Na dnie Pacyfiku znaleziono coś co wygląda na gigantyczną piramidę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mówią, że na dnie morza kryje się mnóstwo sekretów - ale ten może być większy niż większość. Wirtualni archeologowie wierzą, że dostrzegli „idealną piramidę" głęboko na dnie Pacyfiku.

 

Archeolog Marcelo Igazusta z Argentyny przy pomocy aplikacji Google Earth znalazł gigantyczną konstrukcję na dnie Oceanu Spokojnego. Używając współrzędnych 12°8'1.49'N 119°35'26.39'W, Igazusta twierdzi, że widział promień światła jaśniejący w ciemności głębin. Zgodnie z sugestią naukowca, ta struktura jest piramidą, która może być częścią zaginionej Atlantydy. Igazusta studiował zdjęcia satelitarne przestrzeni wodnej znajdującej się na zachód od Meksyku. Według wstępnych danych długość konstrukcji wynosi 14-18 metrów.

Naukowcy związani z badaniem obrazów sugerowali, że piramida może należeć do zatopionej cywilizacji Atlantydy. Mają nadzieję, że odkrycie będzie kluczem do znalezienia tajemniczego państwa. Według innej wersji może to być obiekt pozaziemskiego pochodzenia, ponieważ ludzie nie byli w stanie wznosić tak masywnych struktur.

„To monumentalne odkrycie. Ludzie nigdy nie byliby w stanie zbudować takiej struktury. Mogli to zrobić tylko kosmici, którzy pewnie tam mieszkali"- powiedział ufolog Scott Waring.

Atlantyda jest uważana za mitologiczne państwo wyspiarskie, które zniknęło po silnym trzęsieniu ziemi, któremu towarzyszyło powódź. Wydarzyło się to około 9500 lat p. n. e.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Skomentuj