Na monitoringu stacji benzynowej przy Głogowie zarejestrowano zjawę

Kategorie: 

Źródło: http://www.gazetalubuska.pl

Kamera monitorująca teren przy stacji paliw pod Głogowem zarejestrowała tajemniczy obraz. Okazuje się jednak, że zaskakujące nagranie nie jest pojedynczym przypadkiem, pracownice restauracji znajdującej się w pobliżu stacji już nie raz spotkały się z duchem błąkającym się w okolicy budynku.

Kobiety pracujące w restauracji "Oberża" nazywają ducha Andrzej. Zdaniem kobiet, zjawa regularnie daje o sobie znać, włączając w kuchni urządzenia lub klimatyzację, a także trzaskając drzwiami.

„Nie jest wtedy przyjemnie, ale staramy się wierzyć, że to dobry duch, który nie zrobi nam krzywdy” – mówią panie Ewa i Małgorzata.

Z dziwnymi zdarzeniami miało do czynienia w sumie osiem kobiet, a w szczególności te pracujące na nocną zmianę. Niektóre wiążą to z tragiczną śmiercią właściciela stacji paliw, który został zamordowany. Nagranie rejestruje „zjawę” w tym samym miejscu, w którym mężczyzna parkował swój samochód.

Na stacji także dzieją się niewytłumaczalne rzeczy, między innymi spadanie towaru z półek, samoczynne włączanie urządzeń lub widmo ducha w lustrze, a wszystko dzieje się między 3 a 4 rano. W restauracji duch nie oszczędza nawet wesel, na dwóch potrafił wyłączyć prąd. Według relacji świadków, dziwne zdarzenia najczęściej występują w listopadzie, są też określone pory w ciągu roku, w których duch się „uspokaja”. Podobno, rozważano nawet poproszenie o pomoc księdza.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

pani Ewa i pani Małgorzata

pani Ewa i pani Małgorzata mają u mnie bardzo duży plus za logiczne myślenie... bo jak duch wyłaczy prąd na weselu obie natychmiast wzywają księdza....

i takie podejście mi się podoba, bo chociaż na katolickich uniwersytetach nie uczą elektryki to fakty są takie że jedynie ksiądz jest w stanie tak długo głaskać po udach innego ksiedza aż się obydwaj naelekryzują i będą mogli zawezwać zza światów świętego Elektrycego żeby zapalił światło zgaszone przez ducha na stacji paliw...

to genialne w swojej prostocie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj