Na Florydzie zaobserwowano cylindryczne UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do dziwnej obserwacji doszło na Florydzie, w pobliżu miejscowości Petersburg, 29 kwietnia bieżącego roku. Około godziny 19:45, jeden ze mieszkańców zauważył dziwny cylindryczny obiekt poruszający się na niebie. Świadkowi udało się wykonać krótkie nagranie tego przelotu.

 

Autor nagrania twierdzi, że po prostu stał sobie na chodniku gdy nagle zauważył dziwny obiekt w kształcie cygara, który poruszał się po niebie. Cała obserwacja trwała najwyżej 90 sekund i zakończyła się pojawieniem na kilka sekund pomarańczowej kuli orb na prawo od obiektu. Chwilę po tym cylindryczny obiekt zniknął.

 
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

trzeba by nosić ze sobą

trzeba by nosić ze sobą lornetkę i, to taką mocną, do obserwacji nieba. Aparaty nie zawsze łapią takie obiekty. A, do tego dochodzą niedostateczne warunki do obserwacji tych obiektów. Wystarczy jakaś mała chmurka, albo zadrzewienie, albo zmiana kierunku lotu. Sam widziałem kilka razy obiekty wyglądające na cygara, lecące na wysokości niższej niż samoloty pasażerskie. Przynajmniej tak to wyglądało. Wyciągnięcie telefonu, włączenie aparatu to niby chwila, ale potem i tak nic na nagraniu nie widziałem. Może to kwestia tła i obiektywów, które są pewnie przystosowane do robienia zdjęć z bliższej odległości i wyraźniejszych kontrastach. Lornetka by przynajmniej dała to, że można by samemu od razu wyeliminować przypadki nie będące czymś niezwykłym. Choćby szybowce, sterowce, albo cokolwiek, co mogłoby być wytworem ludzi.

Skomentuj