Na jeziorze Loch Ness zaobserwowano dziwne stworzenie

Kategorie: 

Tak jak mówiono kiedyś tak i teraz ponownie mówi się, że w toni jeziora Loch Ness żyje słynne krypto-zwierze nazywane potworem z Loch Ness. Mimo, że sezon ogórkowy ma się ku końcowi właśnie teraz mamy w Szkocji kolejną obserwację tego dziwnego stworzenia.

 

Notorycznie nieśmiały potwór z Loch Ness został podobno po raz kolejny widziany w najgłębszym jeziorze w Szkocji. Tym razem stało się to blisko komercyjnych hodowli ryb.

 

Jon Rowe, z pobliskich Lewiston w Drumnadrochit, przeżył niesamowite chwile zanim tajemniczy kształt ponownie wsunął się pod wodę. Oszołomiony przetwórca rybny jest przekonany, że kształty, które ujrzał w świetle poranka to mityczna Nessie.

"To był bardzo dziwny ranek. Było mgliście z niewielką ilością deszczu i Słońca w tym samym czasie. Była tęcza, więc wziąłem swój aparat, aby zrobić zdjęcie i zauważyłem, ten naprawdę duży ciemny kształt w jeziorze z dwoma jak gdyby garbami, wystającymi ledwo z wody. Moje natychmiastową reakcją było: To Nessie ".

[ibimage==10305==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pan Rowe odrzucił stwierdzenie, że kształt, który ujrzał w wodzie nie były legendarną bestią z głębin.

"Nie mam wątpliwości, pracuję na jeziorze codziennie i nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Prawie zaraz potem, gdy zrobiłem zdjęcie kształt zniknął pod wodą i pozostał poza zasięgiem wzroku.

[ibimage==10314==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Legenda o potworze z Loch Ness rozpoczęła się w 1933 roku, kiedy na jego "istnienie" po raz pierwszy zwrócił uwagę świata George Spicer i jego żona.  Mówili, że widzieli niezwykłe zwierzę, które przecięło im drogę na jeziorze.

 

Niezliczone kolejne przeszukiwania jeziora przy pomocy sonaru i innych zaawansowanych technologicznie metod nie udowodniły, że potwór istnieje i żyje w jeziorze.

 

Najczęściej spekulacji wokół mitycznego krypto- stworzenia, obracają się wokół stwierdzenia, że biorąc pod uwagę opisy może to być plezjozaur, ale to nigdy nie zostało udowodnione.

 

 

Źródło: Daily Mail

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Skomentuj