Na Księżycu odkryto głowę zwierzęcia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wirtualni eksploratorzy w dalszym ciągu ujawniają coraz to nowe odkrycia na powierzchni różnych planet. Tym razem osoba, skrywająca się pod kryptonimem Streetcap1 na YouTube, znalazła na księżycu obiekt, przypominający głowę zwierzęcia.

 

 

Na opublikowanym filmie widać oczy, nos i usta nieznanego stworzenia. Człowiek poczuł, że w oko kamery wpadło lico obiektu, ale trudno zdecydować, czy to skamienielina, czy też żywy fragment czegoś dziwnego.

 

„Głowa, jak u niedźwiedzia polarnego” – napisał jednak z użytkowników. Inny twierdzi, że to świński łeb. W tym przypadku wszyscy są jednak zgodni, że to nie może być wielka skała. Niektórzy głoszą nawet bardziej fantastyczne hipotezy: „Wydaje się, że jest to podziemna struktura z widocznym szczytem”. Jest możliwe, że pod powierzchnią naturalnego satelity Ziemi może faktycznie żyją jacyś obcy, ale to pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika spacepol

Od dawna wiadomo, że

Od dawna wiadomo, że amerykanie mają bardzo niski iloraz inteligencji. (gonimy ich w tym na łeb na szyję niestety). Wydaje się, że to znalezisko odkrył właśnie jakiś amerykanin ;-/ sądząc po filmiku.

Ciekawe to zwierzę. Ma łeb większy od krateru. Biggrin

Skomentuj