, uważa że odnalezione szczątki należały do zmumufikowanych Obcych. Chodzi tu oczywiście o znaleziska poczynione przez grupę ufologów pod przewodnictwem Jaime'ego Maussan'a. Niedługo po odnalezieniu pierwszego z ciał nazwanego przez nich Maria, wiadomym było iż pochodziła ona z 5 wieku n.e i posiadała wydłużoną czaszkę oraz palce.

Niedługo potem odnaleziono kolejne szczątki które w dużej mierze przypominały te należące do Marii. Po przeprowadzeniu na nich wstępnych badań DNA okazało się iż posiadają one 23 chromosomy, dokładnie tyle samo jak ludzie. Pojawiło się jednak wiele zastanawiających cech ich wyglądu takich jak np. zupełnie inna struktura żeber, komór serca oraz wątroby i śledziony. Innymi słowy ich organy wewnętrzne były zupełnie różne od ludzkich.

Badacze odnaleźli tam również ślady chlorku kadmu. Substancji o walorach antybakteryjnych, którą pokryto te niezwykłe mumie. Dzięki temu, ich szczątki zachowały się w tak dobrym stanie do dnia dzisiejszego. Pytanie brzmi, po co ktoś miałby to robić?

Dr. Korotkov twierdzi iż możemy mieć tu doczynienia z inną humanoidalną rasą lub jakimś rodzajem biorobotów. Jest to o tyle interesująca koncepcja, że wiele z petroglifów odnajdywanych na terenie Peru ukazuje bardzo podobne istoty o trzech wydłużonych palcach i podłużnych czaszkach. Czy jest to jednak dowód na koegzystencję naszych przodków z przedstawicielami innej rozwiniętej rasy? Czy może nadzwyczajne oszustwo które z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej skomplikowane?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Po ostatnim komentarzu jaki

Po ostatnim komentarzu jaki napisałem w temacie ufonautycznej rewolucji nastąpił atak ufonautów ! Tak jak myslałem, oni są wściekli za to że się ujawnia cokolwiek w tym temacie ! Zwłaszcza ich działalność genetyczną prowadzoną na ludzkości ! Są bardzo niebezpieczni, jak pisał ufolog Jan Pająk mogą zamordować ludzi, którzy ujawniają o nich prawdę ! "Dotychczasowe religie, a także nasze tradycje, ugruntowały też w ludziach dosyć interesujące, choć błędne, przekonanie. Mianowicie większość ludzi wierzy błędnie, że "aby być moralnym nie trzeba nic czynić, natomiast aby być niemoralnym trzeba celowo i aktywnie wyrządzać zło i czynić niemoralne rzeczy". W rezultacie, jeśli przykładowo na ulicy jest wypadek, setki gapiów wierzących że postępują "moralnie" nic nie czyni, pozwalając aby ofiara wykrwawiła się na śmierć. Właśnie z powodu owego powszechnego wierzenia, filozofia totalizmu ma obecnie trudne życie. Wszakże odkryła ona że "faktycznie moralne jest tylko to co aktywnie wznosi się pod górę dynamicznego 'pola moralnego' ". Innymi słowy, totalizm odkrył, że tych ludzi którzy są pasywni wobec czyjegoś grzeszenia, Bóg karze dokładnie tak samo surowo jakby byli wspólnikami owego grzeszenia - co wyjaśniłem dokładniej poniżej w punkcie #B4 zaś zilustrowałem na przykładzie z prawdziwego życia w punkcie #C7 strony seismograph_pl.htm. Wszystko więc inne poza aktywnym i nieustającym wspinaniem się pod górę pola moralnego (tj. czynieniem "dobra" zgodnym z głosem naszego sumienia), włączając w to owo pasywne nie czynienie niczego, jest już niemoralne i surowo karane przez Boga - tak jak dokumentuje to np. punkt #G1 strony will_pl.htm czy punkt #I1 strony seismograph_pl.htm. Trudne życie totalizmu wynika więc z tego, że filozofia ta musi teraz całkowicie poodwracać tamte nawyki myślowe ludzi. Musi bowiem nauczać ludzi, że aby coś było "moralne", musi to być aktywne i tak celowo wykonywane, że wznosi ono nas pod górę pola moralnego; natomiast wszystkie inne sposoby wykonywania czegoś, włączając w to pasywne NIE wykonywanie niczego, są już "niemoralne". Z tejże przyczyny, kolejnym powodem dla którego warto przeczytać niniejszą stronę, jest właśnie poznanie tej nieznanej wcześniej prawdy na temat tego co jest "moralne" a co "niemoralne". Mianowicie poznanie, że tylko to co "moralne" trzeba celowo wykonywać w sposób wymagany przez prawa moralne. Natomiast to co "niemoralne" można sobie wykonywać na dowolne inne sposoby, np. kierując się naszym lenistwem, brakiem dyscypliny, przekorą, zachciankami, impulsami, głupotą, niewiedzą, itp. Tego co niemoralne można też nawet wogóle nie wykonywać (kiedy jednak powinno być to przez nas wykonane) - i też będzie to niemoralne, bo nie wznosi się to pod górę dynamicznego pola moralnego."

