Na Filipinach urodziła się dwugłowa świnia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dwugłowy, trójooki mutant prosiak urodził się na farmie w regionie Iloilo na Filipinach. Zmutowana świnia przyszła na świat 17 maja br. podczas czasu ścisłej izolacji wprowadzonej z powodu koronawirusa.

 

Właściciele gospodarstwa nadali mu imię Świnia Ko. Gospodarz myślał, że takie zwierzę przyniesie szczęście jego rodzinie, więc przyniósł stworzenie do domu pod swój dach i starał się zapewnić mu niezbędną pomoc.

 

Tymczasem wszyscy sąsiedzi gromadzili się licznie, aby zobaczyć niezwykłego prosiaka. Katie, córka mężczyzny, mówi, że pomimo wszystkich prób uratowania świni przez właścicieli, Świnia Ko żyła tylko cztery dni i padła.

Zwierzęta dwugłowe pojawiają się, gdy zarodek dzieli się na dwie części, jak w przypadku bliźniaków, ale nie do końca. Ta mutacja nazywa się policefalią. Takie stworzenia żyją nie dłużej niż kilka miesięcy.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika axell69

Tallin  ,  kurcze , czasami 

Tallin  ,  kurcze , czasami  podziwiam   ciebie za to że jesteś taki nie złomny i , taki, jakiś tallinek jeszcze rozchorowany jest  , chyba ten viruś   ciebie  dopadł  do szpiku Smile .Że nikt  nie komentuje  tu od  miesięcy to chyba  twoja  między innymi  zasługa , co ??

 

[ibimage==19307==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Skomentuj