Na dnie Morza Śródziemnego znaleziono szczątki węża morskiego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pod koniec kwietnia 2021 roku w sieci pojawiło się wideo przedstawiające niezwykły szkielet znaleziony w 2017 roku na dnie Morza Śródziemnego. Szkielet ma około 30 metrów długości, ale najwyraźniej nie należy do wieloryba. Czy tajemniczy trzydziestometrowy szkielet znaleziony na dnie Morza Śródziemnego, to pozostałości mitycznego węża morskiego?

 

Niedawno w sieci pojawiło się wideo, nakręcone przez zdalnie sterowany pojazd podwodny gdzieś na Morzu Śródziemnym.

 

Film został opublikowany przez Deborah Hatswell, krypto - naukowca i badaczkę zjawisk paranormalnych. Według niej wideo zostało jej przekazane przez anonimową osobę, która pracuje w przemyśle gazowym i naftowym. Praca tej osoby polega na fotografowaniu fragmentów dna morskiego za pomocą zdalnie sterowanych pojazdów, a ten niezwykły szkielet został przez nią odkryty podczas kolejnego etapu badań dna morskiego.

 

Film został nakręcony w 2017 roku na Morzu Śródziemnym w nieznanym miejscu. W kadrze filmu widać szkielet z bardzo długim kręgosłupem, jakby to był jakiś wąż.

 

Według Debory nie ma wątpliwości, że szkielet jest naprawdę niezwykły. Autor filmu jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i doskonale wie, jak rozpoznać kości zwykłych mieszkańców Morza Śródziemnego, w tym pływających tu od czasu do czasu wielorybów.

 

Szkielet na filmie jest podobno dość duży i nie przypomina żadnego lokalnego stworzenia. Różnica w stosunku do kręgosłupa wieloryba jest oczywista. Kości wielorybów mają zwykle trzy wypustki na grzbiecie, podczas gdy ta niezwykła istota ma po dwie. Ponadto szkielet nie ma czaszki, co jest również dziwne dla szczątków wieloryba. Ich czaszki są zazwyczaj bardzo duże i ciężkie.

 

„Kości mogą być bardzo stare, ponieważ widziałem wiele glinianych amfor wystających z mułu i znajdowały się tam potencjalnie tysiące lat. Szkielet miał około 30 metrów długości i był bardzo duży, wyglądał bardziej jak należący do jakiegoś gada”- opowiada autor filmu.

 

W komentarzach internauci nazywają to znalezisko fantastycznym i zakładają, że są to szczątki legendarnego Smoka Morskiego. Niestety nie ma informacji o tym, czy autor filmu pobrał próbkę kości do analizy i czy będzie miał taką możliwość w przyszłości.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj