Na krawędzi Księżyca podczas częściowego zaćmienia pojawiły się ostre kształty piramid

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowity materiał filmowy częściowego zaćmienia pojawił się kanał Martin Mikuaš 08 sierpnia 2017. Mieszkaniec Słowacji dojrzał na skraju jasnego, pomarańczowego, wschodzącego Księżyca kilka ostrych piramid, która w jego oczach, zmieniły swój kształt. Jest możliwe, że to po prostu efekt zniekształcenia przestrzennego, ale autor filmu sugeruje, że tak nie jest i że na Księżycu dzieje się coś dziwnego.

 

 

W ostatnich dziesięcioleciach zgromadzono wiele informacji na temat nietypowych zjawisk na księżycu, dot. chmur, świateł, mgieł lub tajemniczych obiektów. Eksperci nadal jednak przekonują społeczeństwo, że satelita Ziemi jest martwy. Większość ludzi jest zaskoczonych taką nagłą zmianą z euforii w badaniach, przeradzającą się w całkowitą obojętność. Odnosi się wrażenie, że wielkie mocarstwa, tj. Rosja i Stany Zjednoczone, a może także Chiny, prowadzą tajemniczą walkę o ten skrawek kosmosu.

 

Lądowanie na Księżycu miało miejsce w późnych latach sześćdziesiątych. Wtedy wydawało się, że będzie to decydujący krok w rozwoju satelity Ziemi. Jednak załogowe misje kosmiczne trwały do 1972 roku, po czym je odwołano. Kilka lotów nie doszło do skutku. W 1995 roku Amerykanie wysłali na Księżyc drona ze specjalnymi aparatami skanującymi. Tysiące zdjęć, które wysłano na Ziemię, nie zostało nigdzie opublikowanych. Georg Leonard, jeden z badaczy, jest przekonany, że władze celowo zatajają fakt istnienia wysoko rozwiniętej cywilizacji na Księżycu. Być może coś w tym jest…

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika buners

Jakoś jak patrzyłem przez

Jakoś jak patrzyłem przez lornetkę , teleskop i lunetę podczas tego zaćmienia nie widziałem żadnych piramid.  Tak sobie myślę ,że może z dwa łyki więcej  i tańczącego faraona by zobaczył ale to moje domysły....

Portret użytkownika Jam

zmazynaziemi, innebrednie,

zmazynaziemi, innebrednie, tylkogimbaza, grupa rewelacyjnych portali informacyjnych dla wszystkich z alternatywa myslenia. Takiej gownoburzy i ciemnoty jak tu prozno gdzie indziej szukac. Rozowa tecza? Ksiezyc o wschodzie, akurat w dniu zacmienia. Piramidy na ksiezycu? Juz wyzej ktos to wyjasnil. Smiejecie sie z autorow, adminow, wlascicieli? Ciekawe jaka oni maja beke z was, drodzy czytelnicy srajtasmy o poranku.

Strony

Skomentuj