http://totalizm.pl/parasitism_pl.htm

Ufonauci oraz religia ufonautyczna jaką jest New Age nie posiadsa żadnej moralności ! Prawdziwa moralność jest oparta o prawdziwego Boga YHWH, dlatego New Age namawia wszystkich do takiego zachowania, że wszystko można a właściwie to należy się bawić i imprezować, można sobie wziąść ile się chce kochanków, mieć wiele żon, być homoseksualistą itp, a i tak przeniesiecie się do innego świata i będziecie tam zarzywać "somy", tak jak bogowie w statkach kosmicznych - ufonautycznych ! Niestety to są tylko teorie, we Wszechświecie istnieje Bóg Stwórca, i to on rządzi, a nie ufonauci-genetycy !

"Postacie ze statku kosmicznego posiadają nadludzkie cechy, ich wiedza techniczna przewyższa ludzką. Bywają groźni dla ludzi - w 1955 roku w stanie Kentucky ufoludki dwukrotnie zaatakowały jedenastoosobową rodzinę mieszkająca na odludziu. Przerażenie i panikę ludzi potęgowało to, że pociski strzelb nie szkodziły intruzom, którzy unikając światła próbowali dostać się do domu. Istoty te - według relacji - miał mieć od 100-120 cm. wzrostu, oczy pozbawione źrenic, ręce zakończone szponami i sięgające niemal do ziemi.W 1961 roku w New Hampshire dwóch mężczyzn - jak wykazały niezależne od siebie badania hipnotyczne - zostało porwanych i badanych wewnątrz statku UFO. W 1967 roku zbadano policjanta, który meldował w czasie służby dziwne zjawiska, a następnie zaginął. Został odnaleziony z tajemniczymi bliznami za uchem i na głowie, w pamięci miał lukę czasową. Podczas hipnozy przypomniał sobie porwanie na statek kosmiczny, w którym przebywały humanoidy w skafandrach z emblematem... skrzydlatego węża.Bliskie spotkania III stopnia mają charakter nagły i przypadkowy, częstym motywem sa porwania, badania, pobranie komórek rozrodczych a nawet gwałt. Bliskie Spotkania III stopnia zwykle nie dotyczą tzw. kontakterów - osób, które dążą do kontaktu z UFO i uzyskania od nich informacji czy pseudoduchowych przesłań. Tutaj polecam ten link z wpisu tego bloga odnośnie cech ufonautów i sposobu ich działania, przypadek Polski z roku 1986:

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Ojciec Rose zauważa, ze opisane przypadki wiążą się z fenomenami paranormalnymi i okultystycznymi. Świadkowie UFO przed spotkaniami mają dziwne sny, słyszą niewytłumaczalne hałasy i stuki, otrzymują telepatyczne wiadomości. Mówią o ozdrowieńczych właściwościach światła bijącego od statków kosmicznych, materializacji i dematerializacji UFO. Wskutek spotkań z "cywilizacją pozaziemską" występuje leukemia, choroba popromienna, dochodzi do zaburzeń psychicznych, rozpadu osobowości, a nawet samobójstw. Wielu uczonych zwraca uwagę na to, że podobne efekt zjawisk fizycznych i zaburzeń psychicznych występował już od dawna w spirytyzmie. Dr Vallee stwierdził, że kult i zjawisko UFO rozszerza się tam, gdzie jest chęć kontaktu, zdobycia recepty na lepsze życie czy pomoc planecie. "

