Na Marsie znaleziono szkielet ryby

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kolejny zdjęcia, zrobione przez Curiosity, stały się przedmiotem uwag wirtualnej archeologii.

 

 

 

Zamieszczone 15 marca 2016 na stronie internetowej NASA obraz pn. zol 1311, zdaniem jednego z badaczy, zawiera obraz szczątków ryby. Leżą one wśród marsjańskich skał w miejscu, przypominającym koryto wyschniętej rzeki.

 

W dolnej lewej części obrazu można zobaczyć dziwny przedmiot. Jego kształt jest charakterystyczny dla ciała ryby. Wyraźnie widać tam odróżniającą się głowę, płetwę ogonową i cienkie żebra (ewentualnie może być to też płetwa grzbietowa). Stworzenie swoim wyglądem przypomina flądrę. Na odkrytej płaszczyźnie widać oczodół czaszki.

 

Entuzjaści odkryć marsjańskich już nie pierwszy raz zgłosili odkrycie na Marsie obiektu, przypominające szczątki ryby.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika niebieski52

Mała uwaga,próbnik znajduje

Mała uwaga,próbnik znajduje się na dnie ogromnego wulkanu;celowo tak robią aby nie znalęźć żadnego życia. Poprzednia sonda miała sprzęt do poboru próbek biologicznych ale jakiś mądrala, przez przypadek ponoć zainstalowal system wyjaławiania pobranych próbek;za co NASA oficjalnie przeprosiła biologów. Sondowanie Kosmosu służy głównie celom wojskowym.

Portret użytkownika magi74

Pic na wode. Ziemia jest

Pic na wode. Ziemia jest plaska a reszta planet wcale nie istnieje albo tez sa plaskie. Zamiast nich, swieca jakies ledy. Wink Ale tak na powaznie- Jedna, wielka sciema. Czy zastanawialiscie sie kiedys w jak ogromnej niewoli zyjemy? Czy to nie dziwne, ze sterowani jestesmy z kazdej strony? Od poczecia jestesmy czyjas wlasnoscia. Nie mamy wlasnego zdania, nie wolno nam podejmowac decyzji. Wszystko z gory zaplanowane. Czyja wlasnoscia jestesmy by ktos dyktowal nam warunki przezycia?  Dlaczego musimy placic za dary Ziemi, ktorej my wszyscy jestesmy mieszkancami i powinnismy byc sobie rowni? Im wiecej o tym mysle, tym wiekszy bunt we mnie rosnie. Byc moze ci, ktorzy swiadomie rezygnuja ze swoich dobr i laduja z wasnej woli na ulicy wiedza, ze w ten sposob sprzeciwia sie systemowi. Te wszystkie dziwaczne fotki naprawde przestaly do mnie przemawiac choc od poczatku mam wrazenie, ze ta cala historyjka o Marsie to swietna bajka. 

Skomentuj