Na hiszpańskim uniwersytecie wprowadzono obowiązkowy kurs egzorcyzmu

Kategorie: 

Źródło:

Studenci z University College of Barberan and Collan w Hiszpanii są zobowiązani do uczęszczania na kurs egzorcyzmu, który poprowadzi słynący z licznych skandali ksiądz katolicki José Antonio Fortea Cucurull. Mężczyzna jest znany z tego, że bronił oskarżonych o pedofilię współpracowników, którzy tłumaczyli się oddziaływaniem złych duchów, donosi Mirror.

 

 

 

Obowiązkowy kurs pn. „Zło” zorganizowano dla 196 studentów. José Antonio Fortea Cucurull jest uważany za eksperta od egzorcyzmów. Duchowny zamierza rozmawiać o różnych praktykach w celu zwalczania sił zła. Wcześniej Cucurull wydał instrukcje, które szczegółowo opisują metody pozbywania się diabelskich klątw i zaklęć.

 

Wśród młodzieży wprowadzenie takiego kursu wywołało gniew. Niektórzy złożyli skargi do rady uczelni i zażądali, aby zwolnić ich z uczestnictwa w wykładach egzorcysty. Jako jeden z argumentów uczniowie wymieniają skandal, który wybuchł w 2010 roku, kiedy młody kapłan usprawiedliwiał księży skazanych za pedofilię. College of Barberan and Collan finansowany jest przez hiszpańskie ministerstwo obrony.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mija1992

Akurat egzorcyzmy sie im

Akurat egzorcyzmy sie im przydadza juz nie dlugo na tkz. ufo i obcych. Ciekawe czemu nikt nie pisze o tym ze porywane osoby przez ufonautow sa wstanie zatrzymac porwanie w momencie gdy zwracaja sie z prosba do Jezusa....

Portret użytkownika zyx

"Znając ich myśli, rzekł do

"Znając ich myśli, rzekł do nich: "Każde królestwo wewnętrznie podzielone pustoszeje i żadne miasto czy dom wewnętrznie podzielone się nie ostoją. (26) Tak samo jeśli Szatan wypędza szatana, podzielił się wewnętrznie; jakże więc ostoi się jego królestwo?"

I działa to tak: ufo leci - widzi ludzika i chce go opetać/porwać, ale okazuje się, że ten już jest opetany dżizasem - to odlatuje, żeby nie "dzielic wewnętrznie swojego królestwa" i nie marnować sił na podwójne opętanie.
Bo ufo porywa tylko tych co bluźnia jak cholera, żeby ich nawrócic na własciwą drogę.
Pewnie zauważysz zabawną rzecz, że dżizas i demony/diabeł to jedno i to samo na podstawie jego własnych słów i Twojej bajki o ufo...

Skomentuj