W powyższym linku, jak pamiętacie, opisany jest przykładowe wzięcie z terenów Polski, gdzie ufonauci stosują przymusowy rozród za pomocą ludzkich surogatek ! Za pomocą polskich kobiet !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to nie są hybrydy

Jeżeli to nie są hybrydy ludzko ufonautyczne, tylko ufonauci, to możemy się zastanowić co robili na Ziemi w czasach starożytnych ? Może wprowadzali cywilizację ufonautyczną ? Gdyby tak było, to możemy to porównać do dziejszej cywilizacji coraz bardziej ufonautycznej na zachodzie Europu i w USA oraz całkowicie już ufonautycznej obecnej w Chinanch, gdzie własnie zainstalowano system Sztucznej Inteligencji, tzw. "bestii", która jest opisana w Biblii, w Apokalipsie 13:15 "Do 2020 r. Chiny wprowadzą system obliczający „przydatność społeczną” na podstawie punktów. Zasięgiem obejmować będzie on całą populację wynoszącą ponad 1.4 miliarda Chińczyków.Definicja państwa totalitarnego wchodzi w nową fazę. Dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii możliwy jest scenariusz, który przewidział George Orwell w słynnym „1984”. Chiny tworzą system, który może doprowadzić do kontroli społeczeństwa na niespotykaną dotychczas skalę. Chiński „wielki brat” będzie miał za zadanie obliczać przydatność społeczną i zaufanie każdej jednostki. Każdy obywatel będzie podłączony do systemu 24 godziny na dobę, a informacje w nim zawarte dostępne będą dla służb mundurowych, w urzędach czy szpitalach.System oparty ma być na skali punktowej. Za przestępstwa i wykroczenia punkty będą odejmowane, a za rzetelne wykonywanie obowiązków czy działalność charytatywną obywatel dostanie punkty dodatnie. Dostępna ilość punktów przełoży się na benefity (lub ich brak) w sektorze usług jak np. bankowości, podróżowaniu czy w dostępie do opieki zdrowotnej. W sytuacjach kryminalnych, system punktowy posłuży do wyznaczenia odpowiedniego rodzaju kary dla oskarżonego.  Na razie system częściowo testowany jest zwłaszcza w większych miastach, takich jak Szanghaj. Zdaniem przedstawicieli komunistycznego rządu: „system monitorowania skupi się na uczciwości w kwestiach rządowych i pracy wymiaru sprawiedliwości, a także społecznej i ekonomicznej spójności”. Program zdaniem chińskich oficjeli ma za zadanie „podnieść świadomość i integralność społeczną oraz poziom zaufania w chińskim społeczeństwie”.Zdaniem Meg Jing Zeng z Uniwersytetu Queensland – system obliczający zaufanie społeczne stanowi podstawę i odzwierciedlenie konfucjańskiej etyki. Starożytne pojęcia takie jak „uczciwość” i „zaufanie” obecnie można zinterpretować np. jako „zdolność kredytową”. Wiadomość z 6 marca 2018 ! (Więcej w artykule "Tajemnicze kosmiczne eksperymenty")

My Polacy mamy długą tradycję walki w podziemiu, należy już rozpocząć przygotowania do polskiego ruchu oporu, bo wszystkie rządy, w tym PiSowski realizują plan instalacji systemu bestii także w Polsce ! Tu jest trochę o tym wyjasnione, w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=grNmACj8x-g

Wszystko co prowadzi do zwiększenia życia moralnego jest dla ufonautów i ich enwuowskich pomagierów bardzo niebezpieczne, dlatego starają się niszczyć wszędzie moralność ludzką, a w to miejsce wprowadzać ufonautyczną "NOWOCZESNOŚĆ" ! Ich "nowoczesność" to rozwiązłość seksualna, narkotyki, przemoc, homoseksualizm, czary, wróżby itp... Dlatego należy dbać o tradycję i morlaność ludzką opartą o Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego, inaczej nie przetrwamy i nas także będą mordować, co jest przepowiedziane w Biblii: "przemówił obraz Bestii 
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii" Apoka. 13:15

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj