Na nagraniu NASA ponownie pojawiły się tajemnicze obiekty

Kategorie: 

Źródło: NASA

30 czerwca 2017 roku, NASA opublikowała film, ukazujący zorzę polarną nad południową półkulą Ziemi. Nie da się ukryć, że nagranie z ISS zapiera dech w piersiach. Jednakże oprócz świateł, na nagraniu zaobserwowano również tajemnicze anomalie które zainteresowały sobą część z ufologów.

Kamera zamieszczona na ISS uchwyciła niebieski niezidentyfikowany obiekt unoszący się w okolicy zorzy polarnej. Tajemnicza anomalia jest widoczna od około 39 do 55 sekundy. Pojawia się ona na moment, po czym znika z pola widzenia. Oprócz tego, na nagraniu widać świetliste punkty przelatujące nad Ziemią.

NASA Filmed UFOs Accidentally While Flew Over the Beautiful Aurora Australis

Nagrania kosmosu budzą duże emocje. Być może tajemnicze anomalie to światła zorzy, jednak NASA w żaden sposób nie odniosła się do świetlistych punktów widocznych na filmie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Oni są, oni przybywają na

Oni są, oni przybywają na Ziemię, albo jak wielu wierzy, oni przedostają się do naszego wymiaru z innej rzeczywistości ! UFO to olbrzymia tajemnica, tak wielka że część badaczy sądzi o nich że są niebzepieczni dla nas, zwłaszcza dla tych którzy uważają o nich, że pomagają w tworzeniu przyszłego hybrydalnego rządu światowego ! Oczywiście nie jesteśmy sami, nie jesteśmy bezbronni. Mamy naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który może jeśli się do niego zwrócić nas od nich wyzwolić. W tym temacie bardzo polecam nowe wideo !

Sensacyjna i prawdziwa historia Polski - doktor Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=xjiyvrTAJq8

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj